کود فلورا فلکس Flora Flex

ترتیب نمایش:

کود فلورا فلکس Flora Flex

مشخصات کود فلورا فلکس

کود Flora Flex، از جمله مرغوب ترین و پرفروش ترین کودهای گیاهی متناسب با مراحل مختلف رشد رویشی گیاه و گلدهی گیاهان می باشد که از تولیدات کمپانی معتبر فلورا فلکس آمریکا می باشد.
کلیه کودهای ساخته شده توسط این کمپانی قابلیت استفاده در همه شیوه های کشت گیاهی اعم از کشت خاکی یا کشت در بستر کوکوپیت، کشت آبی یا هیدروپونیک و کشت ائروپونیک می باشند. عرضه اولیه کود Flora Flex، در سال 2018 انجام شده است و تاکنون با توجه به بازخورد کودها بر کشت و میزان رضایتمندی مصرف کنندگان و کشاورزان مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته و میتوان گفت یکی از تخصصی ترین و باکیفیت ترین کودهای موجود در بازار جهانی، کود های کمپانی معتبر FLORA FLEX می باشد.

کودهای تولید شده توسط کمپانی معتبر Flora flex 

کود مخصوص رشد رویشی گیاه V1

کود رشد رویشی V1 یک کود پر نیترات برای دوران رویشی گیاهان با فرمول ساختاری NPK: 14.0.4 می باشد.
14 درصد از این کود را ترکیبات حاوی عنصر نیتروژن یعنی نمک های نیتراته و آمونیاک تشکیل داده است که به راحتی توسط سیستم ریشه جذب شده و موجب تسهیل تولید کلروفیل در برگ و افزایش رشد رویشی نشا و گیاهان جوان خواهد شد.
این کود تنها قابلیت اختلاط با کود رویشی V2 را دارد و در سایر موارد باید به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد و از اختلاط آن با سایر کود ها و سموم و ترکیبات شیمیایی خودداری شود.

کود مخصوص رشد رویشی گیاه V2 

این کود بر خلاف کود رشد رویشی V1 که فاقد ترکیبات فسفردار است ، دارای مقادیر مناسبی ترکیبات فسفر دار و پتاسیم دار می باشد و امکان استفاده آن به صورت همزمان با کود V1 وجود دارد.
ترکیب ساختاری کود رویشی V2، بر اساس عناصر ماکرو موجود در ساختار کود به صورت NPK : 6.17.25 می باشد و بسیار مناسب برای گیاهان زراعی، محصولات باغی و گل های آپارتمانی زینتی در دوران رشد رویشی گیاه می باشد.

کود مخصوص دوران گلدهی B1 

کود مخصوص گلدهی B1، کود پر پتاس و مناسب برای شروع دوران گلدهی گیاهان می باشد. این کود دارای ساختار عناصر ماکرو نیتروژن و پتاسیم بوده و در ساختار آن هیچ ترکیب فسفر داری وجود ندارد، آنالیز ساختاری کود دوران گلدهی B1 بر اساس عناصر ماکرو موجود در ساختار کود به صورت NKP : 14.0.22 می باشد و همانطور که گفته شد برای ورود گیاه به دوران گلدهی طراحی و فرموله شده است و با شروع دوران گلدهی باید به صورت مخلوط با دو کود گلدهیB2 , full tilt  مورد استفاده قرار گیرد.

کود مخصوص دوران گلدهی B2 

این کود با نسبت ساختاری NPK : 0.28.18 تولید و برای افزایش گلدهی و استمرار فرایند گلدهی می باشد یعنی پس از شروع دوره گلدهی با کمک کود دوران گلدهی B1 استفاده از این کود باعث استمرار دوره گلدهی و جلوگیری از ریزش گل ها و تولید گل های جدید در گیاه خواهد شد همچنین این کود تنها قابل اختلاط با B1 و FULL TILT می باشد.

کود مخصوص دوران گلدهی FULLTILT 

این کود مناسب مراحل نهایی گلدهی گیاه یعنی مرحله تولید بذر، میوه و محصولات گیاه می باشد و به گونه ای فرموله و تولید شده است که باعث افزایش تولید میوه و محصولات گیاهی خواهد شد.
ترکیب ساختاری این کود بر اساس سنتز عناصر ماکرو به صورت NPK : 0.47.35 می باشد، این کود تنها قابل اختلاط با دو کود دوران گلدهی همین برند یعنی B1,B2 می باشد.

قیمت و خرید کود Flora Flex 

کودهای برند Flora flex دارای قابلیت انحلال پذیری 100% در آب می باشند همچنین از غلظت بسیار بالایی برخوردار هستند بنابراین مقدار کمی از آن برای تعداد زیادی از گیاهان کافی خواهد بود، همچنین قیمت این کود به نسبت سطح پوشش آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی