فیلتر کربن گلخانه 30 سانتی جاکوبی سوئد


با استفاده از فیلتر کربن 30 سانتیمری جاکوب سوئد می تواند تا حداکثر دمای 300 درجه سانتی گراد را تحمل کند. همچنین در محیط های کاری در دمای بین -20 تا 65 درجه سانتی گراد قابل استفاده است. بدنه آن گالوانیزه و مقاوم بوده و به راحتی دچار خوردگی نمی شود.

فیلتر کربن 30 سانتیمری جاکوب سوئد می تواند تا حداکثر دمای 300 درجه سانتی گراد را تحمل کند. همچنین در محیط های کاری در دمای بین -20 تا 65 درجه سانتی گراد قابل استفاده است. بدنه آن گالوانیزه و مقاوم بوده و به راحتی دچار خوردگی نمی شود.


برای داشتن یک گلخانه پر از گل و گیاهان شاداب باید هوایی سالم و مناسب در اختیار آنها قرار دهیم. گیاهانی که درون فضای بسته هستند، همان طور که نمی توانند نور خورشید را دریافت کنند، جریان هوایی طبیعی را نیز دریافت نمی کنند. در نتیجه نصب یک تهویه هوا ضروری است. بعلاوه، در صورتی که گردش هوا وجود نداشته باشد، اتاقکت کشت بوی نا مطلوبی می گیرد. این مسئله برای اکثر محیط های بسته صادق است. امّا سیستم تهویه به خودی خود نمی تواند بو را از بین ببرد. پس چه باید کرد؟ خرید فیلتر کربن باعث می شود تا 95 درصد بو ایجاد شده دفع گردد!


فیلتر کربن 30 سانتیمتری جاکوب سوئد یکی از گزینه های مناسب برای پاک کردن هوای گلخانه یا اتاقک کشت شما است. این محصول ساخت کشور سوئد مقداری جذب یونی معادل 850 دارد و ضخامت لایه کربن آن 1.5 اینچ است. همچنین کربن فعال آن بر پایه ذغال سنگ است.


برند جاکوب یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان کربن فعال است که در صنایع مختلف فعالیت می کند. کربن فعال در صنایع بهداشتی و آرایشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. خرید فیلتر کربن جاکوب سوئد تضمین می کند تا هوایی سالم در اختیار گیاهان خود قرار دهید و از بوی نامطبوع این فضا را نیز از بین ببرید. پس، برای خرید فیلتر کربن تنها لازم است با چند کلیک آسان آن را از تهران گرولایت تهیه کنید.


تهران گرولایت از اولین مجموعه های تهیه و تولید کننده تجهیزات رشد گیاه است. برندهای خارجی مانند جاکوب کشور سوئد را می توانید به راحتی از تهران گرولایت خریداری کنید. همچنین اگر در زمینه انتخاب فیلتر کربن مناسب سوالی دارید، با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.


خرید فیلتر کربن گلخانه 30 سانتی جاکوبی سوئد علاوه بر بو، می تواند آلاینده هایی مانند مواد آلرژی زا و گرد و خاک را نیز جذب کند. نحوه عملکرد آن بسیار آسان است. فیلتر کربن ساخت شرکت جاکوب سوئد با بالاترین دقت ساخته شده است. به این ترتیب که کربن آن توسط ماشین طور غربال شده است تا خالص ترین آنها برای ساخت لایه کربن موجود در فیلتر مورد استفاده قرار گیرد. هنگام عبور هوا از سیلندر فیلتر کربن، مواد آلاینده با کربن های موجود در لایه داخلی، واکنش شیمیایی می دهند و جذب کربن خواهند شد. به این ترتیب جریان هوای موجود تصفیه می شود.


جذب گرد و غبار کمک می کند تا برگ هایی شاداب تر داشته باشید. همچنین پاک نمود لایه های گرد و خاک بر برگ ها کمک می کند تا جذب نور توسط لامپ های رشد گیاه به خوبی صورت گیرد. می توانید تمامی وسایل مورد نیاز برای شروع یک کشت حرفه ای را از تهران گرولایت تهیه نمایید.

شاید در نگاه اول برند های خارجی قیمتی بالاتر داشته باشند. امّا خلوص کربن به کار رفته در این فیلترهای کربن و همچنین مقاومت و دوام آنها باعث می شود تا در طولانی مدت ارزش خود را نشان دهند. اگر در زمینه خرید فیلتر کربن های موجود در سایت سوالی دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.