اتاق رشد گیاه ارزان


اتاق های رشد گیاه میتوانند به صورت ثابت یا متحرک باشند که این موضوع خود یکی از پارامترهای موثر در قیمت اتاق رشد می باشد، در حالت کلی اتاق های رشد گیاه ثابت از آنجایی که قابلیت جابجایی ندارند و یا در صورت جابجایی ممکن است آسیب ببینند از قیمت کمتری نسبت به اتاق های رشد متحرک برخوردار هستند اما در مقابل اتاق های رشد متحرک به صورت چادرهای کشت یا گروباکس های قابل انتقال هستند چون به آسانی امکان جابجایی دارند و همچنین کلیه اتصالات آن قابل جداسازی و مونتاژ مجدد می باشد، از قیمت بیشتری برخوردار هستند اما توجه داشته باشید این اتاق های رشد سیار امکان جابجایی به صورت یک تکیه و یا به صورت قطعه قطعه را دارند بنابراین اگر پارامترهای موثر رشد گیاه در محیط احداث اتاق رشد بسیار متغیر هستند این اتاق های رشد گیاه متحرک گزینه پیشنهادی ما به شما خواهند بود.


در بسیاری از مواقع نور طبیعی خورشید دریافتی در منزل یا محل احداث اتاق رشد در فصول مختلف شدت متغیری دارد و یا نوسانات دمایی شدیدی بر محل احداث اتاق رشد گیاه حاکم است در چنین مواردی انتخاب یک اتاق رشد ثابت گزینه ایده آلی برای شما نخواهد بود و نگهداری گیاهان در اتاق رشد در چنین شرایطی هزینه های مازاد فراوانی را برای شما اعمال خواهد کرد و حتما توصیه میشود که از یک اتاق رشد قابل جابجایی در این حالات استفاده شود.

در ادامه قصد داریم به بررسی قیمت چند اتاق رشد متحرک بسیار باکیفیت بپردازیم که همگی در سایت تهران تی جی ال موجود و قابل سفارش می باشند.


اتاق رشد گیاه در ابعاد ، طول 1 متر وعرض1 متر و ارتفاع 2 متر:


اتاق رشد گیاه 1 در 1 در ارتفاع 2 جایگزین مناسبی برای اتاق کشت گیاه ثابت می باشد که به سبب وزن کم به راحتی قابل انتقال و جابجایی می باشد ، از طرفی کلیه اتصالات به کار رفته در چهارچوب ساختاری این اتاق رشد قابل جدا سازی می باشد و در صورت لزوم میتوان به راحتی اتصالات آن را جدا کرد. طول این اتاق کشت گیاه 1 متر و عرض آن نیز 1 متر می باشد و به سبب رعایت اصول تهویه ارتفاع آن 2 متر در نظر گرفته شده است. و 2 متر مکعب فضا در اختیار کاربر قرار میدهد.حداقل ظرفیت این چادر رشد 1 در 1 در ارتفاع 2 متر ، پنج  گلدان می باشد ، کلیه وجوه  این اتاق رشد گیاه با پارچه ضخیم و دولایه رفلکتور شمعی پوشیده شده و تقریبا درصد بالایی از نور تولیدی لامپ رشد پس از برخورد به دیواره ها و سقف و کف اتاق رشد گیاه بازتابش داده شده و به گیاه برمیگردد.


این اتاق رشد گیاه ، کوچک ترین اتاق رشد قابل سفارش و طراحی می باشد و قیمت آن بدون تجهیزات و امکانات رشد گیاه در رنج 2،650،000 تومان الی 3،000،000 تومان خواهد بود.


اتاق رشد گیاه درابعاد طول 1.5 متر ،عرض 1.5 متر ،ارتفاع 2متر:


اتاق رشد گیاه 1.5 در 1.5 در ارتفاع 2 ، یک اتاق رشد سبک و قابل جابجایی می باشد که جایگزین مناسبی برای اتاق های رشد ثابت است، این اتاق رشد دارای چهارچوب فلزی بسیار مقاوم و مستحکم می باشد که ظرفیت تحمل بار کلیه تجهیزات اتاق رشد را دارد.این اتاق رشد به صورت یک باکس در ابعاد 1.5 طول 1.5عرض و ارتفاع 2 متر می باشد و دیواره ها و کف و سقف آن به طور کامل با پارچه رفلکتور شمعی پوشانیده شده تا از اتلاف نور تولیدی لامپ رشد جلوگیری شود همچنین پارچه رفلکتور وارداتی استفاده شده دولایه وضخیم می باشد و از خروج دما و رطوبت داخلی اتاق رشد جلوگیری می کند و برای کسانی که قصد دارند به صورت تخصصی به پرورش گیاهان بپردازند گزینه ای بسیار مناسب و ایده آل می باشد.


این اتاق رشد گیاه توانایی نگهداری 5 تا 8 گلدان پارچه ای را خواهد داشت و قیمت آن در مینیمم و ماکزیمم حالت ممکن بین 3،700،000 الی 4،000،000 تومان خواهد بود.

اتاق رشد گیاه در ابعاد ،طول2 متر، عرض2 متر،ارتفاع 2 متر:


اتاق رشد گیاه 2 در 2 در ارتفاع 2 ، یک اتاق رشد مکعب با طول اضلاع 2 متر و حجم داخلی آن معادل 8 متر مکعب می باشد و یک اتاق رشد سبک و مستحکم و قابل جابجایی (mobility) می باشد ، این اتاق رشد دارای چهارچوب فلزی بسیار مستحکم می باشد که توانایی تحمل وزن تجهیزات اتاق رشد را دارد ، همچنین کلیه تجهیزات دارای روکش استیل و مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد اتاق رشد گیاه 2 در2 در ارتفاع 2 بسیار سبک و قابل جابجایی است همچنین به منظور جلوگیری از اتلاف نور تولید شده توسط لامپ رشد و جلوگیری از خروج دما و رطوبت داخلی اتاق رشد کلیه دیواره ها و سقف و کف این اتاق رشد به وسیله پارچه ضخیم و دولایه رفلکتور شمعی وارداتی پوشیده شده است .

قیمت این اتاق رشد گیاه می تواند در حدود 4،100،000 تا 4،500،000 تومان باشد.


اتاق رشد گیاه در ابعاد طول 3 متر ،عرض 3 متر و ارتفاع 2 متر:


اتاق رشد گیاه 3 در 3 در ارتفاع 2 ، یک گروباکس سبک و قابل انتقال می باشد ، که دارای چهارچوب فلزی بسیار مقاوم و مستحکم فلزی می باشد ،همچنین به منظور حفاظت از بدنه فلزی اتاق رشد در برابر رطوبت و بخار آب یک لایه استیل بر روی کلیه ستون ها و خرپا ها قرار گرفته است ، این اتاق رشد به وسیله پارچه دولایه و ضخیم رفلکتور شمعی وارداتی به طور کامل پوشش داده شده است تا از خروج نور تولید شده توسط لامپ های رشد گیاه جلوگیری شود و بخش اعظم نور تابیده  شده به سقف و کف و دیواره ها مجددا به سمت گیاهان موجود در اتاق رشد منعکس می‌شود ، همچنین پارچه رفلکتور شمعی عایق دمایی و رطوبتی می باشد و از خروج رطوبت و نوسانات دمایی فضای داخلی اتاق رشد جلوگیری می کند .با استفاده از اتاق رشد 3 در 3 در ارتفاع 2 متر میتوانید کلیه شرایط دما، رطوبت ، نور و جریان هوا را مطابق با شرایط محیط طبیعی رشد گیاه شبیه سازی کرده و رشد رویشی و گلدهی گیاهان خود را افزایش دهید.

این چادر رشد گیاه بسیار با کیفیت میتواند قیمتی در حدود5،500،000 الی6،500،000 تومان داشته باشد.


اتاق رشد گیاه در ابعاد ، طول 4 متر، عرض 4 متر و ارتفاع 2 متر:


اتاق رشد 4 در 4 در ارتفاع 2 متر ساخته شده با چهارچوب فلزی مستحکم به کمک اتصالات در نظر گرفته شده برای آن به سادگی  قابل نصب و اسمبل کردن است. دیواره ها ، سقف و کف این اتاق رشد 4 در 4 با ارتفاع 2 متر از پارچه رفلکتور وارداتی بسیار مقاوم و با کیفیت با میزان پراکندگی بالای نور مقدار کمی از نور را به گرما تبدیل کرده و با انعکاس بیشتر نور به گیاه باعث افزایش راندمان گیاه می شود. این  پارچه مقاوم در مقابل ریزش رفلکتور و همچنین عایق رطوبت و عایق دما می باشد.

این اتاق رشد گیاه می تواند قیمتی مابین 6،450،000 الی7،500،000 تومان داشته باشد.


اتاق رشد گیاه در ابعاد، طول 5 متر، عرض5 متر و ارتفاع 2 متر:


این اتاق رشد از پارچه ی رفلکتور شمعی بسیار مرغوب  ضدرطوبت و ضد قارچ  تهیه شده که باعث افزایش راندمان استفاده گیاه از نور منتشر شده توسط لامپ های رشد گیاه و کنترل سایر شرایط محیطی مناسب رشد گیاه می شود. این اتاق رشد با ابعاد طول 5 متر و عرض 5 متر و ارتفاع 2 متر حجمی معادل 50 متر مکعب دارد که قابل طبقه بندی است. اسکلت فلزی بکار رفته در آن بسیار محکم و مقاوم  دربرابر رطوبت می باشد و به راحتی می توان به کمک اتصالات آن ، اتاق رشد را برای استفاده آماده کرد.


این اتاق رشد گیاه در دسته چادر رشد گیاه بسیار بزرگ محسوب می شود و گنجایش تعداد زیادی گلدان پارچه ای خواهد داشت و قیمت آن بین 8،950،000 تا9،500،000 خواهد بود.برای خرید اتاق های رشد گیاه بسیار باکیفیت و قابل جابجایی برند تهران گرولایت، می توانید به قسمت /اتاق رشد گیاه/سایت تهران تی جی ال(Tehrantgl.ir)  مراجعه و اتاق رشد مناسب خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید کنید همچنین کلیه تجهیزات اتاق رشد را میتوانید با بالا ترین سطح کیفیت در سایت تهران تی جی ال ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل یا در محل کار تحویل بگیرید.