برای اینکه بتوانیم میزان بهره وری را در تولید محصولات گلخانه ای افزایش دهیم باید کمی هوشمندانه عمل کنیم. کاشتن تعداد گیاهان بیشتر شاید اولین راهی باشد که به ذهنمان میرسد اما اولین راه همیشه بهترین راه نیست.
گاهی اوقات با خرید تجهیزاتی ساده اما کم هزینه می توان به بهره وری بیشتری در تولید محصول رسید. یکی از این تجهیزات پارچه رفلکتور می باشد. تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول به قدری زیاد است که این تجهیز در بسیاری از فروشگاه ها همراه لامپ رشد گیاه به باغداران توصیه می شود.پارچه رفلکتور مانع هدر رفت نور و انرژی تابشی لامپ خواهد شد و اینگونه بهره وری در تولید محصول افزایش پیدا میکند. در واقع شما به جای اینکه بخواهید تعداد لامپ های بیشتر یا پرقدرت تری را روی گیاه متمرکز کنید میتوانید پارچه رفلکتور تهیه نمایید و در هزینه خرید لامپ رشد گیاه صرفه جویی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا از تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول بیشتر آگاه شوید.

پارچه رفلکتور (مایلار) اتاق رشد گیاه

برای خرید پارچه رفلکتور (مایلار) اتاق رشد گیاه می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

از تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول چه می دانید؟

بسیاری از اوقات ریشه ی پژمرده و پلاسیده شدن گیاهان در این است که نور کافی به آنها نرسیده است. حتی ممکن است لامپ رشد گیاه را هم برای مدت زمان کافی روشن گذاشته باشید اما باز هم شاهد بی جان بودن گیاهان و عدم باردهی در آن ها هستید. در اینگونه مواقع نباید لامپ را به گیاه نزدیک کنید چرا که این کار موجب سوختن گیاه خواهید شد. چاره ی کار شما استفاده از پارچه رفلکتور است. تاثیر پارچه رفلکتور در افزایش رشد و باردهی محصول بدین صورت است که نور گیاه به جای برخورد با اجسام و تبدیل شدن به گرما، دوباره توسط گیاه جذب میشود و در نهایت فرایند سبزینه سازی و باردهی به میزان بیشتری انجام می شود. رفلکتور می تواند تاثیر یک لامپ رشد گیاه را چند برابر کند.

مزایای خرید پارچه رفلکتور جهت افزایش رشد و باردهی محصول

نور خورشید یکی از اصلی ترین منابع برای رشد و باردهی گیاه است اما هیچکس در این کره ی خاکی برای استفاده از نور خورشید هزینه پرداخت نمی کند. بنابراین می توانید هر زمان که خواستید گیاهان تان را در برابر نور خورشید قرار دهید و بی وقفه از انرژی آن استفاده کنید.
اما در مورد لامپ رشد گیاه هم آیا قضیه به همین صورت است؟ لامپ هایی که احتمالا قیمت آن ها پا به پای رشد قیمت ها ها افزایش پیدا میکند و نمی توان آنها را بی امان روشن گذاشت. بنابراین باید تمام توان خود را در بهینه سازی انرژی این لامپ ها به کار ببندید تا هم هزینه ی کمتری پرداخت کنید و هم باردهی گیاهان تان را افزایش دهید.
دقت داشته باشید که ابعاد پارچه رفلکتور به گونه ای باشد که تعداد استانداری از لامپ های رشد گیاه را درون خود جای دهد.

پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی درجه یک

برای خرید پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی درجه یک می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

نتیجه گیری

پارچه رفلکتور در ظاهر ممکن است پارچه ای با کیفیت به نظر برسد اما در واقع بخش زیادی از نور را به جای انعکاس دادن جذب کند. اما ممکن است برای شما که مبتدی می باشید یا توان تشخیص نوع با کیفیت پارچه رفلکتور تجربه ندارید، این کار سخت باشد. راه چاره ی شما مراجعه به یک مجموعه فروش تجهیزات گلخانه ای معتبر می باشد. مجموعه تهران گرولایت به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان نمونه در زمینه تجهیزات گلخانه ای و باغداری و تولید لامپ رشد گیاه، آماده خدمت رسانی به شما در عرضه ی پارچه های با کیفیت رفلکتور می باشد. بنابراین چنانچه به دنبال محصولی اصیل و با گارانتی معتبر هستید با کارشناسان متبحر تهران گرولایت تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: