پارچه رفلکتور (مایلار)

پارچه رفلکتور (مایلار)

برای اینکه بتوانیم میزان بهره وری را در تولید محصولات گلخانه ای افزایش دهیم باید کمی هوشمندانه عمل کنیم. کاشتن تعداد گیاهان بیشتر شاید اولین راهی باشد که به ذهنمان میرسد اما اولین راه همیشه بهترین راه نیست.
گاهی اوقات با خرید تجهیزاتی ساده اما کم هزینه می توان به بهره وری بیشتری در تولید محصول رسید. یکی از این تجهیزات پارچه رفلکتور می باشد. تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول به قدری زیاد است که این تجهیز در بسیاری از فروشگاه ها همراه لامپ رشد گیاه به باغداران توصیه می شود. پارچه رفلکتور مانع هدر رفت نور و انرژی تابشی لامپ خواهد شد و اینگونه بهره وری در تولید محصول افزایش پیدا میکند. در واقع شما به جای اینکه بخواهید تعداد لامپ های بیشتر یا پرقدرت تری را روی گیاه متمرکز کنید میتوانید پارچه رفلکتور تهیه نمایید و در هزینه خرید لامپ رشد گیاه صرفه جویی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا از تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول بیشتر آگاه شوید.

زمانی که شما یک لامپ رشد گیاه می خرید به اندازه ی همان یک لامپ بهره وری انرژی خواهید داشت. زمانی که این لامپ ها دوتا شوند بهره وری انرژی به اندازه دو لامپ افزایش خواهد داشت و الی آخر. اما با برپا کردن پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه، هر یک لامپ رشد گیاه تا حداکثر 98 درصد برای شما بازگشت نور خواهد داشت. به این معنا که با وجود لامپ رشد گیاه گویی انرژی مصرفی کمتر خواهد شد و لامپ های رشد گیاه افزایش بهره وری را برای گیاهان گلخانه شما آن هم به اندازه دو برابر به ارمغان خواهند آورد. بنابراین نمی توان لزوم استفاده از پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه را نادیده گرفت. این تجهیز برای تمامی گلخانه ها یک تجهیز ضروری و حیاتی ست. آن هم با روندی که در الگوهای مصرف انرژی شاهد هستیم.

پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه مانع فرار نور می شود

کاملا واضح و بدیهی است که هنگام تابش نور توسط چراغ های رشد گیاه، بخش زیادی از نوز بازتاب پیدا کرده و راهی برای فرار خود فراهم می کند. بخش زیادی نیز با در و دیوار اصابت می کند و جذب آنها می شود. بنابراین چه باید کرد تا راه فرار نور را سد کرد؟ ایجاد یک مانع در برابر نور تابیده شده بهترین راهکار است اما این مانع نمی تواند از هر جنسی باشد. به عنوان مثال یک پارچه ی عادی قدرت بازتاب نور را نخواهد داشت. این پارچه ها بخش زیادی از نور را جذب و بخش زیادی را نیز از خود عبور می دهند. آنچه که شما باید به دنبال خریدش باشید پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه است. این پارچه با درصد های متفاوت از بازگشت نور در فروشگاه تهران گرولایت موجود می باشند. بازگشت دادن نور باعث می شود تا گیاه دوباره نور از دست رفته را باز یابد و جان خود را از این نور سیراب کند. بنابراین مهمترین تاثیر پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه ممانعت از هدر رفت نور است.

پرداخت هزینه های گزاف بابت مصرف انرژی الکتریکی تعطیل!

تا کی میخواهید صورت حسابهای بلند بالای مصرف برق را نگاه کنید و باری اضافی بر دغدغه های خود بیفزایید و بگویید که ای کاش راهی بود تا امکان داشت مصرف انرژی را کاهش دهید و هزینه های گلخانه را کمتر کنید. هرچقدر هم که از مزایا و ویژگی های ال ای دی های رشد گیاه، حتی کم مصرف ترین آن ها بگویید باز هم روشن بودن تعداد زیادی از این لامپ ها آن هم به طور همزمان در طول روز و روزهای متمادی می تواند مصرف انرژی را به بالاترین حد خود برساند. اما با یک بار هزینه کردن و خرید پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه می توان این هزینه ها را برای همیشه کاهش داد. شما می توانید تعداد زیادی از لامپ های رشد گیاه را کنار بگذارید و به جای آن ها از یک پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه استفاده کنید. باور کنید که این جایگزینی هم به نفع شما و هم به نفع کره زمین است.


از تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول چه می دانید؟
بسیاری از اوقات ریشه ی پژمرده و پلاسیده شدن گیاهان در این است که نور کافی به آنها نرسیده است. حتی ممکن است لامپ رشد گیاه را هم برای مدت زمان کافی روشن گذاشته باشید اما باز هم شاهد بی جان بودن گیاهان و عدم باردهی در آن ها هستید. در اینگونه مواقع نباید لامپ را به گیاه نزدیک کنید چرا که این کار موجب سوختن گیاه خواهید شد. چاره ی کار شما استفاده از پارچه رفلکتور است. تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول بدین صورت است که نور گیاه به جای برخورد با اجسام و تبدیل شدن به گرما، دوباره توسط گیاه جذب میشود و در نهایت فرایند سبزینه سازی و باردهی به میزان بیشتری انجام می شود. رفلکتور می تواند تاثیر یک لامپ رشد گیاه را چند برابر کند.
مزایای خرید پارچه رفلکتور جهت افزایش رشد و باردهی محصول
نور خورشید یکی از اصلی ترین منابع برای رشد و باردهی گیاه است اما هیچکس در این کره ی خاکی برای استفاده از نور خورشید هزینه پرداخت نمی کند. بنابراین می توانید هر زمان که خواستید گیاهان تان را در برابر نور خورشید قرار دهید و بی وقفه از انرژی آن استفاده کنید.
اما در مورد لامپ رشد گیاه هم آیا قضیه به همین صورت است؟ لامپ هایی که احتمالا قیمت آن ها پا به پای رشد قیمت ها ها افزایش پیدا میکند و نمی توان آنها را بی امان روشن گذاشت. بنابراین باید تمام توان خود را در بهینه سازی انرژی این لامپ ها به کار ببندید تا هم هزینه ی کمتری پرداخت کنید و هم باردهی گیاهان تان را افزایش دهید.
دقت داشته باشید که ابعاد پارچه رفلکتور به گونه ای باشد که تعداد استانداری از لامپ های رشد گیاه را درون خود جای دهد.


پارچه رفلکتور در ظاهر ممکن است پارچه ای با کیفیت به نظر برسد اما در واقع بخش زیادی از نور را به جای انعکاس دادن جذب کند. اما ممکن است برای شما که مبتدی می باشید یا توان تشخیص نوع با کیفیت پارچه رفلکتور تجربه ندارید، این کار سخت باشد. راه چاره ی شما مراجعه به یک مجموعه فروش تجهیزات گلخانه ای معتبر می باشد. مجموعه تهران گرولایت به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان نمونه در زمینه تجهیزات گلخانه ای و باغداری، آماده خدمت رسانی به شما در عرضه ی پارچه های با کیفیت رفلکتور می باشد.

یکی از نکات مهم در هنگام خرید پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه دقت به کیفیت تولید آن است. بنابراین پیش از خرید از خود بپرسید که آیا سر رشته ی کافی برای انتخاب نوع با کیفیت این پارچه ها را دارید؟ اگر پاسخ شما منفی است و به دنبال بهترین و با کیفیت ترین پارچه های رفلکتور اتاق رشد گیاه هستید، به فروشگاه تهران گرولایت مراجعه کنید چرا که این فروشگاه یکی از خوش سابقه ترین فروشگاه ها در حوزه ی فروش تجهیزات گلخانه ای می باشد و سالهاست که با فروش تجهیزات درجه یک گلخانه ای توانسته صداقت و حسن نیت خود را به خریداران ثابت نماید. انواع پارچه های رفلکتور ترک و ایتالیایی در این فروشگاه موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند. موضوع مشترک در همه ی آن ها ضد قارچ و ضد رطوبت بودن این پارچه ها می باشد. ضخامت کم و درصد بالای بازگشت نور در همه ی آن ها کلید بهره وری را در دستان شما خواهد گذاشت. دسته‌بندی