فرمولاسیون خاص کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin همراه با ماده سیلیس است. ماده ای معدنی که در کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin به راحتی با آب مخلوط می گردد و توسط گیاهان جذب می شود. سیلیس موجود در کود ارگانیک راینو اسکین دیواره های سلولی و ساقه ها و برگ ها را تقویت می کند. فرمول Advanced Nutrients Rhino Skin بخشی از مجموعه محصولات پیشرفته pH perfect  است.
کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin توسط تیمی از دانشمندان برتر طراحی شده است.
کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin با بالاترین استانداردهای ممکن تهیه گردیده.
کود ارگانیک راینو اسکین از دست دادن آب گیاه را محدود می کند.
کود ارگانیک راینو اسکین جذب مواد مغذی و جذب CO2 را افزایش می دهد.
کود ارگانیک راینو اسکین دیواره ها و ساقه و برگ های را در سطح سلولی تقویت می کند.
کود ارگانیک راینو اسکین مناسب برای مرحله گلدهی تا برداشت.
کود ارگانیک راینو اسکین برای افزایش گلدهی و محصولات تا 30%.

کود و خاک

برای خرید کود و خاک می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

فرمول کود ارگانیک راینو Rhino Skin اسکین چگونه کار می کند؟

فرمول Advanced Nutrients Rhino Skin یک اصلاح کننده بسیار موثر گیاهان است. می توان تمامی مراحل رشد تا برداشت از آن استفاده نمود. این محلول حاوی سیلیس مورد نیاز گیاهان شما است. وجود کود ارگانیک راینو Rhino Skin باعث می شود تا محصول آسان تر مواد معدنی مورد نیاز خود را جذب کند. سیلیس ماده طبیعی است که در خاک یافت می شود.
این کود ارگانیک راینو اسکین با تقویت دیواره سلول و ساختار گیاه باعث افزایش مقاومت در برابر قارچ ها و حشرات می گردد. محلول کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin  به ساختار ساقه های و ریشه های ضخیم تر کمک می کند تا مواد مغذی و CO2 را جذب کنند. همچنین کود ارگانیک راینو اسکین باعث کاهش از بین رفت آب از طریق برگ می شود و کود راینو اسکین گیاه را در مقابل پژمردگی محافظت می کند.
دقت کنید با وجود اینکه اکثر محصولات سیلیس بسیار قلیایی هستند، امّا کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin این گونه نیست و بسیاری از تولید کنندگان از سیلیکات پتاسیم به عنوان افزایش دهنده PH استفاده می کنند. منتها کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin دارای پی اچ بافر است، و این کودبرای افزایش قلیایی بودن خاک مناسب نخواهد بود.

پکیج کود سه دوره اصلی 1 لیتری Foxfarm

برای خرید پکیج کود سه دوره اصلی 1 لیتری Foxfarm می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

نحوه استفاده از کود ارگانیک راینو اسکین Rhino Skin

فرمول Advanced Nutrients Rhino Skin باید از ابتدای گلدهی تا حدود یک هفته قبل از برداشت مورد استفاده قرار گیرد. نحوه استفاده از آن آسان است. هنگامی که محلول مواد مغذی مورد نیاز گیاه خود را مانند همیشه آماده می کنید به میزان 2 میلی لیتر به ازای هر لیتر از محلول Rhino Skin را اضافه نمایید. سپس، خوب مخلوط کنید. مانند سایر محلول های تامین کننده مواد مغذی، هرگز آنها را به شکل غلیظ با هم ترکیب نکنید. آنها را به ترتیب داخل آب بریزید. پس از آنکه یک ماده را خوب بهم زدید، فرمول بعدی را اضافه کنید.
توجه داشته باشید برخی از مواد باعث سوختگی پوست و لباس می شوند. در نتیجه همواره از دستکش؛ عینک و ... مناسب استفاده کرده و محلول را از دسترس کودکان دور نگاه دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: