کود بایوبیز Bio Heaven

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب حجم:
حجم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • مشخصات: BioBizz Bio Heaven یک ماده مغذی آلی گیاهی است و گی... تولید شده توسط BioBizz ، یکی از مارک های پیشرو در... مواد غذایی گیاهی ارگانیک برای استفاده در دوره رشد و گلدهی مناسب است. باعث افزایش سلامت گیاهان و تقویت ایمنی می شود. میزان جذب مواد غذایی را افزایش می دهد.
1,400,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود بایو هیون بایوبیز biobizz Bio Heaven یک تقویت کننده انرژیک گیاهی است که با ترکیبات کاملا ارگانیک فعالیت متابولیسم های گیاهی را تحریک می کند . دفع سموم ناشی از دوران استرس گیاه و ترمیم کروفیل سازی در گیاه از جمله مزیتهای استفاده از کود بایو هیون بایوبیز است.کود ارگانیک بایو هیون بایوبیز منبع تامین کننده اسید کربنیک برای استفاده ی میکروارگانیسم های موجود در خاک است که باعث افزایش دسترسی گیاه به مواد غذایی مورد نیاز خود می شوند. از این کود با ساختار مایع هم به صورت محلول پاشی برای تامین رطوبت مورد نیاز گیاه و هم به صورت آبیاری از هفته دوم رشد گیاه تا پایان زمان برداشت می توان استفاده کرد.

مشخصات کود بایوبیز Bio Heaven

کود بایو هیون بایوبیز biobizz Bio Heaven یک تقویت کننده انرژی گیاهی ارگانیک است که از منابع زیادی چون هوموس کهنه ، عصاره سویا و سایر منابع پروتئین طبیعی و اسیدهای آمینه به شکل L ساخته شده است. و به لطف ترکیب انتخابی مواد مغذی  پایه و سایر مواد فعال در این کود آلی گیاهی ، به کمک آن می توان بستر کشت مناسبی هم در سیستم های ژئوپونیک و هم در هیدروپونیک و هم در آئروپونیک فراهم کرد.
اسید های آمینه شکل L موجود در فرمولاسیون کود بایو هیون بایوبیز فعالیت متابولیسمی گیاه را افزایش داده و باعث ترمیم و ساخت کروفیل در گیاه خواهد شد. همچنین عناصر ماکرو پتاسیم ، فسفر و نیتروژن این محصول تامین کننده مواد مغذی اصلی برای رشد سالمتر گیاه می باشند.


همچنین کود بایو هیون بایوبیز در ترکیبات خود از مزایای هوموس طبیعی بهره برده است و با شلات کردن مواد معدنی موجود در خاک  باعث تحرک رشد و سرسبزی بیشتر در گیاه شده است ، همچنین جذب ترکیبات موجود در فرمولاسیون کود بایو هیون بایوبیز را توسط گیاه تا بیش از 90 درصد تحریک کرده و افزایش خواهد داد.

مزایای استفاده از کود بایوبیز Bio Heaven :

 • افزایش انرژی گیاهی
 • جذب سریع و کامل مواد مغذی اساسی
 • تحریک فعالیت آنزیمی در گیاه
 • ترمیم و افزایش کلرفیل سازی در گیاه
 • تقویت سیستم ایمنی گیاه
 • تامین رطوبت مورد نیاز گیاه با استفاده به صورت محلول پاشی
 • جلوگیری از تنش رطوبتی در گیاه
 • دفع سموم تجمع یافته در دوران تنش
 • سرشار از اسید کربنیک جهت فعالیت میکروارگانیسم های خاک
 • بهبود عملکرد و کیفیت محصول نهایی
 • قابل استفاده در تمامی سیستم های کشت گیاه
 • کاملا ارگانیک

سنتز و آنالیز کود بایوبیز Bio Heaven

 • اسید های آمینه به شکل L
 • نیتروژن 1 درصد
 • فسفر 1 درصد
 • پتاسیم 1 درصد

غلظت استاندارد ، نحوه ی مصرف و ملاحظات کود بایو هیون بایوبیز biobizz Bio Heaven :

کود بایو هیون بایوبیز biobizz Bio Heaven را در تمامی بسترهای کشت گیاه اعم از کشت در بستر خاک ، در بستر کوکوپیت ، کشت ائروپونیک و کشت هیدروپونیک می توان استفاده کرد. همچنین از این محلول به صورت غبارپاشی برای تامین رطوبت مورد نیاز گیاه از طریق برگها می توان استفاده کرد.زمان استفاده از این کود از هفته دوم رشد تا 2 هفته قبل از برداشت می باشد.
غلظت قابل استفاده به صورت کود آبیاری میزان 2 تا 5 میلی لیتر در یک لیتر آب می باشد و تا 2 هفته قبل از برداشت به طور منظم با برنامه تغذیه مناسب گیاه استفاده شود.

ملاحظات 1: قبل از مصرف به خوبی ترکیب شود.
ملاحظات 2 : قابلیت اختلال با سایر کودها از برندهای مختلف بازار دارد.
ملاحظات 3: پس از استفاده درب بطری را محکم ببندید و در مکانی خنک و کم نور و دور از دسترس اطفال و حیوانات خانگی نگهداری کنید.

کمپانی سازنده کود بایوبیز biobizz Bio Heaven :

کمپانی معتبر بایوبیز، در سال 1992 فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه خاک و مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک و با شعار توسعه کشاورزی ارگانیک در گرونینگن هلند آغاز کرده و هم اکنون از جمله برند های شناخته شده و صاحب اعتبار در اتحادیه اروپا محسوب می شود و به صورت گسترده در کشت های صنعتی و سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و در بیش از 64 کشور جهان صاحب شعبه و نمایندگی  فعال فروش است.


خرید کود بایوبیز Bio Heaven

کود بایو هیون بایوبیز biobizz Bio Heaven با ساختار مایع در بسته بندی حجمی، 250میلی لیتر ، 500 میلی لیتر  و 1000 میلی لیتر در سایت تهران تی جی ال موجود می باشد که شما عزیزان میتوانید متناسب با حجم مصرفی مورد نیاز خود، این محصول بسیار باکیفیت و ارگانیک را در سایت تهران گرولایت ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن، آن را درب منزل یا در محل کار خود دریافت نمایید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی خاک و کود رشد گیاه را به شما پیشنهاد می دهد :

مشخصات
BioBizz Bio Heaven یک ماده مغذی آلی گیاهی است و گیاهان شما را از اثرات سمی پاکسازی می کند و موجب ذخیره انرژی می شود. این گیاه با دقت آماده شده است تا گیاهان زیبا را به طور طبیعی پرورش دهد.
تولید شده توسط BioBizz ، یکی از مارک های پیشرو در هلند.
مواد غذایی گیاهی ارگانیک
برای استفاده در دوره رشد و گلدهی مناسب است.
باعث افزایش سلامت گیاهان و تقویت ایمنی می شود.
میزان جذب مواد غذایی را افزایش می دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...