کود پلاگرون Plagron

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

کود پلاگرون Plagron

کمپانی پلاگرون، یک شرکت پیشگام در تولید کود، خاک، بستر کشت، مواد افزودنی، هورمون های رشد و سایر تقویت کننده های گیاهی می باشد؛ که در کشور هلند فعالیت میکند و یک تولید کننده قابل اعتماد بین المللی در عرصه تولید محصولات کشت و باغبانی است.
کمپانی پلاگرون در شهر اوسپل هلند قرار دارد و با بیش از ۲۵ سال تجربه ساخت و تولید محلول ها، سموم و هورمون های گیاهی، امروزه یکی از شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده کود های گیاهی باغبانی و زراعی در جهان محسوب می شود.
کمپانی پلاگرون فعالیت خود را در سال ۱۹۹۲ میلادی با ایجاد یک مزرعه تولید کرم آغاز کرد، سپس با توسعه بخش R&D شرکت تولیدات کود و تنظیم کننده های پی اچ در دستور کار قرار گرفت و امروزه با گذشت تنها ۲۵ سال از احداث این شرکت، میتوان گفت پلاگرون یکی از شناخته شده ترین کمپانی های تولید بذر مال و آمینو اسیدهای ضروری گیاه در اتحادیه اروپا است که روز به روز بر تنوع محصولات تولید شده توسط این شرکت افزوده می شود.
برای حفظ کیفیت محصولات تولید شده توسط این شرکت، برای تست محصولات سه تیم کنترل کیفی مجزا در نظر گرفته شده است که محصولات را تحت آزمایش های استاندارد تست میکنند و در صورت کاهش کاربری محصول، محصولات جدید توسعه پیدا کرده و جایگزین محصولات قدیمی خواهد شد.
بخش زیادی از کود های تولید شده توسط کمپانی پلاگرون، کاملا طبیعی و ارگانیک می باشند و برای مصارف کشت ارگانیک در گلخانه ها و مزارع بسیار کارآمد است.
کارشناسان و متخصصان کمپانی پلاگرون با مطالعات فراوان، براین هستند که کود ها و محصولات تولید شده توسط این کمپانی به نحوی فرموله شوند که علاوه بر کشت های خاکی، در کشت های هیدروپونیک و ایروپونیک و کشت کوکوپیت نیز قابل استفاده باشند و این یکی از مهم ترین وجه تمایز های این کمپانی با سایر کمپانی های اتحادیه اروپا می باشد.

محصولات پلاگرون موجود در سایت تهران گرولایت

کود پلاگرون لمون کیک Lemon Kick
کاهنده پی اچ پلاگرون Plagron Ph min
افزاینده پی اچ پلاگرون Plagron Ph Plus
کود بذرمال پلاگرون سید بوستر پلاس Seed Booster Plus
کود پلاگرون شوگر رویال Sugar royal
کود پلاگرون استارت آپ Start up
کود پلاگرون پاور روت Power Roots
کود پلاگرون ویتا ریس Vita race
کود پلاگرون گرین سنسیشن Green Sensation
مجموعه تهران گرولایت با واردات این محصولات بسیار با کیفیت، سعی دارد پرورش دهندگان گیاه را از خرید کودهای متعدد بی نیاز کرده و کود های باکیفیت را در اختیار پرورش دهندگان و تولید کنندگان قرار بدهد، استفاده ترکیبی از کودهای برند پلاگرون و اختلاط کود های کمپانی پلاگرون با محصولات تولید شده توسط سایر شرکت‌های تولید کننده کود می تواند منجر به سوزاندن ریشه گیاه و یا رسوب مواد مغذی در خاک و افزایش EC خاک شود بنابراین برای حصول نتایج بهتر توصیه می شود از مجموعه ی کامل این پکیج در کنار یکدیگر استفاده کنید.

قیمت و خرید کود پلاگرون Plagron

مجموعه تهران گرو لایت با ارائه ی بهترین انواع کود پلاگرون Plagron، شما را از بابت داشتن سرزنده ترین گیاهان آسوده خاطر خواهد نمود. کافیست یک بار اعتماد کنید تا نتیجه ی مثبت آن را روی گیاهان ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی