کود گروتک Grotek

گروتک (Grotek) نام تجاری محصولات گیاهی گرین استار (Greenstar) می باشد که بیش از 20 سال است که نتایج استثنایی تحقیقات و علوم کیفی را در اختیار پرورش دهندگان حرفه ای و مبتدی با تولید محصولات با کیفیت گذاشته است. گروتک به عنوان یکی از پیشگامان و تولید کنندگان صنعت تولید کودهای معدنی و ارگانیک عصاره های ارگانیک و کلیدی را با کودهای معدنی ترکیب کرده است و به تولیدکنندگان این فرصت را می دهد تا کیفیت برداشت را تا حد زیادی بهبود بخشند.
محصولات متنوع گروتک با توجه به سبک باغبانی و نوع گیاهان و نیاز پرورش دهندگان و تولید کنندگان محصولات کشاورزی در انواع مختلف فرموله و طراحی شده اند.
برای اطمینان از کیفیت، تمامی مواد اولیه تشکیل دهنده محصولات Grotek از آمریکای شمالی و اروپا تهیه می شوند که دارای بالاترین مشخصات استاندارد و سطح بالای کیفیت می باشند.
مجموعه تهران گرولایت یکی از واردکنندگان محصولات گروتک (Grotek) با ارائه کیت کامل کود گروتک مگاپک Grotek Mega Pack  یک مجموعه کامل و بی نظیر از بهترین محصولات این برند معتبر را به پرورش دهندگان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی ارائه می کند.
همچنین در راستای تامین نیاز گیاهان به ترکیبات NPK در چرخه رشد رویشی ، کود رشد با کیفیت گروتک مانستر گرو را که یکی دیگر از محصولات پرفروش این کمپانی ست در بسته بندی 500 گرمی به علاقه مندان پرورش گل و گیاه ارائه کرده است.

کیت کامل کود گروتک مگا پک (Grotek Mega Pack) شامل:

کود سولوتک گرو (Solotek Grow)  

یک محلول دوفاز یک لیتری بر پایه هیومیک اسید که مناسب استفاده در دوره رشد رویشی گیاه است. این محصول حاوی ریزمغذی های بسیاری است که رشد سطوح برگها و روند کروفیل سازی را وسعت می بخشد.

کود سولوتک بلوم (Solotek Bloom) 

یک کود مایع 1 لیتری با ساختار NPK حاوی عناصر ماکرو و آهن کلات شده برای رشد بیشتر و تراکم شکوفه گیاهان طراحی شده است و از 7 تا 10 روز پیش از اغاز چرخه گلدهی از آن استفاده می شود.

مکمل ویتامکس پرو (Vitamax Pro) 

یک مکمل مغذی یک لیتری برای استفاده در تمام دوران رشد گیاه به منظور کمک به رشد شبکه ریشه ؛ رشد قوی شاخه و گلهای بزرگتر و استفاده از حداکثر پتانسیل رشد و ثمره دهی گیاه می باشد.

کود باد فیول پرو (Bud fuel pro) 

یک مکمل آلی رشد یک لیتری مناسب برای مرحله نهایی رشد و هفته های اول گلدهی جهت ترکیب با کود Blossom Blaster Pro می باشد.

کود هووی باد پرو (Heavy bud pro) 

یک بطری یک لیتری به شکل کنسانتره حاوی مواد کاملا ارگانیک شامل تمام مواد مغذی ضروری، اسیدهای آمینه طبیعی، ویتامین ها و کربوهیدرات ها برای به حداکثر رساندن حجم محصول و مناسب استفاده در دوره گلدهی گیاه می باشد. و در تعامل کامل با کود Monster Bloom.

کود مانستر بلوم Monster Bloom 

یک کنسانتره ی یک لیتری برای استفاده در زمان مشاهده ی اولین نشانه های گلدهی تا دو هفته قبل از پایان شکوفه دهی؛ جهت تسریع در روند بلوغ شکوفه ها می باشد.

کود مانستر گرو پرو (Monster grow pro) 

130 گرم پودر قابل انحلال در آب حاوی عناصر ماکرو جهت رشد و گسترش سطوح برگ گیاهان می باشد.

کود بلوسوم بلستر پرو (Blossom blaster pro) 

2 بطری محلول مایع جمعا به وزن 250 گرم حاوی فسفر با فرمولاسیون خاص، جهت رشد زودهنگام جوانه ها گلها که هم به صورت محلول پاشی و هم آبیاری قابل استفاده می باشد.

مزیت های استفاده از کود گروتک (Grotek) 

- ساخته شده بر پایه تحقیقات و علم کیفیت
- آزمایش شده توسط کشاورزان، باغداران و پرورش دهندگان حرفه ای
- فرم غلیظ و به صرفه به شکل کنسانتره
- تهیه شده برای انواع سبک ها و سیستم های باغبانی
- استفاده از عصاره های ارگانیک در ترکیبات محصول از 0 تا 85 درصد
- تهیه شده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه
- پوشش کامل تمام دوره های حیات گیاه
- شخص بودن لاین ارگانیک با ترسیم خط سبز بر روی محصول

قیمت و خرید کود گروتک (کود Grotek)

برای بررسی بیشتر هر کدام از کودهای این مجموعه به سایت تهران تی جی ال قسمت کود و خاک / کود Grotek مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی