پکیج کامل کاشت تا برداشت 10 گلدان ( مخصوص فلفل آجی کاراپیتا )

زمان ارسال : 3 الی 4 روز کاری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • اتاق رشد گیاه 3 در 3 در ارتفاع 2 متر: 1 عدد
  • لامپ رشد گیاه 430 وات رشد گیاه فول اسپکتروم: 4 عدد
  • خاک سوپر سویل مخصوص: 350 لیتر
  • پکیج کامل مود آلمندو اسپانیا: 1 عدد
  • رطوبت ساز 8.8 لیتری +WINNER: 2 عدد
  • تایمر دیجیتال سون: 1 عدد
  • پی اچ متر آب دیجیتال ATC1: 1 عدد
  • پی اچ متر خاک TFA آلمان: 1 عدد
7%
40,700,000
38,150,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پکیج کامل کاشت تا برداشت 10 گلدان به صورت کاملا تخصصی و مطابق شرایط اقلیمی و نیاز های رشد و گلدهی فلفل گران‌ بها ی اجی چاراپیتا (اجی کاراپیتا) ،انالیز و گرد اوری شده ، و بدون اغراق اولین و تنها پکیج کاملا کاشت تا برداشت این محصول گرانبها می باشد که شامل یک اتاق کشت در ابعاد 3 متر طول ، 3 متر عرض و 2 متر ارتفاع ، 4 پنل رشد گیاه 430 وات با قابلیت تغییر طیف ، خاک 350 لیتری هلندی مخصوص کاشت فلفل اجی چاراپیتا ، پکیج کامل کود رشد و گلدهی با قابلیت آبیاری و محلول پاشی، مه پاش 2 لیتری، یک عدد سینی نشای 28 حفره ای ، 2 عدد رطوبت ساز با ظرفیت مخزن 8.8 لیتری ، 10 عدد گلدان پارچه ای ، یک عدد پى اچ متر خاک TFA آلمان و یک عدد PH متر آب دیجیتال، یک عدد تایمر دیجیتال و یک عدد رطوبت_ دما سنج دیجیتالی می باشد.

پکیج کامل کاشت تا برداشت 10 گلدان ( مخصوص فلفل آجی کاراپیتا )

این پکیج تخصصی ترین پکیج کشت فلفل اجی کاراپیتا در ایران می باشد و کلیه نیاز های مختلف این گیاه از مرحله کاشت تا برداشت ،پیش بینی و پاسخگویی شده است و به شما این امکان را می دهد تا با خیال آسوده به تولید با کیفیت این محصول کمیاب و ارزشمند دست یابید.
فلفل اجی چاراپیتا یکی از گرانقیمت ترین چاشنی های غذایی در سراسر جهان محسوب می شود که قیمتی معادل 25000 دلار دارد،یعنی تقریبا دو برابر قیمت یک کیلو زعفران و پس از وانیل مقاوم دوم گران‌بها ترین ادویه و چاشنی غذا را به خود اختصاص داده است.
دلیل گرانقیمت بودن آجی چاراپیتا تقاضای فراوان آن و طعم خاص و بی بدیل(طعم تند با رایحه و عطر مرکبات)  آن و میزان تولید کم این محصول می باشد .
اجی کاراپیتا ،غالبا در کشور پرو تولید می شود اما با توسعه کشت در اتاق های رشد گیاهی امروزه در برخی از کشور ها مانند هلند ، اتریش ، بخش هایی از امریکا جنوبی و آمریکای مرکزی ، به روش کشت مصنوعی تولید می‌شود ، مجموعه تهران گرولایت با آنالیز کلیه نیاز های این گیاه در مراحل کشت بذر، انتقال به گلدان ، رشد رویشی ، گلدهی ، تولید میوه و ثمره دهی ، اقدام به گرداوری  و ایجاد یک پکیج کامل و تخصصی کاشت تا برداشت فلفل اجی چاراپیتا کرده است ، که در ادامه به بررسی جز به جز آن می پردازیم.
پکیج کاشت تا برداشت فلفل اجی چاراپیتا دارای ؛
♦ اتاق رشد 3 در 3 در ارتفاع 2 متر
از آنجایی که فلفل اجی چاراپیتا دارای فرم رویشی درختچه ای می باشد و ارتفاع آن بین 80 تا 100 سانتی متر و گستره جانبی آن به طور میانگین 50 سانتی متر می باشد مناسب ترین اتاق رشد گیاهی برای کشت ده گلدان فلفل اجی چاراپیتا با حفظ فاصله استاندارد رویشی ، اتاق رشد با ابعاد 3 متر طول ، 3 متر عرض و ارتفاع 2 متر است .
اتاق رشد انتخابی برای این پکیج بسیار سبک و بسیار مستحکم و مقاوم می باشد و تحمل وزن کلیه تجهیزات پیش بینی شده در این پکیج را دارد ، همچنین به منظور جلوگیری از اتلاف نور تولید شده توسط لامپ های رشد گیاهی 430 وات خطی، کلیه دیوار ها و سقف و کف به طور کامل با پارچه ضخیم و دولایه رفلکتور شمعی وارداتی پوشش داده شده است ، همچنین این پارچه مایلار عایق دمایی و عایق رطوبتی و ضد باکتری و قارچ می باشد و از مرغوب ترین پارچه های رفلکتور وارداتی است . اسکلت اتاق رشد 3 در 3 در ارتفاع 2 متر کاملا فلزی و با یک لایه روکش از جنس استیل در برابر زنگ زدگی و تخریب رطوبتی مقاوم شده است .
به سبب ویژگی های یاد شده ،اتاق رشد گیاه  3 در 3 در ارتفاع 2 متر مناسب ترین اتاق رشد برای فلفل اجی چاراپیتا محسوب می شود.
♦ یک عدد سینی نشا ۲۸ حفره ای
به سبب گرانقیمت بودن فلفل اجی چاراپیتا ، بذر آن نیز نسبت به سایر گونه های فلفل چیلی گرانقیمت می باشد لذا برای افزایش هرچه بیشتر تولید نشا ، توصیه می شود بذرها در یک سینی کشت در ابتدا کاشته شوند و پس از شش برگی شدن نشا ، انتقال آن به گلدان اصلی صورت بگیرد ، بدین منظور یک سینی کشت ۲۸ سلولی برای ابتدایی ترین فرایند کاشت در این پکیج در نظر گرفته شده است.
♦ 4عدد پنل 430 وات خطى با قابليت تغيير طيف
به منظور تامین نور مورد نیاز گیاه از زمان کشت بذر تا برداشت محصول ، 4 پنل لامپ رشد خطی 430 وات برای اتاق رشد فلفل اجی چاراپیتا در نظر گرفته شده است همچنین از آنجایی که نیاز نوری گیاه در فرایند رشد و گلدهی متفاوت می باشد این پنل قابلیت تغییر طیف نور تابشی دارد و به شما این امکان را می دهد که در هر مرحله از رشد رویشی تا گلدهی و ثمره دهی نور مناسب و خاص همان مرحله را در اختیار نهال های فلفل کشت شده قرار دهید.
♦ 2عدد رطوبت ساز 8.8 لیتری برند +WINNER
فلفل اجی چاراپیتا از گونه های خود، رو در جنگل های شمالی پرو محسوب میشود (زیستگاه اولیه آن مرز کنونی پرو _ برزیل بوده است )  و امروز نیز بخش زیادی از آن در این مناطق تولید میشود و مهم ترین عامل محدود کننده کشت آن نیاز رطوبتی بالا این گونه گیاهی است ، به منظور شبیه سازی شرایط رطوبتی اتاق رشد مطابق با اقلیم طبیعی رشد فلفل اجی چاراپیتا ، در این پکیج دو دستگاه رطوبت ساز سرد 8.8 لیتری برند وینر پلاس در نظر گرفته شده است که توانایی تولید و پرتاب بخار آب بسیار زیادی دارد ، همچنین به سبب مخزن نسبتا بزرگ میتواند 14 ساعت به طور متوالی و ممتد تولید بخار آب کند و نیاز رطوبتی گیاه را به طور کامل تامین خواهد کرد.
♦  رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال مدل905 KT
به منظور کنترل رطوبت نسبی و دما داخل اتاق رشد یک تستر دوگانه دما رطوبت دیجیتالی برای این پکیج در نظر گرفته شده است که علاوه بر دمای داخل(inside) اتاق رشد قابلیت اندازه گیری هوای خارجی (outside) را نیز دارد، این تستر دوگانه از دقت اندازه گیری بسیار بالایی برخوردار است همچنین کمینه و بیشینه دمای اندازه گیری شده (max_min) را نیز گزارش می دهد.
♦ 350 لیتر خاک مخصوص کاشت اجی چاراپیتا
فلفل اجی چاراپیتا چه در مرحله کشت بذر و چه در مرحله کاشت در گلدان اصلی نیازمند خاک مرغوب و غنی از ترکیبات آلی می باشد به همین دلیل در این پکیج یک بسته خاک 350 لیتری هلندی مخصوص در نظر گرفته شده که برای 10 عدد گلدان به حجم 25 لیتر و یک سینی نشا 28 سلول کفایت می کند ، از جمله مهم ترین ویژگی این خاک هلندی ، زهکشی مناسب ، سبک بودن و غنی بودن خاک می باشد که تمامی نیاز گیاه شما به عناصر میکرو و ماکرو را تامین خواهد کرد.
♦ پکیج کامل کود رشد تا گلدهی مخصوص فلفل آجی کاراپیتا
مطابق با برنامه کود دهی فلفل اجی چاراپیتا و عناصر اصلی و فرعی مورد نیاز نشا پس از انتقال به گلدان ،پکیج کامل رشد و گلدهی تخصصی فلفل اجی چاراپیتا گردآوری شده است که متشکل از 6 کود تخصصی برند Almendo می باشد و شامل ،کود آلمندو NPK،کود گلدهی آلمندو Vigor ،کود آلمندو Fe،کود آلمندو Cu،آلمندو Amin و کود ریشه‌ زایی آلمندو Root می باشد .
توجه داشته باشید برنامه دقیق کود دهی به صورت کود آبیاری و کود محلول پاشی در لینک زیر قرار داده شده است همچنین یک آب  پاش 2 لیتری به منظور محلول پاشی کود در این پکیج درنظر گرفته شده است  https://tehrantgl.ir/post-133
♦ پى اچ متر خاک TFA آلمان
پی اچ  مناسب خاک برای فلفل اجی چاراپیتا بین 5/5 تا  6/5و مقدار EC خاک  باید در حدود 2/5 میکروموس بر سانتی متر باشد ، به منظور کنترل و مدیریت PH خاک ، پی اچ متر خاک TFA آلمانی در این پکیج پیش بینی شده است که از دقت بالایی برخوردار است و علاوه بر اندازه گیری PH خاک رطوبت خاک را نیز اندازه گیری می کند.
♦ 10 عدد گلدان پارچه ای با ظرفیت 25 لیتر
در این پکیج تخصصی 10 عدد گلدان پارچه ای با ظرفیت 25 لیتر قرار داده شده که دارای زهکشی بسیار مطلوبی می باشد همچنین باعث تسهیل گردش جریان هوا در خاک و شرایط بسیار مطلوبی را برای گسترش ریشه در خاک ایجاد میکند.
این گلدان ها دارای ساختار بسیار محکم بوده و تحت کشش یا در اثر برخورد ضربه نمی شکنند ، همچنین همواره میزانی از رطوبت داخل بافت پارچه ای گلدان قرار دارد که از افزایش بیش اندازه دمای خاک جلوگیری میکند همچنین رطوبت خاک را حفظ میکند .
بر اساس دلایل ذکر شده در بالا گلدان پارچه ای دارای شبیه ترین شرایط خاک و زمین کشت برای فلفل اجی چاراپیتا می باشد و رشد ریشه و رشد رویشی گیاه را به میزان قابل توجهی تسهیل می‌کند.
♦ هواکش 25 در 25 سانتی فلزی دمنده
جهت جابه جایی هوا و تهویه مناسب اتاق رشد این پکیج تخصصی از یک عدد فن فلزی 25 در 25 سانتی متری استفاده شده که در مقابل دریچه ی تعبیه شده در این گروباکس قرار می گیرد.استفاده از هواکش علاوه بر یکنواخت کردن دمای هوای اتاق رشد باعث طراوت و شادابی فلفل اجی چارپیتا نیز خواهد شد.

خرید پکیج کامل کاشت تا برداشت 10 گلدان ( مخصوص فلفل آجی کاراپیتا )

خرید پکیج تخصصی کاشت تا برداشت فلفل اجی چاراپیتا به شما این امکان را میدهد اقلیم رشد و رویش فلفل اجی چاراپیتا را در اتاق رشد شبیه سازی کنید و تولید این محصول گرانبها را محقق کنید ، در این پکیج کلیه تجهیزات مورد نیاز از صفر تا صد کشت فلفل اجی چاراپیتا در اختیار شما قرار گرفته است ، برای کسب اطلاعات بیشتر و جزییات پرورش فلفل اجی چاراپیتا به  مقاله «کاشت و پرورش فلفل گران‌بها اجی چاراپیتا » رجوع کنید.

تهران گرولایت مشاهده دیگر محصولات دسته بندی پکیج کاشت تا برداشت را به شما پیشنهاد می دهد

اتاق رشد گیاه 3 در 3 در ارتفاع 2 متر
1 عدد
لامپ رشد گیاه 430 وات رشد گیاه فول اسپکتروم
4 عدد
خاک سوپر سویل مخصوص
350 لیتر
پکیج کامل مود آلمندو اسپانیا
1 عدد
رطوبت ساز 8.8 لیتری +WINNER
2 عدد
تایمر دیجیتال سون
1 عدد
پی اچ متر آب دیجیتال ATC1
1 عدد
پی اچ متر خاک TFA آلمان
1 عدد
دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال HTC2
1 عدد
گلدان پارچه ای 35 لیتری
10 عدد
سینی نشاء 28 حفره
1 عدد
سم پاش 2 لیتری
1 عدد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط