کود آلمندو Almendo

امروزه کشاورزی ارگانیک از ارزش بالای برخوردار شده است. زمانی بود که کودهای شیمیایی بسیار محبوب بودند. تاثیر سریع و شدید آنها باعث می شد تا گیاهان به طور غیر طبیعی رشد کنند. امّا کودهای ارگانیک به کودهایی گفته می شود که تمامی مواد اولیه آنها از منابع گیاهی یا معدنی تهیه شده است. به جای ترکیبات بزرگ و ناپایدار شیمیایی که برای سلامتی گیاه و انسان مضر است، از ترکیبات ارگانیکی مانند اسید هیومیک، اسید فولویک، زنجیره های کوتاه کربنی و ... استفاده شده است. خرید کود ارگانیک یعنی تضمین نمودن زندگی گیاه خود!
با خرید کود Almendo تمامی مواد اولیه مغذی برای رشد طبیعی و سالم گیاه خود را فراهم کنید. محصولات اسپانیایی Almendo از کود های ارگانیکی هستند که به افزایش رشد رویشی و بهبود گلدهی کمک می کنند. انواع مختلفی از کودهای این شرکت را می توانید در وب سایت تهران گرولایت مشاهده و خریداری کنید.
علاوه بر کودهای رشد و گلدهی، با خرید کود Almendo مدل Root می توانید روند سالم ریشه گیاهان را تضمین کنید. در این محلول اسید آمینه های موجود باعث می شوند تا ریشه گیاهان تقویت شده و حجم آنها افزایش یابد. این عمل در نتیجه باعث جذب بهتر آب و مواد غذایی می شود. اگر شادابی و رشد گیاهان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و می خواهید ارزش غذایی گیاهان خود را افزایش دهید، شما را به خرید کود ارگانیک Almendo تشویق می کنیم.

چرا کود ارگانیک Almendo را انتخاب کنیم؟ 

از آنجایی که کودهای ارگانیک به جای مواد شیمیایی از زنجیره های کربنی تهیه می شوند، وزن مولکولی این نوع کودها پایین است. به این ترتیب از طریق برگ یا ریشه به راحتی جذب می شوند. همچنین، پایین بودن وزن باعث می شود تا هنگام محلول پاشی با مسئله برگ سوزی مواجه نشوید. یکی از مشکلاتی که کودهای شیمیایی برای گیاهان ایجاد می کنند مسئله برگ سوزی است.  به این ترتیب میتوان به صورت محلول پاشی به راحتی کود را به گیاهان رساند.
ارزش غذایی این کودها برای گیاهان بسیار بالا است. به همین دلیل با یک بار استفاده در اندازه مناسب تا مدت ها نیاز به کوددهی دوباره نخواهید داشت. در نتیجه در مقدار مصرف کود صرفه جویی می شود. کودهای شیمیایی در بالاترین حالت خود می توانند 30 درصد مواد مغذی برای گیاه تامین کنند. کودهای ارگانیک 99% می توانند تمامی مواد اصلی و فرعی مورد نیاز گیاه را فراهم نمایند.

 آیا عناصر اصلی لازم برای رشد گیاه خود را می شناسید؟

 با خرید کود Almendo مدل NPK در واقع سه ماده اصلی نیتروژن، فسفر و پتاس را برای گیاه خود فراهم می کنید. برای افزایش رشد برگ و تامین نیازهای غذایی گیاه استفاده از کود ضروری خواهد بود. افزایش سبزینگی با خرید کود Almendo NPK امکان پذیر می شود. به خصوص اگر به سبزی کاری علاقمند هستید این کود را به شما پیشنهاد می کنیم. برعکس کودهای شیمیایی، با مصرف این کود ارزش غذایی محصولات خود را بالا خواهید برد.
فراموش نکنید، میزان مصرف کود باید با توجه به ابعاد و نیاز گیاهان باشد. استفاده نکردن از کود برای تغذیه گیاه، باعث پژمردگی و خشک شدن گیاه می شود. همچنین، استفاده بیش از حد کود نیز می تواند تاثیرات منفی بر گیاه شما بگذارد. پس، همواره طبق دستورات مصرف از کود های ارگانیک استفاده نمایید.
در مجموعه تهران گرولایت می توانید تمامی کودهای Almendo را به راحتی تهیه کنید. از جمله کود ضد استرس که برای انواع گیاهان لازم می شود. تصور کنید شما تمام شرایط را برای گیاه خود فراهم کرده اید. آب و خاک مناسب در اختیار آن قرار داده اید ولی باز هم شاهد برگهای زرد هستید. گیاهان هم مانند انسان ها دچار استرس می شوند. تغییر شرایط محیطی یا آفات و مسائلی از این قبیل می تواند باعث خشک شدن برگهای گیاه شما شوند. با کود ضد استرس می توانید مانع این مسئله شوید.
علاوه بر آن، کودهای ارگانیک به طور کل مقاومت و سیستم ایمنی گیاه شما را افزایش می دهند. به طبع هر موجود زنده ای که تغذیه ای سالم و مناسب داشته باشد، در مقابل بیماری ها بیشتر از خود مقاومت نشان می دهد. با خرید کود Almendo سیستم ایمنی گیاه خود را تقویت کنید. پاتوژن ها و عوامل بیماری زا مبارزه کرده و محصولاتی شاداب و مغذی داشته باشید.

قیمت و خرید کود آلمندو (Almendo)

با خرید محصولات ارگانیک از تهران گرولایت، ارزش غذایی محصولات خود را افزایش دهید. مجموعه تهران گرولایت با تامین و تولید انواع محصولات رشد گیاه شرایطی را فراهم ساخته است تا تمامی افراد بتوانند کشاورزی دلچسبی را تجربه کنند. در صورتی که در زمینه کودهای ارگانیک و خرید کود Almendo سوالی دارید با ما در میان بگذارید. همچنین در بخش نظرات می توانید تجربه استفاده از کودهای ارگانیک را با دیگران در میان گذاشته تا همگان را به سمت این کشاورزی و باغبانی سالم تشویق کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی