مواد مغذی پیشرفته در سه بخش اصلی هیدروپونیک، کوکو و خاک برای گیاهان شما

محصول سه گانه T.A. TriPart علاوه بر آنکه بر رشد و گلدهی تمرکز ویژه ای دارد، مواد مغذی را به طور متعادل به تمامی بخش های گیاه می رساند. در هر بخش از زندگی و رشد گیاه می توانید از ترکیبات مخصوص و سازگار TriPart استفاده نمایید. برای رشد گیاه از TriPart Grow و برای گلدهی بیشتر از TriPart Bloom استفاده نمایید. همچنین می توانید با نسبت هایی که بر روی جعبه نوشته شده است این سه را ترکیب کرده و مواد مغذی گیاه را در طول زندگیش تامین کنید.

کود Terra Aquatica T.A

برای تهیه کود Terra Aquatica T.A می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

ویژگی های کود فلورا جنرال هیدروپونیک

  • محصول کشور فرانسه ساخت برند T.A.  و GHE با تکنولوژی های پیشرفته
  • قابل استفاده برای تمامی گیاهان
  • مناسب برای تمامی مراحل رشد (از جوانه تا گلدهی)
  • تقویت ساختار گیاه در سطوح میکرو
  • کمک به افزایش گلدهی و باردهی

همان طور که می دانید گیاهان به یک سری عناصر اصلی و فرعی برای رشد نیازمند هستند. امّا TriPart از این مسئله هم فراتر رفت است. مواد مغذی در سطح میکرو و فرعی ترین موادی که باعث رشد و جذب بیشتر می گردد را در محلول خود اضافه نموده است. و همین باعث شده تا TriPart این چنین در بازار اعتماد همگان را به خود جلب کند.

محول های این برند در فرمولاسیون آب سخت و نرم TriPart Micro در دسترس شما هستند. این محلول سطح کلسیم را بهینه کرده و مشکلات کمبود کلیسم و جذب آن را برطرف می نماید.

TriPart Micro

در این ترکیب آب سخت یا نرم موجود است و اساس کارش ایجاد ساختاری مقاوم است. در سطوح میکرو و نانو مواد مغذی را برای سلامتی گیاه تامین میکند.

TriPart Grow

همانطور که از نامش پیداست باعث رشد متعادل گیاه می گردد. ریشه های محکمی ایجاد می کند. بیشتر عناصر ازت، پتاسیم و مواد معدنی ثانویه را برای گیاه شما فراهم میکند. در مرحله جوانه و رشد اولیه گیاه بیشتر از آن استفاده نمایید. در هنگام گلدهی درصد کمتری را مصرف بفرمایید.

کود 3 دوره اصلی GENERAL FLORA

برای خرید کود 3 دوره اصلی GENERAL FLORA می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

TriPart Bloom

عناصر فسفر و پتاسیم را برای افزایش شکل گیری ریشه و سلامتی در طول رشد را تامین خواهد کرد. همچنین در سطح ژننیکی پتانسیل گیاه را برای افزایش گلدهی و باردهی به حداکثر می رساند.

نحوه استفاده:

قبل از هر بار مصرف به خوبی آن را تکان دهید. مواد مغذی درون آنها بسیار غلیظ است. درصد این مواد بر روی جدول با جزئیات کامل نوشته شده است.
هر قسمت از سه گانه TriPart را جداگانه به آب اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. سپس، با وسایل اندازه گیری ترکیبی متعادل از هر سه تهیه کنید.
برای اطمینان از بهترین نتیجه در منطقه زندگی شما (با توجه به شرایط آب و هوایی و...) فرمول های TriPart در دو نوع آب سخت و آب نرم در دسترس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: