کود Grotek

ترتیب نمایش:

کود Grotek

کود گروتک ( کود Grotek )

گروتک (Grotek) نام تجاری محصولات گیاهی گرین استار (Greenstar) می باشد که بیش از 20 سال است که نتایج استثنایی تحقیقات و علوم کیفی را در اختیار پرورش دهندگان حرفه ای و مبتدی با تولید محصولات با کیفیت گذاشته است. گروتک به عنوان یکی از پیشگامان و تولید کنندگان صنعت تولید کودهای معدنی و ارگانیک عصاره های ارگانیک و کلیدی را با کودهای معدنی ترکیب کرده است و به تولیدکنندگان این فرصت را می دهد تا کیفیت برداشت را تا حد زیادی بهبود بخشند.


محصولات متنوع گروتک با توجه به سبک باغبانی و نوع گیاهان و نیاز پرورش دهندگان و تولید کنندگان محصولات کشاورزی در انواع مختلف فرموله و طراحی شده اند.
برای اطمینان از کیفیت ، تمامی مواد اولیه تشکیل دهنده محصولات Grotek از آمریکای شمالی و اروپا تهیه می شوند که دارای بالاترین مشخصات استاندارد و سطح بالای کیفیت می باشند.
مجموعه تهران گرولایت یکی از واردکنندگان محصولات گروتک (Grotek) با ارائه کیت کامل کود گروتک مگاپک Grotek Mega Pack  یک مجموعه کامل و بی نظیر از بهترین محصولات این برند معتبر را به پرورش دهندگان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی ارائه می کند.


همچنین در راستای تامین نیاز گیاهان به ترکیبات NPK در چرخه رشد رویشی ، کود رشد با کیفیت گروتک مانستر گرو را که یکی دیگر از محصولات پرفروش این کمپانی ست در بسته بندی 500 گرمی به علاقه مندان پرورش گل و گیاه ارائه کرده است.

کیت کامل کود گروتک مگا پک (Grotek Mega Pack) شامل :


کود سولوتک گرو( Solotek Grow)  :

یک محلول دوفاز یک لیتری بر پایه هیومیک اسید که مناسب استفاده در دوره رشد رویشی گیاه است. این محصول حاوی ریزمغذی های بسیاری است که رشد سطوح برگها و روند کروفیل سازی را وسعت می بخشد.

کود سولوتک بلوم (Solotek Bloom) :

یک کود مایع 1 لیتری با ساختار NPK حاوی عناصر ماکرو و آهن کلات شده برای رشد بیشتر و تراکم شکوفه گیاهان طراحی شده است و از 7 تا 10 روز پیش از اغاز چرخه گلدهی از آن استفاده می شود.

مکمل ویتامکس پرو (Vitamax Pro ) :

یک مکمل مغذی یک لیتری برای استفاده در تمام دوران رشد گیاه به منظور کمک به رشد شبکه ریشه ؛ رشد قوی شاخه و گلهای بزرگتر و استفاده از حداکثر پتانسیل رشد و ثمره دهی گیاه می باشد.

کود باد فیول پرو (Bud fuel pro ) :

یک مکمل آلی رشد یک لیتری مناسب برای مرحله نهایی رشد و هفته های اول گلدهی جهت ترکیب با کود Blossom Blaster Pro می باشد.

کود هووی باد پرو (Heavy bud pro) :

یک بطری یک لیتری به شکل کنسانتره حاوی مواد کاملا ارگانیک شامل تمام مواد مغذی ضروری ، اسیدهای آمینه طبیعی ، ویتامین ها و کربوهیدرات ها برای به حداکثر رساندن حجم محصول و مناسب استفاده در دوره گلدهی گیاه می باشد. و در تعامل کامل با کود Monster Bloom.

کود مانستر بلوم Monster Bloom :
یک کنسانتره ی یک لیتری برای استفاده در زمان مشاهده ی اولین نشانه های گلدهی تا دو هفته قبل از پایان شکوفه دهی ؛ جهت تسریع در روند بلوغ شکوفه ها می باشد.

کود مانستر گرو پرو ( Monster grow pro) :
130 گرم پودر قابل انحلال در آب حاوی عناصر ماکرو جهت رشد و گسترش سطوح برگ گیاهان می باشد.


کود بلوسوم بلستر پرو ( Blossom blaster pro ) :
2 بطری محلول مایع جمعا به وزن 250 گرم حاوی فسفر با فرمولاسیون خاص ، جهت رشد زودهنگام جوانه ها گلها که هم به صورت محلول پاشی و هم آبیاری قابل استفاده می باشد.

مزیت های استفاده از کود گروتک (Grotek) :

  • ساخته شده بر پایه تحقیقات و علم کیفیت
  • آزمایش شده توسط کشاورزان، باغداران و پرورش دهندگان حرفه ای
  • فرم غلیظ و به صرفه به شکل کنسانتره
  • تهیه شده برای انواع سبک ها و سیستم های باغبانی
  • استفاده از عصاره های ارگانیک در ترکیبات محصول از 0 تا 85 درصد
  • تهیه شده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه
  • پوشش کامل تمام دوره های حیات گیاه
  • مشخص بودن لاین ارگانیک با ترسیم خط سبز بر روی محصول


برای بررسی بیشتر هر کدام از کودهای این مجموعه به سایت تهران تی جی ال قسمت کود و خاک / کود Grotek مراجعه کنید.

دسته‌بندی