قوانین و مقررات

1.    شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیر تلقی می گردد:
1.    خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2.     مالكیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

3.    تصاویر محصولات و اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای تولید شده توسط شرکت تهران گرو لایت مشخص می باشد و در صورتی که محصولی اشتباها توسط مشتری سفارش داده شود برگشت آن شامل جریمه خواهد بود و از هزینه پرداختی کسرخواهد شد .

4.    كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در فرم خرید درج کنند. به دلیل اینکه نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد. در صورت اشتباه بودن آدرس یا عدم حضور سفارش دهنده به هنگام تحویل کالا و برگشت بسته پستی، شامل هزینه مجدد برای ارسال می شود.

5.    : عملیات ثبت سفارش به مانند تائید قرارداد فروش توسط خریدار و فروشنده می باشد و از آن جا که سفارشات پس از مرحله پرداخت به سرعت پردازش شده و در چرخه تولید قرار می گیرد حکم مبلغ بیع قرارداد را داشته و غیر از موارد خاص مذکور قابل مرجوع نمی باشد.

6.    فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

7.    تمامی سفارشات به صورت سیستمی ثبت می شود. بنابراین اگر سفارشات تایید شوند دیگر قابل ویرایش نخواهند بود.
 

8.    فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد .


2.    شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1.    فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت درج نموده است.

2.    ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می شود.
 
3.    در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر(حداقل 2 تا 4 روز کاری) نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نمایند.


3.    شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
1.    ارسال سفارشات بدون محدودیت مکانی از طریق راه های پیک، تیپاکس و پست و کالارسان در سراسر ایران انجام می شود.

2.    حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس و پست پیشتاز و کالارسان صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل  ندارد.

3.    برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و شبکه های اجتماعی برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 8457 تماس حاصل فرمایید.
 

4.    مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس یا باربری  به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

5.    ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

6.    هزینه حمل در اکثر محصولات بصورت رایگان می باشد و برای محصولات با هزینه حمل مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. 

7.    فروشگاه اینترنتی تهران گرولایت ضمانت سلامت کالا از لحاظ ظاهری و بسته بندی تا تحویل به شرکت های پستی بر عهده داشته ، پس بدیهی است خریدار حتماً محصول خریداری شده را پس از بررسی های اولیه و ظاهری از مامور ارسال دریافت نماید که در غیر این صورت کلیه هزینه های ارسال کالا و خسارات ناشی از آن به علت عیوب ظاهری و اولیه بر عهده خریدار می باشد.  
 


4.    شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)
1.    قبل از ارسال کالا: مطابق موارد مذکور در بند 5 ماده 1 پس از تسویه حساب بیع قرارداد جاری شده و جز در موارد خاص با کسر هزینه 25% کل ارزش معامله غیر قابل استرداد می باشد.

2.    بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده تا مدت 3 روز کاری به شرط عدم استفاده و آسیب و باز شدن کارتن پس از کسر 30% کل ارزش خرید قابل استرداد می باشد و بدیهی است هزینه های ارسال کالای مسترد شده به عهده خریدار می باشد.

3.    در صورت استرداد وجه به هر دلیل و توافقی بین طرفین تنها با ارائه کارت ملی و فقط به شماره حسابی که از طریق آن عملیات خرید صورت گرفته امکان پذیر می باشد.
ب) گارانتی
چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش اقدام نماید.

با تشکر شرکت تهران گرولایت