آیا تابحال ضرب المثل آب در هاون کوبیدن را شنیده اید؟ راه اندازی یک گلخانه بدون استفاده از پارچه رفلکتور دقیقا مصداق بارز و عینی این ضرب المثل است. بدون پارچه رفلکتور نمی توان به بهره وری دلخواه در زمینه ی نور رسانی به گیاهان رسید. لامپ های رشد گیاه میزان مشخصی از نور را تولید می کنند که بخش اعظمی از این نور با دیوارها و سایر تجهیزات گلخانه اصابت می کند و به هدر می رود. در واقع اگر بخواهیم میزان انرژی مفیدی که توسط گیاهان جذب می شود را اندازه گیری کنیم در نهایت به رقم کوچکی خواهیم رسید. اینجاست که استفاده از پارچه رفلکتور را ضروری خواهیم دید. پارچه رفلکتور قیمت کمی دارد اما یکی از تجهیزات بسیار مهم و اساسی در گلخانه است. مجموعه تهران گرولایت انواع و اقسام پارچه های رفلکتور را ارائه می دهد. این پارچه های رفلکتور تولید کشورهای ترکیه و ایتالیا می باشند و بهترین کیفیت را دارند. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید با ما همراه شوید.

درصد بازگشت نور در پارچه رفلکتور گلخانه ای

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در مورد خرید پارچه رفلکتور باید به آن دقت ویژه داشت درصد بازگشت نور در این پارچه ها می باشد. درصد بازگشت نور در پارچه های رفلکتور تهران گرولایت درصد قابل توجهی می باشد. اما چرا تاکید زیادی روی درصد بازگشت نور داریم؟ به این دلیل که این فاکتور در ارتباط تنگاتنگ با میزان بهره وری پارچه رفلکتور است. هرچه میزان بازگشت نور بیشتر باشد به همان نسبت بهره وری پارچه رفلکتور نیز بیشتر خواهد بود. بالا بودن این فاکتور یعنی درصد کمتری از نور توسط پارچه جذب می شود. جذب شدن نور توسط پارچه به معنای هدر رفت آن است. بنابراین هر چه قدرت آینه ای پارچه های رفلکتور بیشتر باشد برای گیاهان بهتر است.

خاصیت ضد قارچ و ضد میکروب پارچه های رفلکتور تهران گرولایت

تمام سعی و کوشش باغداران و صاحبان گلخانه این است که محیط گلخانه را عاری از هر گونه آفت و میکروب نمایند. حتی مواردی که ممکن است فکرش را نکنید می توانند برای گلخانه ی شما آسیب رسان باشند. یکی از آن ها پارچه رفلکتور است. از آنجایی که پارچه های رفلکتور در فاصله ی کمی نسبت به گیاهان نصب می شوند به راحتی می توانند بخارات حاصل از رشد گیاهان و فتوسنتز را جذب کنند. جذب رطوبت توسط پارچه می تواند آن را به محیطی مناسب برای کشت میکروب و رشد آفات و قارچ تبدیل کند. اما نگران نباشید چرا که پارچه های رفلکتور تهران گرولایت به هیچ عنوان امکان رشد آفات و قارچ را فراهم نمی کنند. بنابراین می توانید با خیال آسوده آن را در گلخانه ی خود نصب کنید.

انعطاف پذیر بودن پارچه های رفلکتور تهران گرولایت

بدترین اتفاقی که می تواند در مورد پارچه های رفلکتور گلخانه رخ دهد گیر افتادن نور در چروک های پارچه است. این موضوع می تواند یک پارچه ی با کیفیت را به یک پارچه ی بی کیفیت تبدیل کند. هرچقدر هم که جنس و کیفیت پارچه رفلکتور عالی باشد اما اگر سطح آن صاف و منعطف نباشد می تواند بخش زیادی از نور را جذب کند و آن را بازتاب ندهد. بنابراین بسیار مهم است که پارچه های رفلکتور دارای سطحی صاف و انعطاف پذیر باشند. هرچه میزان چروک و ناصافی در سطح پارچه های رفلکتور کمتر باشد خاصیت آینه ای آن ها تشدید خواهد شد. پارچه های رفلکتور تهران گرولایت دارای سطحی صاف و منعطف هستند. بنابراین از بابت گیر افتادن باریکه های نور در سطح آن نگران نخواهید بود.

کافی ست یک جستجوی ساده برای خرید پارچه رفلکتور انجام دهید تا تعداد زیادی از فروشگاه ها برای شما نمایش داده شوند. اما موضوع مهم این است که نمی توان به هر فروشگاهی برای خرید این تجهیز مهم اعتماد کرد. کیفیت بالا و ضد قارچ بودن پارچه های رفلکتور موضوع مهمی است که نمی توان از کنار آن سرسری گذشت. سلامت گلخانه شما می تواند با یک انتخاب اشتباه به خطر افتد. مجموعه تهران گرولایت با سال ها سابقه ی درخشان در حوزه ی تولید و فروش تجهیزات گلخانه ای بهترین و با کیفیت ترین پارچه های رفلکتور را برای شما فراهم آورده است. بنابراین برای خرید پارچه های رفلکتور با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید از طریق سایت فروشگاه تهران گرولایت اقدام نمایید.