پکیج کاشت تا برداشت 20 گلدان

زمان ارسال : 3 الی 4 روز کاری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • اتاق رشد گياه 4 در 4 در ارتفاع 2 متر: 1 عدد
  • والواشر رشد گیاه 750 وات ال ای دی: 2 عدد
  • والواشر رشد گیاه 430 وات ال ای دی: 3 عدد
  • والواشر رشد گیاه 110 وات ال ای دی: 2 عدد
  • کود 3 دوره اصلی ست گوریلا: 3 عدد بطری نیم لیتری
  • خاک سوپر سویل: 500 لیتر
  • گلدان پارچه اى 25 لیتری: 20 عدد
  • تايمر ديجيتال: 2 عدد
2%
69,950,000
68,650,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پکیج کامل کاشت تا برداشت 20 گلدان یک مجموعه  کامل و  تخصصی از تمام ابزارآلات کشت گیاه و تجهیزات قابل نصب برای یک گروباکس حرفه ای مطابق با آنالیزهای تخصصی است که شامل یک اتاق کشت تمام رفلکتور به طول 4 متر و عرض 4 در ارتفاع 2 متر و 2 پنل 750 وات خطی و 3 پنل 430 وات هوشمند و 2 پنل 110 وات خطی جهت تامین نورمصنوعی برای رشد گیاه از مرحله کاشت بذر تا مرحله برداشت محصول می باشد. 20 گلدان پارچه ای با کیفیت  و 500 لیتر خاک میکس هلندی ارگانیک و 3 بطری نیم لیتری از کود 3 دوره اصلی ژنرال فلورا جهت تغذیه گیاه در مراحل مختلف رشد،1 عدد بیلچه و قیچی باغبانی و عینک UV و 1 عدد سم پاش ،1 عدد سختی _دما سنج، 2 عدد تایمردیجیتال ، 1 عدد کنترلر اتاق کشت ،1 عدد PH متر4 کاره خاک و آب ، 1 عدد رطوبت _ دماسنج دیجیتال ،2 دستگاه رطوبت ساز سرد 4 لیتری ، 1 عدد فیلتر کربن 40 سانتی و1 عدد جت فن دور بالا ، 1 عدد فن 25 در 25 فلزی دمنده ، یک پنکه ایستاده و 2 پنکه گیره ای ،2 عدد محافظ برق و  100 میلی لیتر بافرکاهنده جهت کاهش و تثبیت محلول های هیدروپونیک می باشد.

پکیج کاشت تا برداشت 20 گلدان

پکیج کامل کاشت تا برداشت 20 گلدان گردآوری شده در اینجا یک پکیج کاملا تخصصی مبتنی بر شناخت کامل اتاق کشت گیاه و همچنین آگاهی کامل نسبت به مراحل رشد گیاه از مرحله کاشت بذر و جوانه زنی  تا  مرحله برداشت محصول یا گلدهی می باشد. شما می توانید با گشتی در سایت تهران گرولایت پکیج های گرداوری شده  مختلف را در قسمت پکیج های کاشت تا برداشت بررسی کنید و مطابق با نیاز خود یکی از (4 گلدان تا 30 گلدان ) آنها را انتخاب و تهیه کنید.
استفاده از پکیج کامل کاشت تا برداشت 20 گلدان برای پرورش دهندگان گیاهان خاص یک گزینه مناسب جهت صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد. برای تحلیل جزئیات این پکیج تخصصی با ما همراه باشید.
♦ اتاق رشد گیاه 4 در 4 در ارتفاع 2 متر
این اتاق رشد فول رفلکتور با حجم 32 متر مکعب دارای چهارچوب فلزی بسیار مستحکم و روکش شده با استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی ،بسیار سبک و قابل جا به جایی می باشد. استحکام این چهارچوب و اتصالات آن به گونه ایست که تحمل وزن تجهیزات پیش بینی شده در این پکیج را دارد. وجوه این اتاق رشد با پارچه رفلکتور شمعی وارداتی بسیار مرغوب پوشیده شده که بیشترین بازگشت نور به سمت گیاه را سبب می شود. همچنین این پارچه مایلار عایق دمایی و عایق رطوبتی و ضد باکتری و قارچ می باشد.
♦ 2 پنل خطی 750 وات ، 3 پنل هوشمند 430 وات، 2 پنل خطی 110 وات
به منظور تامین نور مورد نیاز گیاه از زمان کشت بذر تا برداشت محصول ،2 والواشر 750 وات خطی فول اسپکتروم باعمر مفید 55000 ساعت و 3 پنل هوشمند 430 وات با چیپ بریجیلوکس آمریکا و طول موج 430 تا 840 نانومتر 13 طیف نور شبیه سازی شده نور خورشید و 2 پنل 110 وات خطی فول اسپکتروم که همزمان لامپ های IR و UV  در آن به کار رفته  برای پوشش تمام دوره های رشد گیاه  منظور شده است.
♦ یک عدد سختی سنج آب
به منظور سنجش مواد معدنی و املاح و تمام مواد جامد محلول در آب و همچنین اندازه گیری دمای آب مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از سختی سنج آب به راحتی میتوان کیفیت آب را مورد سنجش قرار داد.
♦ 2 عدد تایمر دیجیتال
پریز تایمردار دیجیتال سون مدل SE-DT1 موجود در این پکیج کامل کاشت تا برداشت جهت برنامه ریزی زمان خاموش و روشن شدن فن ها و هواکش و یا سایر دستگاههای پیش بینی شده برای اتاق رشد مورد استفاده قرار می گیرد.
♦ یک عدد PH متر چهارکاره آب و خاک
از پی اچ متر چهارکاره آب و خاک برای سنجش رطوبت، دما، پی اچ و نور استفاده می شود. این وسیله 4 فاکتور مهم برای رشد گیاه را مانیتورینگ و کنترل می کند.
♦ کنترلر اتاق کشت
با برنامه ی از پیش تعیین شده  توانایی سنجش دما ، رطوبت ؛ میزان غلظت دی اکسید کربن ،  نور و ... را دارد. کنترلر اتاق کشت گیاه مدل TGLC1 موجود در این پکیج دارای چهار خروجی رله 10 آمپری ( در مجموع 40 آمپر خروجی) و قابل مدیریت و کنترل با نرم افزار اندرویدی می باشد.
♦ 2 عدد رطوبت ساز 4 لیتری
بخار تولیدی توسط این دو دستگاه بخار سرد با قدرت پرتاب بالا و بدون افزایش دمای محیط ، به مرطوب سازی محیط کشت می پردازد. و بطور متوالی با توجه به حجم 4 لیتری مخزن تا 11 ساعت می تواند تولید بخار سرد کند.
♦ یک عدد رطوبت_دما سنج دیجیتال
به منظور کنترل رطوبت نسبی و دما داخل اتاق رشد یک تستر دوگانه دما رطوبت دیجیتالی برای این پکیج در نظر گرفته شده است.
♦ یک عدد فیلتر کربن 40 سانتی
این فیلتر می تواند مواد آلرژی زا، آلودگی ها، گرد و خاک و بوی نامطبوع درون اتاق رشد را به خود جذب کند. این فیلتر کربن 40 سانتی ساخت کشور استرالیا است و لایه کربن به کار رفته در این فیلتر، بر پایه ذغال سنگ تهیه شده است.
♦ یک عدد فن 25 در 25 سانتی فلزی دمنده
این پکیج کامل کاشت تا برداشت 20 گلدان دارای سیستم تهویه بسیار مناسب است که بوسیله ی یک هواکش 25 در 25 فلزی دمنده و یک فن جت دور بالا تهویه هوای اتاق رشد به راحتی انجام می پذیرد.
♦ یک عدد جت فن دور بالا
مدل پیشرفته تر فن های ملخی با قدرت مکش بالا جهت ترکیب هوای داخلی و یکسان شدن شرایط دمایی و رطوبتی  وکمک به گردش هوای سرکوله در اتاق رشد می باشد.
♦ 2 عدد محافظ برق
به منظور جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در اثر نوسانات برقی دو عدد محافظ برق چهار پریز دراین پکیج نظر گرفته شده است.
♦ یک عدد پنکه ایستاده و دو عدد پنکه گیره ای
از یک عدد پنکه ایستاده با قابلیت تنظیم سرعت پرتاب باد تا 3 درجه و 2 پنکه ی گیره ای دوربالا برای به جریان در آوردن و یکنواخت کردن هوای ساکن در اتاق رشد در این پکیج حرفه ای استفاده شده است.
♦ بافر کاهنده 100 میلی لیتر
به منظور پایین بردن و تثبیت محلول های هیدروپونیک ، یک بافر کاهنده 100 میلی لیتری در این پکیج کاشت تا برداشت 20 گلدان گنجانده شده است. این بافر  قابل استفاده برای تمام کودهای مایع و محلول های آبی برای کشت هیدروپونیک و خاک می باشد.
♦ 1500 لیتر کود 3 دوره اصلی ژنرال فلورا
3 عدد بطری نیم لیتری از کود 3 دوره ی اصلی ژنرال فلورا به منظور کمک به افزایش راندمان و بهره وری ثمره گیاه مورد کشت در این پکیج ویژه نظر گرفته شده است.
♦ 500 لیتر خاک میکس هلندی
در این پکیج یک خاک 500 لیتری ارگانیک غنی شده با پتاسیم و نیترات و کلسیم به عنوان سه عنصر اصلی رشد گیاه و همچنین دیگر عناصر ماکرو و میکرو برای رشد و ثمردهی گیاه  منظور شده است. این خاک  کاملا استریل شده می باشد و عاری از هر گونه قارچ و باکتری و تخم حشرات و بذر گیاهان و علف هرز می باشد. این خاک میکس هلندی به همراه یک عدد بیلچه و یک عدد سم پاش و یک قیچی باغبانی عرضه می شود.

♦ 20 عدد گلدان پارچه ای
همانطور که از نام این پکیج مشخص است این پکیج کامل کاشت تا برداشت شامل 20 گلدان پارچه ای بسیار مرغوب است که به جهت نوع بافت پارچه به کار رفته برای ساخت آن جریان گردش هوای داخل خاک را تسهیل کرده و باعث افزایش ریشه دهی گیاه شده و همچنین به سبب زهکشی مناسبی که دارد مانع از جذب بیش از حد آب توسط ریشه گیاه می شود.در این پکیج علاوه بر20 گلدان ، یک عدد عینک UV برای محافظت از چشم در برابر نور اتاق رشد تقدیم می شود.

خرید پکیج کاشت تا برداشت 20 گلدان


برای خرید این پکیج تخصصی کاشت تا برداشت 20 گلدان هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت و خرید خود را نهایی کنید.

تهران گرولایت مشاهده دیگر محصولات دسته بندی پکیج کاشت تا برداشت را به شما پیشنهاد می دهد

اتاق رشد گياه 4 در 4 در ارتفاع 2 متر
1 عدد
والواشر رشد گیاه 750 وات ال ای دی
2 عدد
والواشر رشد گیاه 430 وات ال ای دی
3 عدد
والواشر رشد گیاه 110 وات ال ای دی
2 عدد
کود 3 دوره اصلی ست گوریلا
3 عدد بطری نیم لیتری
خاک سوپر سویل
500 لیتر
گلدان پارچه اى 25 لیتری
20 عدد
تايمر ديجيتال
2 عدد
تجهیزات اندازه گیری
سختى سنج آب * پى اچ متر 4 کاره خاک * بافر كاهنده و افزاینده
رطوبت ساز ٤ ليترى
٢ عدد
كنترلر اتاق رشد
1 عدد
پکیج فيلتر كربن ٤٠ سانتى جاکوبی
1 عدد
محافظ برق 4 خانه
2 عدد
پنكه ايستاده
1 عدد
پنكه گيره اى
2 عدد
فن 25 در 25 پلاستیکی
1 عدد
رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال
1 عدد
سایر تجهیزات
بيلچه * سم پاش 2 لیتری * قيچى باغبانى * لوله اتصال فیلتر کربن * عینک یووی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...