درباره ما

مقدمه
مجموعه تهران گرولایت یکی از بهترین مجموعه هایی است که میتواند شما را در مسیر پر پیچ و خم کاشت و پرورش گیاهان یاری نماید. فرقی ندارد قصد راه اندازی یک باغچه کوچک یا یک گلخانه وسیع را داشته باشید، مجموعه تهران گرولایت جامع ترین امکانات را در اختیار شما خواهد گذاشت.
ممکن است تصور کنید که تنها با داشتن امکانات و بدون دانش کافی در این زمینه نمی توان به نتیجه رسید. تصور شما کاملا درست است از همین رو تهران گرولایت با به کارگیری متخصصین حرفه ای در زمینه ی کشت گیاهان، کامل ترین مشاوره ها را در حوزه ی کشاورزی و راه اندازی و اداره ی گلخانه به شما ارائه می دارد.

فروش تجهیزات گلخانه ای در تهران گرولایت
برای قدم گذاشتن در مسیر کشت گیاهان و پرورش آن ها بایستی به الفبای این کار مسلط باشید. تجهیزات شما هر چقدر هم که عالی و بی نقص باشد باز هم نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره در این حوزه خواهید داشت. حوزه ی کشت و پرورش گیاهان به قدری حساس است که تنها یک حرکت اشتباه کافیست تا تمام گیاهان گلخانه شما از دم نابود شوند. بنابراین بهتر است در این مسیر به صورت حساب شده قدم بردارید و تمامی اقدامات مربوط به اداره گلخانه را زیر نظر متخصصین حرفه ای صورت دهید.
مجموعه تهران گرولایت با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسانی که در این زمینه دارای تحصیلات و مهارت هستند، می تواند صفر تا صد اداره ی گلخانه ی شما را در دست بگیرد. از کاشت و پرورش گیاهان و مشاوره در زمینه ی انتخاب نوع خاک، کود و خرید تجهیزات گرفته تا جزئی ترین راهنمایی هایی که همگی می توانند در کیفیت محصولات شما موثر باشند.
اجرای سیستم های آبیاری
اجرای سیستم های آبیاری گیاهان نیاز به تخصص دارد. یک سیستم آبیاری اشتباه می تواند موجب مرگ گیاهان شما شود. فوت و فن های اجرا و پیاده سازی این سیستم ها به ویژه آبیاری قطره ای نزد کارشناسان تهران گرولایت می باشد. شما می توانید برای اتوماسیون سیستم آبیاری گلخانه خود به مجموعه تهران گرولایت مراجعه نمایید.
ارائه ی تجهیزات کامل و پکیج های رشد گیاه
اگر قصد دارید گلخانه ی شخصی خود را راه اندازی کنید و یا در نیمه های این مسیر هستید، می توانید برای خرید تجهیزات گلخانه ای آن هم در قالب پکیج های کامل و یا به طور جداگانه به مجموعه تهران گرولایت مراجعه نمایید. این مجموعه از تولیدکنندگان برتر تجهیزات گلخانه ای در سطح کشور می باشد و انواع تجهیزات باغداری از اتاق رشد گیاه گرفته تا رطوبت ساز و خاک استاندارد و کود مناسب را ارائه می دهد.
فروش لامپ رشد گیاه
اگر از گیاهان آپارتمانی نگهداری می کنید و یا گلخانه ای دارید که می خواهید سیستم روشنایی آن را بهبود بخشید، می توانید از لامپ های رشد گیاه تهران گرولایت استفاده کنید تا به بیشترین میزان بهره وری در نوردهی به گیاهان دست پیدا کنید. لامپ های رشد گیاه تهران گرولایت دارای ضمانت اصالت بوده و از گارانتی برخوردار می باشند.


گروه تهران گرولایت با تکیه بر تجارب مدیران ارشد خود در صنعت کشاورزی و با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز این صنعت با استفاده از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی تاسیس گردیده است . این مجموعه با سال ها تجربه تخصصی در زمینه مشاوره و راه اندازی سیستمهای گلخانه ای به عنوان یکی از مراکز امین صاحبان صنایع بوده و از این رو توانسته سهمی حتی کوچک در خدمتگزاری به صنعت کشاورزی داشته باشد. با گذشت زمان وپررنگ تر شدن نقش کارهای دانش بنیان و با پشتوانه تجربه ارزشمند مدیران خود و بکارگیری کارشناسان مجرب فعالیت خودرا در زمینه مشاوره .طراحی. تامین واجرا نظارت و پشتیبانی انواع سیستمهای اتوماسیون گلخانه ای اعلام می نماییم و مفتخریم با در نظر گرفتن اصول فنی و مهندسی به بهترین حالت وراندمان بالا. خدمتگزار کار فرمایان محترم صنعتمان با افتخارباشیم . در حال حاضر تهران گرولایت با بهره گیری از متخصصین فروش مجرب ، کادر فنی تعمیرات ، سرویس رفع عیوب ، بخش آموزش و اجرای پروژه انواع گلخانه خدمات خود را به مصرف کنندگان ارائه می نماید .از خدمات تهران گرولایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • تولید انواع لامپ های رشد گیاه در توان های مختلف
  • فروش انواع محصولات کشاورزی : شامل انواع خاک ، کود ، گیاهان آپارتمانی ، انواع گلدان های صنعتی ، خانگی انواع گلدان های پارچه ای در لیتراژ های مختلف انواع باکس های رشد گیاه آپارتمانی در سایزها و کاربرد های مختلف تجهیزات گروباکس ( اتاق رشد ) نظیر کنترلر دما، ترانسمیتر دما و ترمومتر یا نمایشگر دما، ابزار اندازه‌گیری آب و خاک و انواع ابزار رطوبت سنجی و …
  • توانایی های انجام پروژه نصب و راه اندازی انواع باکس های خانگی
  • آموزش سیستم های اتوماسیون کشاورزی و آبیاری قطره ای
  • تامین لوازم و تجهیزات سیستم های تهویه مطبوع گلخانه و گروباکس


کیفیت و صداقت در مجموعه تهران گرولایت دست به دست هم داده تا مشتریان این مجموعه با رضایت کامل تمام نیازهای گلخانه ی خود را با مراجعه به این مجموعه مرتفع نمایند. اگر قصد دارید باکس های خانگی رشد گیاه در منزل خود برپا کنید، سیستم های باغداری خود را اتوماتیک نمایید و انواع تجهیزات گلخانه ای را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی بی نظیر دریافت کنید به مجموعه تهران گرولایت سر بزنید. کارشناسان ما در تمام طول این مسیر همراه شما خواهند بود.