Black Ops استرالیا ( بلک اوپس )

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

Black Ops استرالیا ( بلک اوپس )

انواع فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا 

انواع مختلفی از فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا در فروشگاه آنلاین تهران گرولایت موجود می باشد. انواع 80 سانتی متری، 70 سانتی متری، 50 سانتی متری، 40 سانتی متری و 30 سانتی متری این فیلتر کربن را می توانید در فروشگاه تهران گرولایت خریداری کنید. اما تفاوت این فیلترهای کربن در چیست؟ واضح و بدیهی است که تفاوت این فیلتر های کربن در ابعاد آن ها می باشد. شما بایستی با توجه به ابعاد گلخانه تان نوع مناسبی از فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا را خریداری کنید. هرچه وسعت گلخانه شما کوچکتر باشد به نوع کوچکتری از این فیلتر کربن احتیاج دارید.
ابعاد فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا روی مقدار جذب یون توسط این فیلتر تاثیرگذار می باشد. هرچه ابعاد فیلتر بزرگتر می شود مقدار جذب یون ها و پاتوژن ها نیز افزایش پیدا می کند.
ویژگی مشترکی که در بین انواع این فیلترها وجود دارد ضخامت 1.5 اینچی لایه کربن، حداکثر دمای قابل تحمل 700 درجه و عملکرد مناسب آن ها در دمای منفی 30 تا 100 درجه سانتیگراد می باشد. لازم به ذکر است که پایه ی تمامی آن ها از زغال سنگ تشکیل شده است.

مزایای فیلتر کربن هوای گلخانه ای Black Ops استرالیا

همانطور که گفتیم شما در گلخانه ای که گیاهان مختلف در آن تحت کشت می باشند بدون وجود فیلتر کربن لحظه ای نمی توانید نفس بکشید. چرا که بوهای آزاردهنده در این محیط وجود دارد و ذرات گرد و غبار و آلودگی وارد ریه شما می شود. گاهی اوقات حتی ماسک های چند لایه نیز جوابگوی این حجم از بوهای آزار دهنده و ذرات غبار نیستند. بنابراین باید یک راه حل اساسی و درست برای ان موضوع در پیش گرفت. قضیه زمانی بغرنج می شود که نه تنها در محیط گلخانه بلکه بیرون از محیط گلخانه نیز با این بوهای آزاردهنده مواجه خواهید شد چرا که این بوها به راحتی جذب لباس های شما خواهند شد.
استفاده از فیلتر کربن همان راه هوشمندانه ای است که موجب تصفیه هوای گلخانه شما خواهد شد. بنابراین دیگر از بوهای آزاردهنده و ذرات غبار خبری نخواهد بود چرا که همگی در فیلتر کربن و توسط ذرات کربن فعال به دام خواهند افتاد.
آفات و قارچ های گیاهی به دنبال مکانی گرم و مرطوب برای رشد می گردند و چه جایی بهتر از هوای تصفیه نشده گلخانه که آکنده از ذرات پاتوژن می باشد و آلودگی هایی همچون ذرات غبار در آن موج می زند. وجود فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا تمامی این آفات و قارچ های گیاهی را ریشه کن خواهد کرد چرا که این فیلتر بستر رشد آن ها را در هم می شکند و در واقع محیط مناسب برای رشد آفات از بین می رود.
شرکت Black Ops یکی از تولیدکنندگان فیلتر کربن در استرالیا است. این شرکت برای آنکه بتوانید گلخانه ای سالم با هوایی پاک داشته باشید، انواع مختلفی از فیلتر های کربن فعال را تولید نموده. تاثیر فیلترهای کربن در محیط های کشت از جمله گلخانه، اتاقک کشت یا چادر کاشت آشکار است. به طبع هر چه میزان کیفیت فیلتر کربن بالاتر باشد، بهتر می تواند محیط را از آلودگی ها پاک کند و قطعا دوام و ماندگاری بیشتری از خود نشان می دهد.

خرید انواع فیلتر کربن Black Ops استرالیا ( بلک اوپس)

خرید انواع فیلتر کربن Black Ops استرالیا از طریق تهران گرولایت برای دوست داران گل و گیاه امکان پذیر گردیده. فیلترهای کربن استرالیایی تهران گرولایت، همگی دارای کیفیت کربن بسیار خوب هستند. کربن های فعال به بهترین نحوه غربال می شود تا کیفیت نهایی فیلتر افزایش یابد. پس از آن، کربن های فعال به صورت فشرده به صورت یک لایه با ضخامت های مختلف قرار می گیرند. میزان ضخامت این لایه بر عملکرد آن تاثیر می گذارد. امّا نکته دیگر مقدار جذب یون در فیلتر کربن های Black Ops است. اگر دقت نمایید، میزان جذب یون این دست از فیلترها، از فیلترکربن های داخلی بیشتر است.
اگر صاحب یک گلخانه یا محیطی برای کشت هستید، حتما یکی از دغدغه های شما بوی آن است. به خصوص اگر این اتاقک در داخل منزل باشد نگرانی شما افزایش پیدا می کند. علاوه بر مسئله بو، تامین هوای سالم برای گیاهان بسیار مهم است. در صورتی که هوای داخل اتاقک کشت یا گلخانه تصفیه نشود، محلی برای رشد انواع میکروب ها و بیماری ها را فراهم می کند. با وجود فیلتر کربن Black Ops می توانید به خوبی هوای محیط کاشت خود را تصفیه کنید.
عملکرد فیلتر کربن Black Ops بسیار راحت است. شما ابعاد مد نظرسیستم خود را در نظر می گیرد. با مشاوران ما در میان می گذارید. پس از خرید فیلتر کربن Black Ops آن را در محل به راحتی نصب می کنید. هوایی که از طریق دستگاه مکش وارد فیلتر کربن می شود به کمک این فیلتر پاک می گردد. موادی که باعث آلودگی هوا می گردند، با کربن فعال موجود در فیلتر ترکیبات شیمیایی می دهند و به این ترتیب به کربن ها می چسبند. با جذب مواد آلرژی زا، آلودگی ها و بوی های نامطبوع، هوایی سالم و پاک از سمت دیگر خارج می شود.
امّا مسئله طول عمر نیز مطرح است. شرکت استرالیایی Black Ops تلاش کرده با ساخت بدنه آلومینیومی، فیلتر کربن هایی مقاوم و در عین حال سبک تولید کند. همچنین روی لایه کربن فعال آن؛ یک شبکه مش قرار گرفته تا بیشترین جریان هوا از آن عبور کند. تمامی کربن های به کار رفته در انواع فیلتر کربن های Black Ops توسط ماشین های خودکار تصفیه می شوند تا بالاترین خلوص ممکن را داشته باشند. به طبع هر چه میزان خلوص کربن بالا تر باشد بهتر می تواند آلودگی را جذب کرده و محیط را پاک کند. به این ترتیب هم گیاهان شما شاداب و با طراوت رشد می کنند و هم دیگر بوی نامطبوعی به مشام شما نخواهد رسید. از طریق تهران گرولایت می توانید انواع فیلتر کربن Black Ops را تهیه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی