مقدمه
بسیاری از کارکنان گلخانه و یا افرادی که از گیاهان نگهداری می کنند بعد از مدتی دچار آلرژی های عجیبی می شوند در حالی که روحشان هم خبر ندارد که این آلرژی ها از کجا می آیند و علت آن ها چیست. اما ما به شما میگوییم که منشا بروز این آلرژی ها از کجاست. یکی از دلایل وجود حساسیت در افرادی که با گیاهان سروکار دارند وجود گرده گیاه در اطراف آن هاست. گیاهان در طی مراحل رشد گازهایی از خود متصاعد می کنند که بوهای آزار دهنده ای را در فضا تولید می کند. علت اینکه قصد داریم فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد را معرفی کنیم نیز همین است. این فیلتر نقش از بین برنده ی بوهای آزار دهنده و گرده ی گیاهان را دارد. حتی ریزترین ذرات غبار، گرده، گازها و پاتوژن ها توسط ذرات کربن موجود در این فیلترها به دام می افتد و در نهایت هوایی تصفیه شده و پاک را استشمام خواهید کرد؛ هوایی که نه برای شما ایجاد حساسیت خواهد کرد و نه برای گیاهان بستر رشد قارچ و آفات را ایجاد می کند.

خرید انواع فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد در تهران گرولایت
دنیاز تجهیزات گلخانه ای دنیای پیچیده ای می باشد. انواع تجهیزات گلخانه ای در انواع برندها در این دنیای گسترده وجود دارد و یک انتخاب اشتباه می تواند سرمایه و سلامت گیاهان شما را به باد دهد. البته گاهی اوقات موضوع به همینجا ختم نمی شود و پای سلامتی شما نیز به میان خواهد آمد. نمونه ی آن خرید فیلتر کربن برای گلخانه می باشد. چنانچه فیلتر خریداری شده دارای کیفیت بالا نباشد مطمئنا قابلیت جذب تمامی ذرات و گرده ها را نخواهد داشت و در نهایت سلامتی شما تحت شعاع قرار خواهد گرفت. تهران گرولایت با هدف ارائه ی محصولات با کیفیت و درجه یک امکان برقراری یک شرایط ایده آل را در گلخانه ی شما فراهم آورده.
انواع مختلفی از فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد در مجموعه تهران گرولایت به فروش می رسد. ابعاد این فیلترها با هم متفاوت است اما در نهایت کارایی و ویژگی همه آن ها با هم برابر می باشد. فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد در ابعاد20، 30، 40، 50، 70 و 80 سانتی متری در فروشگاه تهران گرولایت موجود می باشد و شما می توانید با توجه به وسعت گلخانه تان یکی از انواع آن را برگزینید.
ویژگی های فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد چیست؟
فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد امکان جذب یون ها از مقدار 650 تا 1800 را دارا می باشد. بنابراین یکی از تفاوت های اصلی انواع فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد مقدار جذب یون می باشد. این فیلتر کربن می تواند حداکثر دمای 400 درجه سانتیگراد را تحمل نماید و در محیط کاری با دمای منفی 20 تا 65 درجه سانتیگراد عملکرد مناسب و قابل قبولی دارد. بدنه ی این فیلتر کربن از جنس فلز گالوانیزه می باشد و امکان خوردگی و پوسیدگی آن تقریبا صفر است. بنابراین محیط مرطوب گلخانه هیچ تهدیدی برای آن ایجاد نخواهد کرد. لازم به ذکر است که ضخامت لایه کربن در تمامی انواع فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد 1.5 اینچ می باشد.
چنانچه با مشاهده ی قسمت این فیلتر کربن از خرید آن منصرف شدید و سراغ نمونه های دیگر رفتید بدانید که ضرری عظیم در راه است چرا که این فیلتر ممکن است قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها داشته باشد اما خروجی گلخانه ی شما را از لحاظ کیفیت و کارایی چند برابر خواهد کرد.


نتیجه گیری
وجود فیلتر کربن در گلخانه ها و محیط های کشت امری واجب است. بدون این فیلترها امکان نفس کشیدن شما و گیاهان مختل خواهد شد. به فرض که شما ماسک های چند لایه استفاده کنید، گیاهان چه باید بکنند؟ آن ها را که نمی توان از شر آفات و قارچ ها و ذرات آلاینده و پاتوژن هایی که در هوا وجود دارد مصون نگه داشت. بنابراین استفاده از فیلتر کربن را به هیچ وجه نمی توان از دستور کار خود در گلخانه حذف کرد. مجموعه تهران گرولایت با ارائه بهترین برند فیلتر کربن امکان برقراری شرایطی ایده آل و ایجاد هوای پاک و سالم را در گلخانه شما فراهم آورده است. فیلتر کربن هوای گلخانه ای جاکوب سوئد تا 95 درصد امکان از بین بردن بوهای آزاردهنده و آلاینده ها را دارا می باشد. بنابراین تقریبا می توان گفت که هوای گلخانه شما از این بابت تضمین شده خواهد بود.