فن بین کانالی

ترتیب نمایش:

فن بین کانالی

آیا قصد دارید تا محیط گلخانه ی خود را از هر گونه آلودگی پاک کنید؟ یکی از مسائل اصلی در گلخانه ها هوای راکد است. با راکد شدن هوا محلی برای تجمع میکروب ها ایجاد می شود. از طرفی رطوبت هوا به دلیل آنکه گیاهان در کنار یکدیگر قرار می گیرند افزایش پیدا می کند. هر چه تعداد گیاهان در محدوده بسته شما بیشتر باشد رطوبت بیشتری تولید می شود. محیط مرطوب با هوای راکد محلی ایدئال برای رشد انواع باکتری و آفات ها خواهد بود. برای افرادی که قصد دارد محصولات خود را به فروش برسانند و از این طریق کسب درآمد کنند این مسئله ضرری بزرگ تلقی می شود. اگر می خواهید تا محیطی سالم برای گیاهان خود فراهم کنید خرید فن بین کانالی را به شما پیشنهاد می کنیم.
فن های بین کانالی مدل های پیشرفته تر هواکش های ملخی هستند. از آنجایی که درون کانال ها نصب می شوند به آنها فن بین کانالی می گویند. از آنجایی که گسترش جریان هوا در فن های داخل کانال فشار بالاتری دارند، نسبت به دیگر فن ها از راندمان بالاتری برخوردارند. خرید فن بین کانالی کمک می کند تا هوای محیط به راحتی تصفیه شود. قرار دادن یک فیلتر کربن نیز به افزایش پاکیزگی محیط کمک خواهد کرد.
از جمله مسائل دیگری که اکثر افراد نگران آن هستند، بوی محیط کشت است. کود و خاک می تواند پس از مدتی بویی نامطبوع در یک محیط بسته ایجاد کند. این مسئله باعث شده تا افراد به روش های مختلف برای تصفیه هوا و از بین بردن بو عمل کنند. استفاده کردن از اسپری های خوشبو کننده برای گیاهان شما مضر خواهد بود. این مواد شیمیایی می تواند به برگ های لطیف گیاه شما آسیب برساند و خود عامل آفات و بیماری شود. همچنین قرار دادن مستقیم پنکه های معمولی که شدت و سرعت بالایی دارند کاری اشتباه است. احتمالا می دانید که گیاهان نباید به طور مستقیم زیر باد کولر یا پنکه های قوی قرار بگیرند.
خرید فن بین کانالی کمک می کند تا هوا و بوی نامطبوع محیط کشیده و خارج شود. این نوع فن های برای کاربرهای فشار متوسط با حجم جریان بالا به کار برده می شوند. پس از خرید فن بین کانالی دمنده باید آن را در تهویه مطبوع و سیستم تخلیه هوا نصب نمود. اگر نگاهی به شکل ظاهری فن بین کانالی دمنده بیاندازید، خواهید دید که قسمت میانی بدنه آنها ضخیم تر و از دو طرف کوچک تر می شود. به طور معمول از پلاستیک با استاندارد IP44 ساخته می شوند. همچنین جنس پروانه آنها پلاستیک است.
در بخش میانه بدنه آن بخش جعبه تقسیم برای نصب جریان برق لازم تعبیه گردیده. در دو طرف این جعبه پیچ های لازم برای نصب قرار گرفته شده. میزان ولتاژ، آمپر و سرعت گردش در میزان های های مختلف تولید شده است. همچنین ابعاد آن به صورت استاندارد ساخته شده تا در هر کانالی بتوان آن را نصب نمود. خرید فن بین کانالی و نصب آن به راحتی با تهران گرولایت امکان پذیر است.
هنگام خرید به ولتاژ و میزان توان آن دقت کنید. در هر محیط و ابعاد ممکن است به میزان ولتاژ متفاوتی نیاز خواهید داشت. اندازه گیری محیط مسئله بسیار مهمی برای انتخاب و خرید فن بین کانالی خواهد بود. اگر مطمئن نیستید چه میزانی برای ابعاد محیط شما مناسب است، می توانید با مشاوران تهران گرولایت در تماس باشید. همچنین برای آگاهی نحوه خرید و گارانتی محصول به گروه پشتیبانی ما پیام دهید. تهران گرولایت از اولین تهیه و تولید کنندگان انواع محصولات رشد گیاه در کشور است. این مجموعه به طور تخصصی ایجاد شده تا علاقمندان به گل و گیاه بتوانند محیطی سالم و حرفه ای برای رشد گیاهان خود ایجاد کنند.

خرید فن بین کانالی

خرید فن بین کانالی یکی از عوامل مهم برای داشتن محیطی سالم برای کشت خواهد بود. نصب آن آسان است و کیفیت و جنس بدنه ای مناسب دارد. در تهران گرولایت می توانید خرید فن بین کانالی را با قیمتی منصفانه انجام دهید. قیمت فن بین کانالی برای هر مدل از آن متفاوت است و این مسئله به میزان ولتاژ و توان آن محصول بستگی خواهد داشت. می توانید با سر زدن به دسته بندی فن بین کانالی به راحتی به انواع محصولات موجود تهران گرولایت در این بخش دسترسی پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی