استند گلدان

ترتیب نمایش:

استند گلدان

استند گلدان، که با نام های جا گلدانی و پایه نگهدارنده گلدان نیز شناخته می شود، اسکلت های هستند که از آلیاژ ها و متریال های مختلف مانند چوب، فلز، ورقه های MDF، پلاستیک فشرده تزریقی، ABS و... ساخته می شوند و دارای طرح ها و دیزاین های مختلف هستند که در درجه اول باعث منظم شدن چیدمان گلدان ها می شوند و در درجه های بعدی باعث استفاده حداکثری از فضا و روح بخشیدن به دکوراسیون داخلی منزل می شود.
در میان استند های مختلف موجود در بازار، استند های فلزی به دلیل ماندگاری مناسب و طول عمر مفید بالا و همچنین تحمل وزن های زیاد، با استقبال بیشتری مواجه هستند و از جمله پرفروش ترین انواع استند ها، محسوب می شوند.

آشنایی با انواع استند گلدان

در مورد استند های فلزی، ظرافت در محل های اتصال و جوشکاری شده و انتخاب آلیاژ ساختاری مناسب که در عین سبک بودن دارای بیشترین مقدار استحکام و مقاومت باشد، از جمله مهم ترین ملاک ها و معیار های انتخاب محسوب می شود.
مسأله دیگر در مورد انواع استند ها مسأله شست و شو استند ها می باشد که در مورد استند های چوبی، شست و شو استند عملا امکان پذیر نمی باشد، در مورد استند های فلزی اما ، به دلیل وجود رنگ الکترواستاتیک پوششی، مانعی برای شست و شو این استند ها وجود نخواهد داشت.
استند های فلزی، در طرح های مختلف و گوناگونی تولید می شوند و به صورت تخصصی برای محیط های مرطوب طراحی شده اند، براین اساس برای افزایش مقاومت در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی استند و افزایش طول عمر مفید استند، یک لایه رنگ محافظ الکترواستاتیک کوره ای سفید رنگ، بر روی سطح خارجی استند قرار گرفته است.
استند های فلزی گاها به صورت محوری و گاهی به صورت چند طبقه می باشد بنابراین ظرفیت نگهداری گلدان متفاوتی دارند و کاربران می توانند بر اساس محدودیت مکان و تعداد گلدان، مناسب ترین نوع استند را برای منازل خود انتخاب کنند.

آشنایی با مزیت های استندها

مهم ترین مزیت کلیه استند ها، افزایش ارتفاع گیاه از سطح زمین است، این عامل به تعدیل دمایی اندام هوایی گیاه و ریشه گیاه کمک شایانی می کند و در رشد و تعالی گیاهان بسیار موثر است، همچنین به دلیل تراکمی که گیاهان بر روی استند به وجود می آوردند یک محیط با رطوبت نسبی ایده آل به وجود می آید که به باز شدن روزنه برگ گیاه و تبادلات گازی و روزنه ای برگ کمک می کند، از طرفی تبادل هوایی و چرخش هوا در سطوح مختلف باعث جلوگیری از بروز بیماری های قارچی و باکتریایی گیاه می شود و آخرین مزیت استند ها، بهره مند شدن گیاهان از سطوح بیشتر نوری در جهت فتوسنتز می باشد که کلیه این مزیت های ذکر شده باعث افزایش رشد رویشی و شادابی و طراوت گیاهان خواهد شد، بنابراین می توان نتیجه گیری کرد، استفاده از استندها علاوه بر منظم کردن چیدمان گلدان ها، افزایش تعداد گلدان نگهداری شده در واحد سطح و ایجاد فضاسازی بسیار مناسب و مطلوب، باعث حفظ سلامتی و شادابی و طراوت گیاهان نیز خواهد شد.

قیمت و خرید انواع استندها

شما عزیزان می توانید در این قسمت از سایت تهران گرولایت مناسب ترین استند های فلزی را برای منزل انتخاب و اقدام به خرید اینترنتی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا در محل کار خود تحویل بگیرید و از پرورش گیاهان سالم و شاداب، نهایت لذت را ببرید.

دسته‌بندی