کود سوپر ادن Super Eden

کود سوپر ادن Super Eden

قصد دارید تا سیستم ایمنی گیاهان خود را تقویت کنید؟ به ارزش غذایی میوه و سبزی های خود اهمیت می دهید؟ خرید کود ارگانیک Super Eden یکی از گزینه های عالی برای رسیدن به این اهداف است.
مجموعه تهران گرولایت انواع کود های مایع و پودری Super Eden  را برای استفاده شما قرار داده است. خرید کود Super Eden تاثیرات بسیاری بر نحوه رشد گیاه شما خواهد گذاشت. همچنین، برای دوره گلدهی کودهای مخصوص Super Eden  موجود است. اگر در ابتدای راه هستید و نمی دانید گیاهان شما به چه مواد برای رشد خود نیاز دارند، انتخاب کودهای سوپر ادن (Eden) کمک می کند تا مسیری دلچسب برای داشتن گیاهان سالم و شاداب داشته باشید.
خاک حاصلخیز برای رشد گیاهان بسیار ضروری است. امّا مانند هر موجود زنده دیگر، گیاهان برای آنکه بتواند در مقابل بیماری ها مقاومت نشان دهند به تغذیه مناسب نیاز دارند. خاک ارگانیک و حاصلخیز در ابتدا این مواد را برای گیاه تامین می کند، منتها با گذر زمان میزان عناصر موجود در خاک کاسته می شود. برای آنکه گیاه شما رشدی سالم و طبیعی را سپری کند، به مواد معدنی اصلی و فرعی نیاز خواهد داشت. این مواد شامل عناصری مانند فسفر، پتاسیم و نیتروژن است. همچنین عناصر ماکرو مانند کلسیم، منیزیم و گوگرد، روی، مس و ... نیز در رشد گیاه بی تاثیر نیستند. با خرید کود Super Eden می توانید تمامی مواد و عناصر اصلی و فرعی را برای گیاهان خود تامین کنید.
این عناصر همگی از کود کمپوست شده و کاملا ارگانیک در اختیار گیاهان شما قرار می دهند. فروش کود Super Eden  و انواع کودهای ارگانیک در تهران گرولایت برای افرادی است که به کشاورزی ارگانیک و سالم علاقمند هستند. ارزش غذایی محصولات ارگانیک بالاتر بوده و با مصرف آنها تمام مواد مغذی از طریق گیاهان به بدن ما وارد می شوند.
گیاهان عناصر اصلی را از طریق ریشه یا برگ های خود جذب می کنند. در حالی که خاک این عناصر اصلی را در اختیار گیاه قرار میدهد، منتها شرایط محیطی می تواند به طروق مختلف باعث نابودی گیاه گردد. از جمله عوامل بیماری زای موجود در هوا یا حمله آفات های مختلف. کودهای Super Eden به گونه ای طراحی شده اند که باعث تقویت ساختار گیاه شما گردند. ترکیبات مواد آلی و مغذی موجود در آنها به گونه ای صورت گرفته تا سیستم ایمنی گیاهان تقویت شود.
همچنین، خاک مورد استفاده میتواند pH مختلفی داشته باشد. محلول و پودر های کود Super Eden میزان سطح قلیایی یا اسیدی بودن آن را کنترل می کند. به این ترتیب خطر سمیت خاک کاهش می یابد.

سلامت گیاهان را با کود Super Eden  تامین کنید:

کودهای Super Eden سرشار از اسید هیومیک، عناصر کمیاب، مواد مغذی اصلی و عناصر میکرو هستند. علاوه بر همه اینها، ماده حاوی یک باکتری مفید به نام لاکتوباسیلوس که به تجزیه مواد مغذی نامحلول برای جذب است، به گیاه کمک می کند. در نتیجه سیستم ایمنی گیاه افزایش می یابد و در برابر آفات و بیماری های مقاومت می کند.
به این ترتیب با خرید کود Super Eden گیاه شما می تواند در هر مکانی و در هر آب و هوایی رشد کند. محصولات غذایی که در مناطق مرتفع و اب و هوایی خنک تر پرورش می یابند اکنون می توانند در مناطق کم ارتفاع رشد کنند و بالعکس! این مسئله به لطف کود ارگانیک Super Eden که مواد مغذی را برای گیاهان فراهم می کند امکان پذیر شده است. گیاهان با کمک آن می توانند با محیط های مختلف سازگار شوند.
البته، دقت کنید میزان مصرف کود باید نسبت به ابعاد گیاه و مرحله رشد آن باشد. در نتیجه به خوبی در مورد گیاه خود مطالعه کرده و به اندازه به آن کود دهید تا رشدی سالم داشته باشد. افراط و تفریط در هر چیزی می تواند مضر باشد. کود ندادن و عدم توجه به نیاز گیاهان یک نوع ضرر را به همراه دارد و کود بیش از اندازه نیز همین طور. اگر مطمئن نیستید گیاه شما به چه نوع کودی نیاز دارد می توانید با مشاوران تهران گرولایت در تماس باشید. پیشنهاد ما آن است که در مورد گیاه خود به خوبی مطالعه کرده و طبق دستورات نوشته شده بر جعبه کود به همان میزان در بازه های زمانی مشخص کودهی را انجام دهید.

قیمت و خرید کود سوپر ادن (super eden) 

مجموعه تهران گرولایت فروش کودهای Super Eden را به صورت تخصصی در دو نوع مایع و پودری انجام میدهد. این مجموعه از اولین تهیه و تولید کنندگان محصولات رشد گیاه است. کودهای موجود در سایت همگی ارگانیک بوده و خرید آنها تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی