کود فیدینگ Green House Bio Grow

کود ارگانیک رشد فیدینگ

دسته : کود Feeding
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب حجم:
حجم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • مشخصات:
1,350,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow) ، یک کود پودری بایو_ مینرال می باشد که برای دوره رشد رویشی همه گیاهان فرموله و تولید شده است تا کلیه نیاز گیاهان  به مواد غذایی در دوره رشد به طور کامل تامین و برطرف شود.کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow) ، برای کشاورزی بیولوژیکی و کاملا ارگانیک گزینه ای بسیار مناسب و ایده ال است. تمام مواد مغذی ضروری و پر مصرف گیاه در این کود توسط مواد معدنی طبیعی و مواد اولیه آلی همچون کنجاله ، استخوان ، دانه مالت ،  شاخ ،  پر ، ویناس ، کنجاله کلزا و... تأمین می شود.کود فیدینگ Green House مدل Bio Grow، به صورت جامد به لایه بالایی خاک یا بستر کشت اضافه میشود بنابراین برای کشت در بستر خاک ، کشت در بستر کوکوپیت و کشت در سایر بستر های کشت جامد قابل استفاده می باشد و اثر بخشی آن به صورت ممتد و تدریجی می باشد و با تجزیه شدن ترکیبات توسط میکروارگانیسم های مفید خاک ، مواد غذایی ضروری گیاه آزاد و در مدت 8 هفته به صورت پیوسته و ممتد در اختیار ریشه گیاه قرار میگیرد.

کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow) :

کود فیدینگ گرین هوس بایو گرو ، همانطور که از نام آن مشخص است یک کود ارگانیک با ساختار دوگانه بایو_مینرال مناسب برای دوره رشد رویشی کلیه گیاهان می باشد .
کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو دارای دو بخش ساختاری می باشد قسمت اول آن را ترکیبات معدنی طبیعی تشکیل میدهد که با سرعت بیشتری در اختیار ریشه گیاه قرار میگیرد و بخش دوم آن ترکیبات آلی می باشد که به صورت تدریجی توسط باکتری ها و قارچ های مفید خاک تجزیه شده و به فرم قابل جذب توسط ریشه گیاه در می آید و بر همین اساس با استفاده از این کود به مدت 8 هفته گیاهان شما از کلیه تغذیه ها و کود ها و مکمل های دوره رشد بی نیاز خواهند شد.

پس از ترکیب این کود با خاک امکان به وجود امدن میسلیوم ها وجود دارد که قارچ های سفید رنگ با بافت پنبه ای بوده که روی بستر خاک ایجاد میشوند و در تجزیه مواد مغذی و ترکیبات آلی و تشکیل مواد معدنی قابل جذب توسط ریشه ایفای نقش میکنند وباعث افزایش عمر میکروبی در خاک می شوند بنابراین نیازی به استفاده از قارچ کش نبوده و پس از مدتی خود به خود از بین خواهند رفت ، همچنین این قارچ های مفید به انسان و حیوانات آسیب وارد نمیکنند.

مزیت های استفاده از کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow):

 • تامین تدریجی و پیوسته نیاز گیاهان به مواد غذایی و عناصر پر مصرف
 • قابل استفاده برای تمام گیاهان زینتی و زراعی و باغی
 • کمک به احیای فعالیت میکروبی خاک
 • کمک به تکثیر و فعالیت میکروارگانیسم های هوازی و مفید خاک
 • قابلیت جذب فوری توسط سیستم ریشه
 • تقویت ساختار ریشه و کمک به گسترش ریشه در خاک
 • تولید میوه و محصولات گیاهی کاملا ارگانیک
 • جلوگیری از وارد شدن آسیب به محیط زیست

سنتز و آنالیز ساختاری کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow) :

 • 20 درصد کربن الی
 • 7 درصد نیتروژن الی
 • 2 درصد پنتوکسید فسفر
 • 4 درصد پتاسیم اکسید
 • 8 درصد کلسیم اکسید
 • 4 درصد منیزیم اکسید
 • 9 درصد گوگرد اکسید
 • 34 درصد  مواد آلی شامل ، کنجاله استخوان ، دانه مالت ، وعده شاخ ، وعده پر ، ویناس ، کنجاله کلزا

غلظت استاندارد، نحوه مصرف و ملاحظات کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow) :

کود بایو گرو فیدینگ قابل استفاده در تمام بسترهای ژئوپونیک و به صورت ترکیب در خاک می باشد ، این بدین معناست که مقادیر مشخص شده کود باید به لایه رویی خاک ، کوکوپیت و یا سایر بستر های جامد اضافه و به طور کامل با خاک ترکیب شود.
میزان ترکیب کود بایو گرو، فیدینگ، گرین هووس برای نشا گیاهان و بذر گیاهان  1.5 تا 2 گرم پودر برای هر 1 لیتر خاک بستر و تکرار آن در صورت نیاز هر دو ماه یکبار.
میزان ترکیب کود بایو گرو ،فیدینگ ،گرین هوس با بستر کشت گیاهان بالغ و قوی : 3 تا 5 گرم کود در هر یک لیتر خاک بستر و تکرار آن در صورت نیاز هر دو ماه یکبار.


ملاحظات 1: کود را به طول کامل با لایه بالایی خاک ترکیب کنید ، از آنجایی که کود به صورت محلول در آب ، در هنگام آبیاری به لایه های پایین نفوذ میکند نیاز به ترکیب عمیق کود با خاک نیست.


ملاحظات 2: در صورت مشاهده قارچ های سفید رنگ بر روی بستر کشت ، نگران نباشید زیرا این قارچ ها به تجزیه ترکیبات آلی کود کمک میکنند و پس از مدتی خود به خود از بین خواهند رفت.


ملاحظات 3: برای گیاهان تنش دیده یا ضعیف از نصف غلظت یاد شده استفاده کنید.


ملاحظات 4: کود بایو گرو برند فیدینگ به صورت جامد به خاک اضافه می شود بنابراین نیازی به انحلال کود در آب و آبیاری گیاه با محلول حاصل نیست.


کمپانی تولید کننده کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow) :

کمپانی feeding ، با بیش از نیم قرن تولید تخصصی خاک و کود رشد و گلدهی ارگانیک  ، در کشور هلند واقع شده است و تمامی کود های تولیدی این شرکت با فن آوری ساختار دوگانه بایو _ مینرال تولید شده اند ،این بدین معنا است که استفاده از کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow)  برای دوره رشد رویشی گیاه باعث تولید محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک خواهد شد.

کود فیدینگ گرین هووس مدل بایو گرو (Green House  Bio Grow)، در بسته بندی های وزنی 125 گرمی و 500 گرمی در سایت تهران تی جی ال موجود می باشد و میتوانید بسته به نیاز خود به آسانی آن را خرید و تهیه کنید ، با خرید این کود رشد گیاه کاملا ارگانیک شما از خرید سایر مکمل های رشد رویشی گیاه بی نیاز خواهید شد، همچنین میتوانید سایر کود های اورجینال گرین هوس را از قسمت/کود و خاک/کود Feeding / سایت تهران گرولایت تهیه و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل یا در محل کار سفارش خود را تحویل بگیرید.

مشخصات

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...