مشخصات کود بایوبیز Bio Heaven

کود بایوبیز Bio Heaven  یک کود تقویت کننده انرژی گیاهی است. این کود مایع را هم به صورت ترکیب با آب به عنوان کود برای ایجاد بستری غنی از مواد مغذی جهت داشتن گیاهی سالم تر و قویتر و هم به صورت اسپری محلول پاشی بر روی برگ گیاهان به منظور جلوگیری از تنش رطوبتی در گیاه و حفظ رطوبت سطح خارجی گیاه قابل استفاده می باشد. این کود ارگانیک بوده و شامل اجزای طبیعی است که از منابع زیادی چون هوموس کهنه، عصاره سویا و سایر منابع پروتئین طبیعی و اسیدهای آمینه به شکل L (در اکثر پروتئین های فیزیولوژیکی یافت می شود و تنها موردی ست که گیاه جذب و استفاده می کند)،استخراج شده است. به لطف ترکیب انتخابی مواد مغذی و سایر مواد فعال در این کود آلی گیاهی، به کمک آن می توان بستر کشت مناسبی هم در سیستم های ژئوپونیک و هم در هیدروپونیک و هم در آئروپونیک فراهم کرد.

 کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود بایوبیز مدل بایو هیون شامل اسیدهای آمینه ای ست که بلوک های اساسی برای پروتئین و آنزیم ها محسوب می شوند و برای ساختار گیاه و همچنین فعالیت متابولیسم گیاه ضروری هستند و باعث ترمیم تولید کلروفیل در گیاه می شوند. همچنین این کود آلی گیاهی دارای عناصر ماکرو مورد نیاز در رشد گیاه، مانند نیتروژن به میزان 1و فسفات به میزان 1 و پتاسیم به میزان 1 می باشد.

با اضافه کردن کود بایوبیز مدل Bio Heaven به ترکیب خاک و یا سیستم کشت آبی یا مه پاش باعث تقویت سیستم ایمنی گیاهان شده و به آنها کمک می کند تا خود را از شر سموم تجمع یافته در دوران استرس خلاص کنند. این کود در ترکیبات خود از مزایای هوموس طبیعی بهره برده است و با شلات کردن مواد معدنی موجود در خاک  باعث تحرک در رشد و سرسبزی بیشتر گیاه شده و جذب آنها را توسط گیاه تا بیش از 90 درصد تحریک کرده و افزایش می دهد.

مزایای استفاده از کود بایوبیز Bio Heaven:

  • منبع اسیدهای آمینه مهم است
  • باعث جذب سریع و کامل مواد مغذی مهم می شود
  • موجب تحریک فعالیت آنزیمی در گیاه می شود
  • باعث تقویت سیستم ایمنی گیاه ، و دفع سموم می شود
  • موجبات افزایش مواد مغذی ماکرو و میکرو مورد نیاز در مراحل مختلف رشد گیاه را فراهم می کند
  • باعث کاهش استرس در گیاه می شود
  • باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر شرایط گرم یا مرطوب و یا سرد می شود
  • منبع غنی از اسید کربنیک برای میکروارگانیسم های موجود در خاک است
  • باعث بهبود عملکرد و کیفیت محصول می شود.

کمپانی بایوبیز یکی از تولید کنندگان شناخته شده و صاحب اعتبار در اتحادیه اروپاست که در سال 1992 فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه خاک و مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک و با شعار توسعه کشاورزی ارگانیک در گرونینگن هلند آغاز کرده است و هم اکنون محصولات تخصصی این شرکت به صورت گسترده در کشت صنعتی و سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. کود بایوبیز Bio Heaven یک کود تخصصی تولید شده توسط این کمپانی هلندی است که مناسب استفاده از دوره رشد تا دوره گل دهی و ثمر دهی می باشد. بعلاوه همه محصولات BioBizz فعالیت میکروبی مفید را در منطقه ریشه تشویق می کنند و این امر باعث افزایش عملکرد و سلامت ریشه خواهد شد.

کود بایوبیز Bio Heaven

برای خرید کود بایوبیز Bio Heaven می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

از این کود آلی برای گیاهانی که از هفته دوم رشد تا 2 هفته قبل از برداشت در هر بستری رشد می کنند استفاده می شود و به میزان 2 تا 5 میلی لیتر در یک لیتر آب رقیق شده و قبل از آبیاری به خوبی مخلوط شده و تا 2 هفته قبل از برداشت به طور منظم با برنامه تغذیه خود استفاده شود.

کود بایوبیز مدل Bio Heaven را با هر نوع کود از هر مارک می توان ترکیب کرد.
برای خرید کود biobizz مدل Bio Heaven هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در کوتاهترین زمان ممکن آن را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید، با استفاده از کودهای برند بایوبیز لذت کشت ارگانیک را تجربه کنید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد: