کود ادونس Rhino Skin

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب حجم:
حجم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
790,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود Advanced Rhino Skin محصول بسیار با کیفیت شرکت advanced nutrients  آمریکا می باشد. کود ادونس راینو اسکین به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با به کارگیری عنصر سیلیس در فرمولاسیون آن باعث افزایش مقاومت ساختار سلولی گیاه در برابر تنش های آبی و محیطی و همچنین موجب رشد گلها در دوران شکوفایی به صورت بزرگ تر و پرحجم تر خواهد شد. کود  Advanced Rhino Skin موجب تقویت شاخه ها گیاه و افزایش میزان جوانه زنی در سر شاخه ها خواهد شد.

کود Advanced Rhino Skin

شاید بهترین نام برای کود منحصر به فرد Advanced مدل کود Rhino Skin (پوست کرگدن) همین باشد. کودAdvanced Rhino Skin محصول بسیار با کیفیت شرکت advanced nutrients آمریکا می باشد که با تلاش گیاه پزشکان و متخصصین این شرکت از دومین عنصر فراوان در پوسته ی زمین (اکسیژن شایع ترین عنصر است ) یعنی سیلیس به شکل سیلیکات پتاسیم که قابل مصرف برای گیاه باشد در ساخت آن استفاده شده است. جالب اینجاست که اگرچه سیلیس سیگنال اصلی و ضروری برای کل ساختار گیاهان است اما در ناحیه ریشه هیدروپونیک و کودها وجود ندارد چون به صورت ذرات جامدی هستند که به راحتی در آب حل نمی شوند و گیاه قادر به جذب آن نمی باشد اما باید به مصرف گیاه برسد تا به بخشی از دیواره های سلولی آنها تبدیل شود زیرا سلول ها ، سازه همه ویژگی های ساختاری گیاه هستند که قدرت ساقه ، برگ ، گل ، ساختار گل ، تریکوم و متابولیسم گیاهان را تعیین می کنند. کود Advanced Rhino Skin با اضافه کردن عنصر سیلیس به شکل قابل جذب سیلیکات پتاسیم به دیواره های سلولی گیاه ، باعث افزایش استحکام و قدرت تنه گیاه شده و از خم شدن آنها جلوگیری می کند. کود ادونس راینو اسکین همچون زره از گیاهان در مقابل عوامل تنش زای محیطی همچون قارچ ها و کپک های پودری و همچنین تنش های ناشی از کم آبی و تنش گرما و سرما محافظت می کند. همچنین این محصول با کوچک کردن روزنه های برگ مانع از تعرق بیش از حد گیاه و هدررفت آب خواهد شد. و باعث می شود همه انرژی گیاه صرف تولید جوانه های تازه در شاخه ها شود.
کود ادونس راینو اسکین یک کود هیدروپونیک ژل سیلیکا است که یک پوشش سیلیکات پتاسیم برای محافظت از ریشه در گیاهان ایجاد می کند.


مزایای استفاده از کود Advanced Rhino Skin :

  • افزایش ضخامت دیواره سلولی گیاه
  • جلوگیری از خم شدن ساقه گیاه
  • افزایش ایمنی گیاه در مقابله با آفات و کپک های پودری و قارچ ریشه
  • کو چک کردن روزنه در سطح برگ و در نتیجه کاهش تعرق در گیاه
  • افزایش عملکرد در واحد سطح و تولید محصول با کیفیت با تاثیر ب فتوسنتز گیاهان


نحوه مصرف کود Advanced Rhino Skin و ملاحظات:

این کود به غلظت ژل می باشد و از هفته اول تا هفته ششم 2 میلی لیتر از کود Advanced Rhino Skin را در 1لیترآب حل کنید. و برای مصرف در کشت هیدروپونیک برای اینکه به خوبی حل شود از 2 ساعت قبل از آبیاری در مخزن سیستم هیدروپونیک به خوبی مخلوط کنید.

PH این محصول خنثی (5.7) می باشد و تاثیری بر روی پی اچ بستر کشت نخواهد داشت.

از این محصول به صورت محلول پاشی نمی توان استفاده کرد.


شما با مراجعه به سایت تهران گرولایت بخش کود و خاک/ کود Advanced  می توانید اقدام به ثبت سفارش این محصول در بسته بندی های حجمی 250 میلی لیتر و 500میلی لیتر و 1000 میلی لیتر نمایید. و از مزایای مصرف این کود با کیفیت بهره مند شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...