تجهیزات وارداتی

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تجهیزات وارداتی

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro)

در میان انواع منابع تولید نور مصنوعی جهت تامین نور مخصوص رشد گیاه، پروژکتور های پرورش گیاه در بین پرورش دهندگان حرفه ای و گلخانه دارهای بزرگ توانسته است محبوبیت زیادی کسب کند. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه طراحی ال ای دی های رشد گیاه و در نتیجه ساخت پروژکتورهای رشد گیاه فول اسپکتروم سعی شده است تا معایب نسل های قبلی لامپ های رشد گیاه بر طرف شود.
استفاده از پروژکتور رشد گیاه فول اسپکتروم جهت تامین نور مصنوعی شبیه ساز نور طبیعی خورشید، هم به سبب اشغال فضای کمتر و عدم نیاز به نصب تجهیزات زیاد برای راه اندازی و هم به سبب توان کنترل نور انتشاری توسط لامپ های ال ای دی تعبیه شده در ساختار پروژکتور در دوره های مختلف رشد گیاه و نیز کنترل زمان خاموش و روشن شدن پنل ها، این تکنولوژی را بسیار کارامد و محبوب کرده است. و مضاف بر آن به دلیل تمرکز نور دهی با کیفیت در منطقه ی تحت پوشش، راندمان تولید محصولات را افزایش داده است.
امروزه انواع پروژکتورهای پرورش گیاه تولید داخل و وارداتی در بازار موجود می باشد. که با توجه به نوع گیاه تحت پرورش و نیازی نوری گیاه قابلیت سفارشی سازی را دارند. در بین پروژکتورهای وارداتی مختلف پروژکتور پرورش گیاه، برند بسیار با کیفیت Mars Hydro ساخت کشور چین در تمام دنیا مشتریان زیادی دارد.
در ساختار پروژکتورهای مارس هایدرو از ای ای دی های فول اسپکتروم شبیه ساز نور خورشید استفاده شده است که از رشد و نمو گیاه در طول چرخه رشد حمایت میکند. بنابر یافته های جدید محقیق بر روی گیاهان ثابت شده است نور UVA نیز در فرایند رشد گیاهان تاثیر گذار است بنابراین در برخی از مدل های پروژکتور ال ای دی مارس هایدرو از ترکیب لامپ های UV و IR نیز استفاده شده است.
از جمله مزیت هایی که می توان برای خرید پروژکتور Mars Hydro نام برد این است که امکان کنترل نور منتشر شده در این پروژکتور ها با توجه به چرخه ی رشدی که گیاه در آن قرار دارد فراهم شده است. از دیگر محاسن پروژکتورهای ال ای دی مارس هایدرو میتوان به مصرف انرژی پایین و همچنین تولید گرمای کم و خنک سازی لامپ ها به سبب ساختار بدنه ی الومینیومی پروژکتور و در نتیجه افزایش طول عمر ال ای دی ها ذکر کرد.

پروژکتورهای مارس هایدرو از جمله پروژکتورهای رشد گیاه موجود در بازار ایران است که توسط شرکت مارس هایدرو در کشور چین تولید می شود. شرکت مارس هایدرو فعالیت خود را با تولید و فروش لامپ های رشد گیاه در سال 2012 آغاز کرد و هم اکنون تولیدات این شرکت در دنیا مشتریان زیادی دارد و یکی از پرفروش ترین شرکتهای تولید پنل رشد گیاه در دنیا است.
در ساختار پروژکتورهای مارس هایدرو از لامپ های رشد گیاه فول اسپکتروم استفاده شده است تا نوری مشابه نور طبیعی خورشید برای رشد و پرورش گیاهان در تمام مراحل چرخه رشد گیاه تامین شود. در این بین، یک سری از تولیدات این شرکت با اضافه کردن لاین هایی از لامپ های UV یا IR سعی در تامین نیازهای متفاوت مشتریان خود کرده است.
پروژکتور های مارس هایدرو (Mars Hydro) در چهار سری به طور کلی تولید می شوند که این شرکت برای نامگذاری و تفکیک امکانات هر سری از محصولات از علائم اختصاری استفاده کرده است.

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری SP شامل:

 • پنل SP 150
 • پنلSP 250
 • پنل SP 2000
 • پنل SP 3000

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری TS 

 • پنل TS 600
 • پنل TS 1000
 • پنل TSL 2000
 • پنل TSW 2000
 • پنل TS 3000

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری FC

 • پنل FC 6500
 • پنل FC 3000

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری FC-E

 • پنل FC-E 4800
 • پنل FC-E 6500
 • پنل FC-E 3000

لازم به ذکر است که هیچ یک از اعداد ذکر شده بعد از حروف اختصاری ، به توان مصرفی پروژکتورهای رشد گیاه مارس هایدرو مربوط نمی شود و تنها جنبه تجاری دارد.
در حال حاضر مجموعه تهران گرولایت با بررسی انواع محصولات تولیدی شرکت مارس هایدرو اقدام به انتخاب و گرداوری بهترین پروژکتور از هر سری از محصولات تولیدی شرکت مارس هایدرو کرده است که به اختصار هر کدام از پروژکتورهای رشد گیاه موجود در سایت تهران تی جی ال را بررسی می کنیم.

پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل SP3000 

محصولات سری SP شرکت مارس هایدرو مناسب استفاده در گلخانه های بزرگ و یا اتاق های کشت بزرگ هستند. پنل های سری SP با طراحی ویژه به صورت خطی تولید شده اند.
پروژکتور رشد گیاه مارس هایدرو مدل SP3000 یکی از بهترین و پرفروش ترین پنل های این شرکت در سری SP است. تراشه ها با چیدمان متراکم در پروژکتور رشد گیاه مارس هایدرو مدل SP3000 باعث شده است تا علاوه بر بهره وری بالا، از گرمای تولید شده توسط لامپ ها در محیط نیز کاسته  شود. در پروژکتور مدل SP3000 شرکت مارس هایدرو از لامپ های UV و IR استفاده شده است.

پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل TS1000

محصولات سری TS شرکت مارس هایدرو جزء ارزان ترین پنل های رشد گیاه تولید این شرکت می باشد. تمام مشخصات محصولات این گروه شبیه یکدیگر است بجز توان مصرفی و میزان پوشش دهی نور آنها که با یکدیگر متفاوت است. فرم پروژکتور TSW تقریبا مربعی است و برای مدل TSL به شکل مستطیل می باشد.
پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل TS1000 با طراحی بدنه ای از جنس آلومینیوم انتقال گرما را بدون وجود هیت سینک انجام میدهد. لامپ های ال ای دی به کار رفته در این محصول فول اسپکروم می باشد و برای تمام مراحل حیات گیاه مناسب می باشد. این پنل به شکل مربعی می باشد و برای استفاده در چادرهای کشت گیاه مناسب است.

پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل FC3000 

این سری از محصولات شرکت مارس هایدرو(FE) از بهترین و باکیفیت ترین تولیدات این شرکت است. لامپ های به کار رفته در آن از نوع اس ام دی است که نسبت به ال ای دی گرمای کمتری تولید می کنند. و طراحی و جانمایی لامپ ها به گونه ای است که به دلیل فاصله مناسب بین آنها از لحاظ پوشش نوری منطقه وسیعتری را پوشش می دهد.

قیمت و خرید پروژکتور Mars Hydro

پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل FC3000 بهترین گزینه برای پرورش دهندگان حرفه ای و گیاهانی است که نیاز به نور بیشتر دارند یا اصطلاحا آفتاب دوست (مانند کاکتوس ها) هستند. پروژکتور رشد گیاه مارس هایدرو مدل FC3000 دارای مصرف انرژی پایین بوده و از لحاظ گرما و بازدهی از بهترین راندمان انرژی برخوردار است.برای بررسی دقیق تر مشخصات هر کدام از محصولات ذکر شده می توانید به سایت تهران تی جی ال قسمت پروژکتور Mars Hydro مراجعه کنید و متناسب با نیاز خود پنل مورد نظر خود را با قیمت منصفانه تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: