والواشر LED رشد گیاه 650 وات

دارای کلید تغییر طیف نور برای ایجاد شرایط نوری بهتر مشابه نور خورشید در هر دوره ای از رشد گیاه از زمان نهال تا رشد و گلدهی می باشد. والواشر ال ای دی 650 وات با پوشش لنز 120 درجه شیشه ای بسیار با کیفیت بر روی هر لامپ ال ای دی پرتاب نور بیشتری را سبب شده است. چیپ استفاده شده بر روی این پنل رشد گیاه از برند معروف  بریجیلوکس آمریکا می باشد. لامپ های ال ای دی بکار رفته در این والواشر از نوع UV و IR طول عمری بیش از 55000 ساعت دارند که یکی از مزیت های این والواشر نسبت به سایر لامپ های رشد گیاه است همچنین والواشر ال ای دی رشد گیاه 650 وات دارای 6 لاین رشد و گلدهی به صورت  4 لاین لامپ 650 واتی فول اسپکتروم و یک لاین رشد شامل : سفید کلوین دار، آبی، یو وی، آبی رویال و یک لاین گلدهی شامل : زرد گرم، قرمز، قرمز دور، آی آر و قرمز جیغ می باشد. همچنین این لاین ها دارای 13 فرکانس نوری است که بهترین و بهینه ترین شرایط رشد و ثمردهی گیاه را فراهم کرده است. طول موج  لامپهای به کار رفته در این والواشر بین 430 تا 840 نانومتر است

اگر شما جزء افراد علاقمند به پرورش گیاه در محیط منزل خود هستید و یا اینکه حرفه ای هستید و گلخانه دارید قطعا نام لامپ های رشد گیاه را شنیده اید. در اینجا ما به شما نوعی از والواشر ال ای دی رشد گیاه را معرفی میکنیم که قطعا میتواند یک منبع نور مصنوعی جایگزین نور خورشید برای گیاهان تان باشد.

گیاهانی که بدور از نور و در تاریکی می رویند ساقه هایی باریک و بلند خواهند داشت و برگها و ساقه‌ها فاقد کلروفیل‌ خواهند بود. اغلب ساقه و برگ گیاهان نسبت به نور در زاویه ای قرار میگیرند که نورعمود بر آنها بتابد. و علاوه براین تغییر مدت تابش نور در روند گلدهی  آنها اثر میگذارد. با استفاده از والواشر ال ای دی رشد گیاه میتوان سبزینگی گیاه  را بیشتر و همچنین رشد و گلدهی گیاه را تسریع کرد. لامپ های 650 واتی فول اسپکتروم بکار رفته در والواشر تولیدی ما جایگزین نور خورشید (طیف نور آبی برای رشد و پرورش گیاه و طیف نور قرمز برای گلدهی و ثمر دهی ) خواهد بود.همچنین به کمک کلید تغییر طیف آن میتوان در هر مرحله از رشد گیاه طیف رنگی مورد نیاز گیاه را فعال کرد. یکی از فاکتورهای مهم در پرورش گیاه دمای اتاق رشد گیاه است که عدم توجه به این فاکتور اساسی خطر از دست دادن گیاهان و محصولات را موجب می شود، یکی از مزیت های لامپ های ال ای دی رشد گیاه تعبیه شده در والواشر 650 وات با کمترین اثر گرمایی در محیط ، نور مورد نیاز گیاه را تامین میکند. یکی دیگر از ویژگی های وال واشر ال ای دی رشد گیاه 650 وات به علت استفاده از پوشش با کیفیت لنز 120 درجه ، با تولید و پرتاب نوربیشتر و توان مصرفی کمتر باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. همچنین طول عمر این لامپها بیش از 50 هزار ساعت است که این مزیت باعث میشود در دراز مدت از جایگزین کردن لامپ های دیگر بی نیاز شوید. این والواشر ال ای دی 650 وات مجهز به فن خنک کننده ی کاملا بی صدا است که برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به پنل می باشد. جنس هیت سینک این والواشر از جنس فلز بوده و در ابعاد : طول (100) عرض (14) و ارتفاع (12)  و وزن 4 کیلوگرم به همراه یک کابل پاور با کیفیت به شما عزیزان عرضه  خواهد شد. جهت تضمین کیفیت ، این محصول با یک سال گارانتی شرکتی تقدیم شما خواهد شد.

چنانچه برای باغچه یا گلخانه و یا اتاق رشد گیاه نیاز به یک والواشر ال ای دی با کیفیت دارید هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به خرید کنید. اگر نیاز به مشاوره دارید و یا قصد سفارش پنل مخصوص گیاهان خود دارید کارشناسان و متخصصین ما در مجموعه تهران گرولایت همواره آماده کمک و مشاوره به شما عزیزان هستند.