مشخصات کود فیدینگ گرو

کود رشد فیدینگ Green House مدل Grow به سبب این که 24% کود متشکل از ترکیبات نیروژن دار (نمک نیترات و آمونیاک) می باشد برای مرحله رویشی گیاه بسیار کارآمد می باشد و میتوان پس از دو الی چهار هفته پس از کشتاولیه بذر آبیاری را  با کود و با غلظت سبک (0.25 گرم بر لیتر) انجام داد و به تدریج با گسترش ریشه در بستر با غلظت بیشتر (0.5 گرم بر لیتر) ادامه کود دهی را انجام داد و در نهایت تا قبل از رسیدن به مرحله گلدهی آبیاری با محلول  کود با غلظت استاندارد (1 گرم در 1 لیتر) ادامه پیدا کند.

درصد نیتروژن موجود در این کود رشد گیاه و نهال را تسهیل می‌کند و همچنین مقاومت گیاه را در برابر تنش های احتمالی افزایش میدهد.

با استفاده از این گیاه، برگ های ضخیم تر و سبز تر و بزرگتر بر روی تاج گیاه رشد خواهد کرد و فعالیت فتوسنتزی گیاه افزایش می یابد و به سبب آن پراکندگی ریشه افزایش خواهد یافت.

این کود دارای بالاترین. استاندارد های اتحادیه اروپا می باشد و به طور گسترده در تمام قفسه های فروشگاه های باغبانی در کشورهایی از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه، هلند و سوئیس و آلمان و... یافت میشود.

 کود فیدینگ Feeding

برای خرید کود فیدینگ Feeding می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

پس اگر به دنبال یک کود رشد استاندارد و مرغوب هستید کود رشد فیدینگ Green House مدل Grow پیشنهاد تهران گرولایت به شماست.

حتما برای شما نیز این سوال ایجاد شده که برای رشد بهتر گیاه و مدیریت مرحله رویشی گیاه از چه کودی استفاده کنم ؟ کود مناسب برای رشد گیاه باید چه شاخصه های داشته باشد ؟ برای رشد گیاهان کشت شده از چه کودی استفاده کنم؟

قصد داریم تا در این مقاله به برسی این سوالات و پاسخگویی به آن بپردازیم.

بیش نیم قرن از فعالیت صنعتی کمپانی feeding میگذرد، این کمپانی تولید کننده کود و خاک ارگانیک می باشد که در کشور هلند واقع شده است، کود های تولیدی این شرکت با فن آوری دوگانه بایو_ مینرال تولید شده یعنی در ساختار آن از ترکیبات معدنی طبیعی و ترکیبات آلی استفاده شده که برای  کشت های کاملا ارگانیک مناسب می باشند، و علاوه بر تامین نیاز های ریشه و اعتنا خاک، به سبب رشد و احیای فعالیت میکروبی ماندگاری کود را در خاک افزایش میدهد و همچنین و تعدیل سازی PH خاک و Ec خاک نیز کمک میکند. کود رشد فیدینگ Green House مدل Grow  با ترکیب پودری و جامد با انحلال پذیری بالا (نزدیک 100%)و عدم رسوب، و کمترین میزان (PGR) و خلوص بالا پیشنهاد ما به کسانی است که به دنبال یک کود رشد اقتصادی و مرغوب هستند.

کود رشد فیدینگ Green House مدل Grow به سبب خلوص بالا و جامد بودن کودی عاری از هر نوع بیماری می باشد همچنین به سبب ساختار جامد آن میتوان مدت زمان زیادی آن را در محیطی خشک نگهداری کرد.مواد اولیه فرمولاسیون این کود در کشور های آلمان و سوئیس تولید و در نهایت در کشور هلند این کود فرموله شده است و صاحب بالاترین  و معتبر ترین استاندارد های اتحادیه اروپا (۲۰۰۸_۲۰۰۳) می باشد. این کود دارای ساختار دوگانه بایو _ مینرال و 100% از ترکیبات معدنی طبیعی و ترکیبات آلی طبیعی فرموله شده است که این امر باعث شده، علاوه بر تامین نیاز های رشد گیاه، احیای فعالیت باکتریایی خاک شکل گرفته و ترکیبات مغذی خاک به طور پیوسته در اختیار ریشه قرار گیرد و ماندگاری کود بین دوهفته تا چند ماه ادامه داشته باشد، همچنین با استفاده از این کود علاوه بر تولید محصولات ارگانیک از وارد آمدن خسارات شیمیایی به آب های زیر زمینی جلوگیری و به حفظ محیط‌زیست کمک خواهد شد.

از این کود رشد میتوان برای افزایش رشد گیاهچه و قلمه های ریشه دار استفاده کرد و به سبب نیتروژن فراوان موجود در این کود گیاهانی با برگ شاداب، ضخیم و پهن ایجاد کرد که در برابر تنش های احتمالی از مقاومت خوبی برخوردار خواهند بود.

ترکیب عناصر ماکرو در این کود به صورت 24% ترکیبات نیتروژن دار (۱۳ درصد نمک نیترات و۱۱ درصد آمونیاک)

6% فسفات به صورت ترکیب { P 2 0 5 } و 12% پتاس به صورت ترکیب {K 2 O} می باشد و علاوه براین در ساختار آن 1.2% منیزیم و 0.1 %آهن و 0.01 %روی و .0.05% منگنز و 0.01% مولیبدن می باشد که نیاز گیاه را به عناصر ریز نقش به طول کامل مرتفع میسازد.

کود فیدینگ Green House Bio Grow

برای خرید کود فیدینگ Green House Bio Grow می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

از آنجایی که در ساختار این کود نیتروژن فراوانی وجود دارد و با توجه به این که نیتروژن مهم ترین فاکتور در فعالیت های حیاتی گیاه یعنی فتوسنتز و تولید پروتئین است با استفاده از این کود گیاه برگ هایی بزرگتر، سبزتر و ضخیم تر تولید خواهد کرد و از توقف رشد گیاه و زرد شدن برگ ها جلوگیری خواهد شد، نیتروژن موجود در این کود به صورت آمونیاک و نمک های نیتراته می باشد که قابلیت انحلال بالا در آب و جذب راحت توسط ریشه را دارد. استفاده از این گیاه برای مراحل ابتدایی رشد گیاه و قلمه های گیاهی بسیار سودمند می باشد و باعث افزایش بازدهی تولید خواهد شد چرا که به سبب تولید گیاه در برگ تر و برگ های ضخیم تر و بزرگتر فرایند گسترش ریشه نیز تسهیل پیدا کرده و میزان تولید نیز افزایش می یابد. برای کارایی هرچه بیشتر کود میزان اختلاط کود را بر اساس سایز و اندازه کشت و بر اساس مرحله کشت از روی جدول بسته بندی انتخاب و کود دهی را مدیریت کنید.

در صورت مشخص بودن میزان PHخاک و Ec میتوان زمانبندی کود دهی و غلظت آن را از جدول موجود بر روی بسته بندی انتخاب و مدیریت کرد.

کود رشد فیدینگ Green House مدل Grow در بسته بندی 125 گرمی و 500 گرمی و 1000 گرمی در سایت تهران گرولایت موجود می باشد، بنا بر این میتوانید به نسبت نیاز خود آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهید همچنین اگر برای اندازه گیری PHو Ec خاک ابزار اندازه گیری آن را ندارید میتوانید به راحتی آن را از سایت تهران گرولایت تهیه فرمایید. قسمت پشتیبانی سایت تهران گرولایت آماده پاسخگویی و مشاوره تخصصی به شما عزیزان هستند، کیفیت و صداقت شعار ماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: