طریقه مصرف کود 3 دوره اصلی ادونس (میکرو - گرو - بلوم )


کود سه دوره اصلی گوریلا ادونس با همه آنچه تا کنون مصرف کرده اید تفاوت است. در طراحی فرمولاسیون این محصول ( Advanced Nutrients PH Grow Micro Bloom ) سه مشکل عمده ای که اکثر پرورش دهندگان گل و گیاه با آن دست به گریبان هستند به طور کامل با راه حل های علمی حل شده است.

اولین مشکلی که اکثر باغبانان و تکثیر کنندگان گل و گیاه دارند این است که اکثر فرمول های کودهای 3 قسمتی برای انواع گیاهانی که پرورش می دهند ساخته نشده اند. آنها به روشهای عمومی با مواد عمومی ساخته می شوند. اما در فرمولاسیون کود گوریلا ادونس انواع گیاهان با ارزش در نظر گرفته شده است و کاملترین طیف سه قسمتی مواد مغذی موجود را تصفیه و توسعه داده است. یک مجموعه از اسیدهای آمینه وتی بتی ، سورفکتانت غیر یونی ، مواد مغذی ماکرو میکرو به صورت متعادل و در سطح کلات از ترکیبات این سه دوره اصلی گرویلا ادونس است، که بیشترین مواد مغذی را در کوتاهترین زمان در اختیار گیاه قرار می دهد.

دومین مشکل مستقیما به نظارت دشوار بر روی نحوه مصرف و مخلوط کردن آنها مربوط می شود. که در کود سه قسمتی گوریلا ادونس این مشکل حل شده است. مصرف آسان و نسبت ترکیب ساده ای که برای آن در نظر گرفته شده شما را از دشواری های نظارت مستمر رها می کند.


سومین مشکل استفاده از کودهای سه قسمتی عمومی برهم زدن تعادل PH خاک یا بستر کشت است. که با استفاده از این کودها شوری خاک افزایش پیدا کرده و باعث آسیب به روند رشد گیاه و کاهش ثمردهی خواهد شد. اما فناوری پیشرفته  PH PERFECT بکار رفته در کودهای سه دوره اصلی گوریلا ادونس باعث تنظیم PH خودکار بستر کشت شده و همیشه پی اچ را در سطح مطلوب تنظیم خواهد کرد.


ترکیب سطح PH مطلوب با کلات های پیشرفته باعث می شود پرورش دهندگان استاندارد جدیدی از انتظارات عملکرد گیاهان گزارش دهند.
مصرف ست گوریلا ادونس (سه دوره اصلی) به شما این اطمینان را می دهد که با نگه داشتن سطح PH در حد مطلوب (8 PH) تمام عناصر مغذی خرد و کلان و ثانویه با توجه به دوره ای که گیاه در آن قرار دارد به طور موثر در اختیار ریشه قرار گیرد.
مجموعه تهران گرولایت به عنوان بزرگترین سایت اینترنتی فروش محصولات کشاورزی ، نمایندگی فروش انواع کودهای ادونس را دارد که میتوانید با مراجعه به سایت تهران تی جی ال اقدام به سفارش و خرید کود مورد نظر خود کنید.طریقه مصرف ست گوریلا ادونس (سه دوره اصلی)


ذکر چند نکته قبل از ارائه دستورالعمل مصرف ضروری است.


  • جهت تفکیک راحت تر و کمک به تشخیص شما در هنگام استفاده از کود سه دوره اصلی ادونس هر دوره از این کود با یک رنگ طراحی شده است.


  • ترتیب اضافه و مخلوط کردن این کود سه قسمتی مهم است. ابتدا PH Perfect Growرا به مخزن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید سپس PH Perfect Micro را اضافه کنید و پس از آن PH Perfect Bloom را اضافه و مخلوط کنید.


  • از این کود سه دوره ای می توان هم در بستر کشت ژئوپونیک  و هم بستر کشت هیدروپونیک استفاده کرد. در بستر هیدروپونیک به عنوان یک کود کامل و موثر نتایج فوق العاده ای مشاهده شده است.
    از ترکیب هر سه کود به طورهمزمان باهم به شکل کنسانتره و سپس مخلوط در آب پرهیز کنید.


جدول مصرف کود گوریلا ادونس در فاز( چرخه) رشد


Advanced Nutrients

هفته اول

هفته دوم

هفته سوم
هفته چهارم
PH PerfectGrow
یک میلی لیتر / یک لیتر

2 میلی لیتر / یک لیتر

3 میلی لیتر / یک لیتر

4 میلی لیتر / یک لیتر

PH PerfectMicro
یک میلی لیتر / یک لیتر

2 میلی لیتر / یک لیتر
3 میلی لیتر / یک لیتر
4 میلی لیتر / یک لیتر

PH PerfectBloom
یک میلی لیتر / یک لیتر

2 میلی لیتر / یک لیتر

3 میلی لیتر / یک لیتر

4 میلی لیتر / یک لیتر


مصرف کود گوریلا ادونس در فاز( چرخه) شکوفایی : از هفته اول تا هفته هفتم به ازاء هر لیتر آب 4 میلی لیتر از هر سه کود به نسبت مساوی با آب ترکیب و استفاده می شود.