پکیج ویژه کاشت تا برداشت 15 گلدان

زمان ارسال : 3 الی 4 روز کاری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • اتاق رشد گياه ٣ در ٣ در ارتفاع 2 متر: 1 عدد
  • والواشر رشد گیاه 750 وات ال ای دی: 3 عدد
  • والواشر رشد گیاه 110 وات ال ای دی: 4 عدد
  • گلدان پارچه اى 25 لیتری: 15 عدد
  • خاک سوپر سویل: 375 لیتر
  • تجهیزات اندازه گیری: سختى سنج آب * پى اچ متر آب * بافر كاهنده و افزایند...
  • رطوبت ساز ٤ ليترى: 2 عدد
  • رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال: 1 عدد
3%
57,000,000
55,300,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پکیج کامل کاشت تا برداشت 15 گلدان یک پکیج ویژه ی  طراحی شده توسط مجموعه تهران گرولایت است. تجهیزات این پکیج کاملا حرفه ای و تخصصی مناسب برای یک اتاق رشد 3 در 3 با ارتفاع 2 متر می باشد. وجوه این اتاق رشد 18 متر مکعبی  پوشیده شده با مرغوب ترین پارچه فول رفلکتور شمعی وارداتی می باشد که بیشترین بازگشت نور به سمت گیاه را ممکن ساخته است. برای تامین نور مصنوعی این گروباکس ویژه از 3 پنل خطی 750 وات فول اسپکتروم با قابلیت تغییر طیف و 4 پنل خطی 110 وات استفاده شده است. سایر تجهیزات این پکیج کامل کاشت تا برداشت 15 گلدان شامل : 525 لیتر خاک  میکس هلندی به علاوه ی 15 عدد گلدان پارچه ای و یک  بیلچه کوچک، یک سختی سنج و دما سنج  ، 2 عدد تایمر دیجیتال ، یک کنترلر اتاق رشد ، یک PH متر آب ، 2 عدد رطوبت ساز 4 لیتری ، یک فیلتر کربن 40 سانتی متری ، یک فن جت ، 2 عدد محافظ برق ، 3 عدد پنکه ی گیره ای و یک پنکه ایستاده ، یک هواکش فلزی 25 در 25 ، یک عدد بافر کاهنده 100 میلی لیتری ، یک سم پاش و یک عدد قیچی باغبانی به همراه 2 عدد عینک UV می باشد.

پکیج ویژه کاشت تا برداشت 15 گلدان

مجهز کردن یک گروباکس کاملا حرفه ای و کارآمد نیاز به تخصص و صرف وقت بسیار دارد. از آنجا که تیم متخصصین ومشاورین ما در مجموعه  تهران گرولایت سالها در زمینه ی ساخت ، تجهیز و راه اندازی گلخانه ها  و اتاق های رشد تجربه و مهارت دارند گرد هم آمده و برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما عزیزان اقدام به طراحی پکیج های تخصصی کامل کاشت تا برداشت هم برای کسانی که تازه شروع به پرورش گیاهان مورد علاقه خود کرده اند و هم کسانی که سالها در این زمینه تجربه و مهارت دارند کرده اند. یکی از پکیج های ویژه و حرفه ای طراحی شده پکیج کاشت تا برداشت 15 گلدان می باشد که اکنون به بررسی تجهیزات در نظر گرفته شده در این پکیج کامل رشد خواهیم پرداخت.
♦ اتاق رشد گیاه در نظر گرفته شده برای این پکیج ویژه یک گروباکس با ابعاد طول 3 متر و عرض 3 متر و ارتفاع 2 متر با حجمی معادل 18 متر مکعب می باشد. این اتاق رشد با چهارچوب فلزی بسیار محکم با روکش آلیاژ ضد رطوبت و خوردگی تحمل وزن تجهیزات در نظر گرفته شده برای این اتاق رشد را دارد. ابعاد این اتاق رشد با مرغوب ترین پارچه ی فول رفلکتور شمعی  وارداتی پوشیده شده است. که بیشترین انعکاس نور به سمت گیاه و کمترین مقداراتلاف نور به گرما را دارا می باشد. این پارچه رفلکتور ضد قارچ و باکتری و عایق رطوبت و دما می باشد.  
♦ 3 پنل خطی 750 وات و 4 پنل خطی 110 وات تامین کنندگان نورمصنوعی این گروباکس هستند که پنل خطی 750 وات موجود در این پکیج با قابلیت تغییر طیف، نور مورد نیاز گیاه را از مرحله کاشت بذر تا مرحله برداشت محصول تامین می کند. پنل های در نظر گرفته شده برای این پکیج ویژه کاشت تا برداشت 15 گلدان شبیه سازی شده ی طیف کامل نور خورشید می باشند. علاوه بر این برای محافظت از چشم شما هنگام ورود به اتاق رشد گیاه دو عدد عینک محافظ UV نیز در این پکیج قرار گرفته است.
♦ 15 گلدان قرار گرفته در این پکیج ویژه از جنس پارچه مرغوب با بافت بسیار محکم که در اثر کشش پاره نمی شود و به سبب نوع بافت پارچه جریان هوا در خاک گلدان به راحتی جریان پیدا کرده و درنتیجه باعث ریشه دوانی گیاه در خاک شده و همچنین زهکشی خاک را تسهیل کرده و باعث  خفگی و فساد ریشه در اثر ماندن آب در خاک نخواهد شد .
♦ خاک  میکس هلندی موجود در این پکیج یک خاک ارگانیک غنی شده با پتاسیم و نیترات و کلسیم به عنوان سه عنصر اصلی رشد گیاه و همچنین دیگر عناصر ماکرو و میکرو برای رشد و ثمردهی گیاه می باشد. این خاک  کاملا استریل شده می باشد و عاری از هر گونه قارچ و باکتری و تخم حشرات و بذر گیاهان و علف هرز می باشد. 525 لیتر از این خاک ارگانیک  به همراه یک بیلچه و یک عدد سم پاش و یک قیچی باغبانی در این پکیج قرار گرفته است.
♦  به این پکیج ویژه کاشت تا برداشت به منظور سنجش مواد جامد درون آب یا همان املاح معدنی یک TDS meter یا سختی سنج دیجیتال  HM که توانایی اندازه گیری دمای آب را نیز دارد به علاوه یک PH سنج آب برای سنجش میزان اسیدی یا قلیایی بودن آب به همراه یک بافر کاهنده 100 میلی لیتری اضافه شده است.
♦ 2 عدد تایمر 24 ساعته دیجیتال در این پکیج ویژه  به عنوان یک وسیله ی فرمان دهنده مدارهای کنترل اتوماتیک مانند هواکش ها و فن ها و حتی لامپ های رشد گیاه  وظیفه ی کنترل مدار را برای مدت زمانی معین با برنامه های از پیش تعیین شده به عهده دارند.
♦ یک کنترلر اتاق کشت  در این پکیچ منظور شده که با برنامه ی از پیش تعیین شده  توانایی سنجش دما ، رطوبت ؛ میزان غلظت دی اکسید کربن ،  نور و ... را دارد.
♦ با قرار دادن دو دستگاه رطوبت ساز سرد 4 لیتری کویین با مخزن بزرگ و قدرت تولید بخار سرد تا 300 میلی لیتر در ساعت برای هر کدام از این دستگاه ها ، تامین رطوبت مورد نیاز 15 گلدان را در این پکیج  ویژه به خوبی در نظر گرفته شده است.
♦ یک فیلتر کربن 40 سانتی متری جاکوب با ضخامت کربن 1.5 اینچ جهت از بین بردن بوی نا مطبوع درون اتاقک رشد و کاهش گردو غبار و آلودگی های اتاق رشد به پکیج ویژه کاشت تا برداشت 15 گلدان اضافه شده است .
♦ یک جت فن جهت افزایش راندمان تهویه اتاق رشد به همراه یک هواکش فلزی 25 در 25  دمنده به عنوان سیستم تهویه ی اتاق رشد این پکیج منظور شده است.
♦ 3 پنکه ی گیره ای و یک پنکه ایستاده قرارداده شده در این پکیج کامل کاشت تا برداشت نقش به جریان در آوردن هوای اطراف گیاه  و داخل گروباکس را برعهده دارند تا باعث ایجاد طراوت و شادابی در گیاهان شوند
♦ 2 عدد محافظ برق در نظر گرفته شده برای این پکیج با هدف قرار گیری در مسیر ورودی جریان برق به دستگاه ها و تجهیزات موجود در اتاق رشد است. تا از وارد آمدن  خسارت به دستگاه ها و تجهیزات در اثر نوسانات برق جلوگیری شود.

خرید پکیج ویژه کاشت تا برداشت 15 گلدان

این پکیج مخصوص حرفه ای هاست و شما با خرید این پکیج کامل و کاملا تخصصی و ویژه کاشت تا برداشت 15 گلدان می توانید تمامی تجهیزات لازم برای کشت گیاهان از صفر تا صد را در اختیار داشته باشید.

تهران گرولایت مشاهده دیگر محصولات دسته بندی پکیج کاشت تا برداشت را به شما پیشنهاد می دهد

اتاق رشد گياه ٣ در ٣ در ارتفاع 2 متر
1 عدد
والواشر رشد گیاه 750 وات ال ای دی
3 عدد
والواشر رشد گیاه 110 وات ال ای دی
4 عدد
گلدان پارچه اى 25 لیتری
15 عدد
خاک سوپر سویل
375 لیتر
تجهیزات اندازه گیری
سختى سنج آب * پى اچ متر آب * بافر كاهنده و افزاینده
رطوبت ساز ٤ ليترى
2 عدد
رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال
1 عدد
پکیج فيلتر كربن ٤٠ سانتى جاکوبی
1 عدد
پنكه ايستاده
1 عدد
پنكه گيره اى
3 عدد
فن ٢٥ در ٢٥ پلاستیکی
1 عدد
تايمر ديجيتال
2 عدد
كنترلر اتاق رشد
1 عدد
محافظ برق 4 خانه
2 عدد
سایر تجهیزات
بيلچه * سم پاش 2 لیتری * قيچى باغبانى * لوله اتصال فیلتر کربن * عینک یووی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...