پکیج کاشت تا برداشت 25 گلدان

زمان ارسال : 3 الی 4 روز کاری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • اتاق رشد گياه 4.5 در 4.5 در ارتفاع 2: 1 عدد
  • والواشر رشد گیاه 750 وات ال ای دی: 2 عدد
  • والواشر رشد گیاه 430 وات ال ای دی: 4 عدد
  • والواشر رشد گیاه 320 وات ال ای دی: 2 عدد
  • کود 3 دوره اصلی ست گوریلا: 3 عدد بطری نیم لیتری
  • خاک سوپر سویل: 625 لیتر
  • گلدان پارچه اى 25 لیتری: 25 عدد
  • تجهیزات اندازه گیری: سختى سنج آب * پى اچ متر 4 کاره خاک * تی دی اس متر...
3%
88,950,000
86,450,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پکیج کامل کاشت تا برداشت 25 گلدان یک پکیج تخصصی رشد گیاه است که توسط کارشناسان و متخصصین مجموعه ی تهران گرولایت آنالیز و گردآوری شده است. این پکیج کامل کاشت تا برداشت 25 گلدان شامل : یک عدد اتاق رشد با ابعاد 4.5 در 4.5 در ارتفاع 2 متر فول رفلکتور به همراه 2 پنل 750 وات خطی و 4 پنل 430 وات و 2 پنل 320 وات خطی به عنوان تامین کنندگان نور مورد نیاز گیاه در این اتاق رشد هستند. بعلاوه 3 بطری نیم لیتری کود 3 دوره اصلی ژنرال فلورا و 525 لیتر خاک میکس هلندی . 25 عدد گلدان پارچه ای بسیار با کیفیت25 لیتری  ، 1 عدد بیلچه ،1 عدد سم پاش ، 1 عدد قیچی باغبانی ، 2 عدد عینک یو وی ، 1 کنترلر اتاق رشد، 1 سختی سنج آب ،2 عدد تایمر دیجیتال ،1 عدد PH متر4 کاره خاک و آب ، 2 عدد رطوبت _ دماسنج دیجیتال ، 3 عدد دستگاه رطوبت ساز سرد 4 لیتری ، 1 عدد فیلتر کربن 40 سانتی و1 عدد جت فن دور بالا ، 2 عدد محافظ برق ، 2 عدد فن 25 در 25 فلزی دمنده ، 2 عدد پنکه ایستاده و 4عدد پنکه گیره ای ،و  100 میلی لیتر بافرکاهنده  و یک عدد توری Net Grow  ، یک عدد ذره بین ، ا عدد تستر PH آب ،1 بسته لوله فیلتر کربن  می باشد.

پکیج کاشت تا برداشت 25 گلدان

اگر قصد خرید و تجهیز یک گروباکس  برای پرورش گیاه خاص خود دارید ما به شما پیشنهاد می دهیم با بررسی پکیج های تخصصی گردآوری شده (از 4 گلدان تا 30 گلدان ) در سایت تهران گرولایت بسته به نیاز خود تهیه کنید. این پکیج ها با آنالایز تخصصی تجهیزات مورد نیاز برای کشت گیاه از مرحله کاشت بذر تا برداشت محصول  آماده شده اند. اکنون به بررسی پکیج  تخصصی و کامل کاشت تا برداشت 25 گلدان موجود در سایت تهران گرولایت خواهیم پرداخت.

♦ اتاق رشد 4.5 در 4.5 در ارتفاع 2 متر
اتاق رشد این پکیج کامل کاشت تا برداشت 25 گلدان با ابعاد 4.5 متر طول و 4.5 متر عرض و ارتفاع 2 متر فول رفلکتورشمعی وارداتی می باشد که با حجم حدود 40 متر مکعب دارای چهارچوب فلزی بسیار مستحکم و روکش شده با استیل مقاوم عایق رطوبت و ضد زنگ زدگی می باشد همچنین این سازه بسیار سبک و قابل حمل بوده و به راحتی میتوان با جداسازی اتصالات به مکانی دیگر منتقل کرد. استحکام این چهارچوب و اتصالات آن به گونه ایست که تحمل وزن تجهیزات پیش بینی شده در این پکیج را دارد. پارچه به کار رفته در ساخت این چادر رشد با ضخامت مناسب مانع از خروج رطوبت و دمای اتاق کشت می شود.همچنین این پارچه رفلکتور ضد باکتری و ضد قارچ می باشد.

♦  پنل 750 وات خطی، پنل 430 وات ، پنل 320 وات خطی
با هدف تامین نور مصنوعی مورد نیاز گیاه جهت رشد از مرحله کاشت بذر تا برداشت محصول 2 پنل 750 وات خطی و 4 پنل 430 وات و 2 پنل 320 وات خطی در این پکیج درنظر گرفته شده که طیف کامل نور طبیعی خورشید را برای رشد گیاه تامین می کند. علاوه بر این دو عدد عینک UV برای محافظت از چشم کاربر در هنگام ورود به اتاق رشد در نظر گرفته شده است.
♦ کود 3 دوره اصلی ژنرال فلورا
3 بطری نیم لیتری کود 3 دوره اصلی ژنرال فلورا شامل فلورا گرو، فلورا بلو ،فلورا میکرو نیاز گیاه به مواد مغذی را بر طرف کرده و جهت افزایش راندمان گیاه در هر مرحله از رشد در این پکیج گنجانده شده است.
♦ خاک میکس هلندی
خاک میکس هلندی 535 لیتری موجود در این پکیج  بستر کشت بسیار مناسب و ارگانیک برای گیاه فراهم کرده و به دلیل تخلخل مناسب خاک ،اکسیژن رسانی به ریشه گیاه  افزایش یافته  و باعث ریشه دوانی گیاه خواهد شد. بعلاوه یک عدد بیلچه و یک عدد قیچی باغبانی به همراه این خاک در این پکیج در نظر گفته شده است.
♦ گلدان پارچه ای
25 عدد گلدان پارچه ای بسیار مرغوب 25 لیتری در این پکیج قرار دارد که با زهکشی بسیار مناسب وایجاد گردش هوای مطلوب در خاک ، تنفس ریشه  گیاه را تسهیل و رشد و گسترش آن به صورت همه جانبه امکان پذیر می سازد و باعث شادابی و طراوت گیاهان شما خواهد شد. به علاوه  یک عدد سم پاش نیز به همراه این پکیج عرضه خواهد شد.
♦ سختی سنج (DTS meter)
DTS meter یا سختی سنج موجود در این پکیج کامل کاشت تا برداشت سختی سنج دیجیتال HM بوده که توانایی سنجش مواد جامد محلول درون آب و املاح معدنی را داراست.
♦ تایمر دیجیتال
2 عدد تایمر دیجیتال به منظور مدیریت خاموش و روشن شدن تجهیزات در طول 24 ساعت با برنامه های از پیش تعیین شده و تکرار آن در تمام روز های هفته در این پکیچ کاشت تا برداشت 20 گلدان قرار گرفته است.
♦ کنترلر اتاق رشد
1 عدد کنترلر اتاق رشد در این پکیج موجود است که همزمان با برنامه ی از پیش تعیین شده  توانایی سنجش دما ، رطوبت ؛ میزان غلظت دی اکسید کربن ،  نور و ... را دارد. کنترلر اتاق رشد گیاه مدل TGLC1 موجود در این پکیج دارای چهار خروجی رله 10 آمپری ( در مجموع 40 آمپر خروجی) و قابل مدیریت و کنترل با نرم افزار اندرویدی می باشد.
♦ پی اچ متر 4 کاره آب و خاک
پی اچ متر 4 کاره آب و خاک ، دستگاه الکترونیکی برای محاسبه PH مواد است. این دستگاه از دو بخش اصلی یعنی میله کاوشگر (probe) و اندازه‌ گیر (meter) تشکیل شده است که چهار عامل اصلی رشد گیاه یعنیPH آب و خاک ، لوکس نوری و رطوبت خاک  و دمای محیط را اندازه گیری میکند.
♦ رطوبت ساز 4 لیتری
3 عدد رطوبت ساز سرد 4 لیتری برای تامین  رطوبت این اتاق رشد در نظر گرفته شده است. رطوبت ساز در نظر گرفته شده برای این پکیج قدرت تولید بخار سرد بالا  تا 11 ساعت بصورت مداوم دارد.  
♦ رطوبت_دما سنج
2 عدد رطوبت_دما سنج دیجیتال به منظور کنترل رطوبت نسبی و دما داخل اتاق رشد در این پکیج منظور شده است.
♦ فیلتر کربن ، لوله فیلتر کربن
1 عدد فیلتر کربن 40 سانتی به همراه یک بسته لوله ی فیلتر کربن با توجه به دبی ورودی به فیلتر با قطر مناسب برای لوله کشی در این پکیج قرار داد .این فیلتر40 سانتی می تواند مواد آلرژی زا، آلودگی ها، گرد و خاک و بوی نامطبوع درون اتاق رشد را به خود جذب کند. این فیلترکربن ساخت کشور استرالیا است و لایه کربن به کار رفته در این فیلتر، بر پایه ذغال سنگ می باشد.
♦ جت فن ، فن 25 در 25 فلزی
1 عدد جت فن دور بالا و 2 عدد فن 25 در 25 فلزی دمنده برای سیستم تهویه اتاق رشد در این پکیج کامل کاشت تا برداشت در نظر گرفته شده است. در شرایطی که نیاز به هوا دهی زیاد در فضای کم می باشد از جت فن استفاده  می گردد. این جت فن به دلیل استفاده از پروفیل ویژه در پروانه ها و فرم خاص بدنه آن قادر است به سرعت های دورانی بالا رسیده و حجم زیادی از هوا را در فشار بالا جا به جا کند.
♦ محافظ برق
2 عدد محافظ برق 4 پریز با هدف جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در اثر نوسانات برقی  دراین پکیج در نظر گرفته شده است.
♦ پنکه ایستاده و پنکه گیره ای
از 2 عدد پنکه ایستاده پارس خزر و 4 عدد پنکه گیره ای برای به جریان انداختن هوای ساکن و ترکیب هوای سرد و گرم در اتاق رشد استفاده شده است.
♦ بافر کاهنده 100 میلی لیتری این پکیج با هدف کاهش و ثبیت PH کودهای مایع و محلول های آبی برای کشت هیدروپونیک و خاک می باشد.
♦ یک عدد توری  Net Grow و یک عدد ذره بین و یک عدد کاغذ تستر پی اچ آب  از دیگر ابزار در نظر گرفته شده برای این پکیج کاشت تا برداشت 25 گلدان است.

خرید پکیج کاشت تا برداشت 25 گلدان

شما برای خرید پکیج کامل کاشت تا برداشت 25 گلدان می توانید هم اکنون از طریق سایت تهران گرولایت اقدام  کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن اتاق رشد مجهز خود را تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مشاهده دیگر محصولات دسته بندی پکیج کاشت تا برداشت را به شما پیشنهاد می دهد

اتاق رشد گياه 4.5 در 4.5 در ارتفاع 2
1 عدد
والواشر رشد گیاه 750 وات ال ای دی
2 عدد
والواشر رشد گیاه 430 وات ال ای دی
4 عدد
والواشر رشد گیاه 320 وات ال ای دی
2 عدد
کود 3 دوره اصلی ست گوریلا
3 عدد بطری نیم لیتری
خاک سوپر سویل
625 لیتر
گلدان پارچه اى 25 لیتری
25 عدد
تجهیزات اندازه گیری
سختى سنج آب * پى اچ متر 4 کاره خاک * تی دی اس متر * بافر كاهنده و افزاینده * کاغذ تستر پی اچ
تايمر ديجيتال
2 عدد
كنترلر اتاق رشد
1 عدد
رطوبت ساز ٤ ليترى
3 عدد
رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال
2 عدد
پکیج فيلتر كربن ٤٠ سانتى جاکوبی
1 عدد
پنكه ايستاده
2 عدد
پنكه گيره اى
4 عدد
فن ٢٥ در ٢٥ پلاستیکی
2 عدد
محافظ برق 4 خانه
2 عدد
سایر تجهیزات
بيلچه * سم پاش 2 لیتری * قيچى باغبانى * توری نت گرو * ذره بین * لوله اتصال فیلتر کربن * دستکش باغبانی * عینک یووی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...