کود ادونس Advanced

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

کود ادونس Advanced

انتخاب و خرید کود ادونس Advanced یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است به دنبال تقویت گیاهان خود هستند. محصولات Advanced Nutrients با فرمول های انقلابی خود توانسته است تا یکی از محبوب ترین برند های کود شود.
محصولات این شرکت در مجله های مختلفی از جمله فوریس و رزبود مطرح شده است. خرید کود ادونس Advanced باعث می شود تا محصولاتی بزرگتر، خوشمزه تر و بیشتر داشته باشید. مجموعه تهران گرولایت انواع سری کود های Advanced را برای دسترسی راحت شما تهیه کرده است. می توانید به راحتی محصول دلخواه خود را انتخاب کنید. از مرحله رشد و جوانه زنی گرفته تا شکوفایی گل های زیبای گیاهتان، کودهای ادونس همه را پوشش می دهند.
شرکت Advanced از یک گروه دانشمندان برجسته تشکیل شده که شبانه روز تلاش می کنند تا محصولاتی تولید نمایند که باعث تقویت هر چه بیشتر گیاه شما، شود. گیاهان نیاز های خاصی دارند و در Advanced Nutrients این مسئله برای انواع گیاهان مختلف بررسی می شود تا نیازهای منحصر به فرد هر گیاه تامین گردد.
خرید کود ادونس Advanced به این دلیل محبوب شده است که آنها از بهترین منابع و فرآیند های تولیدی استفاده می کنند. به این ترتیب شما محصولاتی قوی تر با عملکردی بهتر خواهید داشت. همچنین هزینه کمتری می پردازید و ماندگاری بالا و نتایج خارق العاده ای را تجربه خواهید کرد.
محصولات شما با استفاده و خرید کود Advanced به مواد مغذی سریع تر دسترسی پیدا می کنند در نتیجه گل دهی و بازده بیشتری خواهند داشت. دانشمندان و آزمایشگران این شرکت همواره مواد جدیدی را آزمایش می کنند و همواره در حال ارتقای کیفیت محصولات خود هستند.
هر چقدر فرمول تهیه شده ساختاری مناسب تر داشته باشد، به طبع راحت تر جذب می شود. امّا شرکت Advanced چگونه به چنین فرمول هایی دست پیدا کرده است؟
صاحب شرکت، بیگ مایک استرامیتس، تجربه گسترده ای در زمینه تجارت، بازاریابی، باغداری و مهندسی داشته. از سال 1996 بنیانگذار Canadian Soiless Ltd بوده است.
در زمینه کشاورزی به سمت هیدروپونیک کشده می شود و با ایده های مبتکرانه خود شروع به ساخت کود های مغذی برای گیاهان می کند. حتی پس از مدتی در ساخت تجهیزات لازم برای رشد گیاه نیز فعالیت داشته است. از جمله تجهیزاتی که اکنون می توانید در تهران گرولایت نیز به آنها دسترسی پیدا کنید که شامل: چراغ های رشد گیاه، فن، تهویه کنندهای هوا و ... .
با ادامه تحقیقات کودهای Advanced Nutrients تحت نظر چند متخصص و همراه با توجه و تجربه بیگ مایک تهیه و تولید شدند.
کودهای تولید شده حاوی ترکیبات مواد مغذی و میکرو بود که شامل اسیده های آمینه، هورمون ها، کلات های گران قیمت، تنظیم کننده های رشد گیاهان، ویتامین ها، آنزیم ها، مخمر، عصاره مخمر، مواد آلی، کربوهیدرات ها، میکروب ها، باکتری های مفید و قارچ های مفید می شود.
برخی از محصولات کاملا ارگانیک هستند در حالی که برخی دیگر مخلوط های مصنوعی و آلی هستند. این شرکت ده های فرمول قدرتمند برای رشد ایجاد کرده است، از جمله Sensi Pro® Two Plus که دارای فرمول های تنظیم شده هفته به هفته میکرو است که برای تامین نیازهای متغیر گیاهان در هنگام گلدهی و شکوفایی ضروری هستند.
خرید کود  Advanced  شامل انواع کودها می شود. از جمله آنها می توان به محصول pH Perfect® Grow, Micro, Bloom اشاره کرد. با خرید کود Advanced که شامل سه بخش است می توانید محصولاتی با ارزش غذایی بالاتر تولید کنید. با استفاده از این محصول گیاهان شما اسده های آمینه لازم را دریافت می کنند. همچنین نتایج شگفت انگیزی از اسید فولویک و سورفکتانت غیر یونی قدرتمند را مشاهده خواهید کرد. ترکیبات این فرمول تضمین می کند تا هر ماده مغذی بیش از هر زمان دیگر در دسترس ریشه های گرانبهای گیاهان شما قرار گیرد. همچنین، pH Perfect به طور شبانه روزی برای کالیبراسیون و تنظیم pH خاک شما فعالیت می کند. دیگر لازم نیست مدام سختی خاک و آب را اندازه گیری کنید.
امّا برای افرادی که به صورت حرفه ای به کار کشاورزی و باغبانی می پردازند، شرکت  Advanced  فرمول خارق العاده ای دیگری نیز در آستین دارد. محصول pH Perfect® Connoisseur Grow Parts A & B برای پرورش دهندگان سطح عالی است که توسط مشتریان و دوستان خود مورد ستایش قرار گرفته اند، امّا می خواهند میزان بازدهی را دو چندان کنند. خرید کود Advanced  از این نوع باعث می شود تا محصولات شما بیشتر از پیش شوند. تمام مواد اولیه، ثانویه و ریز مغذی های موجود در این فرمول حضور دارند. همچنین، فرمولاسیون آن به گونه ای انجام شده تا به راحتی جذب گیاه شوند. علاوه بر تمامی این مواد مغذی، این کودAdvanced نیز کنترل pH خاک را به دست می گیرد. اگر می خواهید تا نتایج متفاوتی و شگفت انگیزی بدست آورید انتخاب و خرید کود Advanced را به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت و خرید کود ادونس Advanced

مجموعه تهران گرولایت یکی از بزرگترین تهیه و تولید کنندگان تجهیزات رشد گیاه در کشور است. می توانید در زمینه خرید انواع کودهای ارگانیک با ما در تماس باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی