کود فیدینگ Feeding

محصولات فیدینگ (Feeding) با این هدف ساخته شده اند تا با کیفیت ترین مواد مغذی گیاهی را برای کشاورزان و علاقمندان به گل و گیاه فراهم کنند. خرید کود و خاک  فیدینگ باعث رشد گیاهان و ارائه نتایج بی سابقه ای می شود. مواد مغذی مورد استفاده در ترکیب این محصولات شاید ساده به نظر برسند امّا به گونه ای میزان آنها مشخص شده تا بیشترین کارآمدی را داشته باشند.
انواع محصولات و خرید کود و خاک فیدینگ به صورت پودری در تهران گرولایت امکان پذیر شده است. به این ترتیب استفاده، نگهداری، حمل و نقل و ماندگاری بیشتری دارند.
مواد اصلی تهیه شده برای فرمولاسیون مواد مغذی فیدینگ در آلمان و سوئیس تهیه می شوند. این کشورها دارای بالاترین استانداردهای کیفیت در سراسر جهان هستند. محصولات فیدینگ حاوی PGR یا ناخالصی نیستند و کمترین میزان غلظت فلزات سنگین را دارند. تنها استفاده از مواد معدنی با بالاترین کیفیت این امکان را فراهم ساخته تا خالص ترین، کارآمدترین و موثر ترین کود را فراهم کنند. پودر تولید شده قابلیت حلالیت 100% را دارد.
عناصر غذایی معدنی به میزان کافی EC و pH دارند تا حداقل یک هفته پس از دریافت در ساختار گیاه باقی می مانند. محلول های غلیظ تر حتی می توانند تا چندین ماه گیاهان شما را حفظ کنند.
محصولات فیدینگ همگی طبق مقررات 889/2008 و  2003/2003 تهیه و تولید می شوند. بخش Bio Feeding آنها مخصوص استفاده در کشاورزی ارگانیک است. این محصولات ترکیبی 100% ای از مواد معدنی طبیعی، معدنی و آلی است. کلیه مواد مغذی اساسی و فرعی را برای گیاه فراهم می کند. همچنین باعث تقویت حیات میکروبی در خاک می شود و به ایجاد یک شبکه غذایی مناسب برای گیاه کمک خواهد کرد.
شرکت گرین هوس به این دلیل تصمیم به تولید محصولات پودری فیدینگ گرفت که این روش جذب مواد معدنی را آسان تر می کند. همچنین به راحتی محیطی برای زندگی میکروب های مفید خاک فراهم می سازد. میکروب های مفیدی که به طور طبیعی در ترکیبات خام (مانند مالت گرم، کنجاله کانولا و ویناس) پیدا می شوند و به تجزیه مواد آلی کمک می کنند. با آزاد شدن این مواد دسترسی گیاهان به مواد مغذی آسان تر می شود.
اگر قصد دارید کشاورزی کاملا ارگانیک داشته باشید، خرید کود فیدینگ گرین هوس را به شما پیشنهاد می کنیم.
نحوه استفاده از آن بسیار آسان است.
در هر محیطی می توان از آن استفاده نمود و فقط لازم است در آب حل شود. منتها، باید یک برنامه تغذیه صحیح برای گیاهان خود فراهم کنید. پیشنهاد می کنیم یک سختی سنج و EC  متر نیز تهیه و استفاده نمایید. به این ترتیل می توانید بر محلول تغذیه و تاثیر آن کنترل کامل داشته باشید.
محصولات فیدینگ شامل زیر بخش های مختلفی می شود. از جمله: کود رشد و کود گلدهی.
پودرهای رشد آسان
اگر در خاکی که از قبل کود داده شده است قصد دارد تا محلول را اضافه کنید، پیشنهاد ما آن است که 2 الی 4 هفته پس از کاشت بذرها از پودر تغذیه استفاده نماید. همچنین سعی کنید با محلولی ملایم (0.25 گرم در لیتر) شروع کنید.
در طی مرحله رویشی می توانید میزان تغذیه را تا 0.5 گرم در لیتر افزایش دهید. با شروع مرحله گلدهی باید مقدار پودر تغذیه را به ارامی افزایش دهید تا به 1 گرم در لیتر برسد. خرید کود فیدینگ کمک می کند تا دوره رشد و گلدهی با موفقیت انجام شوند.
برای پروش دهندگان با تجربه
اگر یکی از تولید کنندگان با تجربه انواع گیاهان هستید احتمالا با داشتن یک سختی سنج و اندازه گیری pH به میزان دقیق محلول را خواهید دانست. چه گیاه در کوکو، هیدروپونیک یا محیطی هوازی رشد کند یا خیر، محصولات فیدینگ با همه این سیستم ها می تواند تطابق پیدا کند. به شرط آنکه پس از خرید کود فیدینگ میزان pH و EC را اندازه گیری کرده و سپس از محلول به میزان صحیح استفاده کنید.
با بررسی pH و EC می توانید رشد گیاه خود را بهینه کرده و نتایج بسیار بهتری کسب نمایید. خرید کودهای فیدینگ در تهران گرولایت بسیار آسان است. تنها با چند کلیک آسان می توانید خرید خود را نهایی کنید. اگر در زمینه خرید کود فیدینگ سوالی دارید حتما با ما در میان بگذارید. می توانید با بررسی انواع محصولات فیدینگ موجود در سایت تهران گرولایت گزینه مناسب و مورد نیاز خود را تهیه کنید.
شرکت مرکزی محصولات فیدینگ در هلند واقع شده است. در عین حال تمامی مواد اصلی در آلمان و سوئیس تهیه می شوند. همچنین این شرکت محصولات خود را به سراسر دنیا از جمله کشورهایی مانند انگلیس، فرانسه، ایتالیا و ... صادر می کند. هدف اصلی این شرکت آن است که تمامی علاقمندان به گل و گیاه بتوانند رشد سالم گیاهان خود را مشاهده کرده و کشاورزی ارگانیک را تجربه کنند. با خرید کود فیدینگ می توانید این شرایط را برای خود فراهم نمایید.

قیمت و خرید کود فیدینگ Feeding 

انواع کود های رشد و گلدهی فیدینگ در سایت تهران گرولایت موجود است. امیدواریم با خرید این محصولات گیاهانی سالم و شاداب داشته باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی