مشخصات کود بایوبیز ALGAMIC

کود بایوبیز ALG A MIC، محصولی از شرکت هلندی بایوبیز می باشد که عصاره ی جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوزوم بوده و در تلفیق با عناصر میکرو و ماکرو نیاز گیاهان را به این عناصر در طول رشد رویشی به بهترین شکل تامین میکند همچنین به عنوان هورمون محرک رشد گیاهی محسوب شده و رشد رویشی گیاه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

استفاده از جلبک دریایی اسکوفیلونودوزوم در سال‌های اخیر به عنوان محرک رشد طبیعی گیاه، عامل کلات کننده عناصر غذایی، اصلاح کننده خاک و تامین کننده هرمونهای ضروری گیاهان در صنعت کشاورزی افزایش چشم گیری پیدا کرده است و عصاره این در صنعت کود سازی و هورمون سازی گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از جلبک ها در صنعت کشاورزی دارای سابقه زیادی است و در سال 1950 برای اولین بار در اروپا، ساحل نشینان جلبک های قهوه ایی را به طور مستقیم به عنوان کود استفاده کردند، اما از آنجایی که این جلبک ها مقادیر زیادی نمک را به خاک اضافه می کردند کم کم کمپانی های بزرگ کشاورزی به فکر استخراج و عصاره گیری از این جلبک افتادند به طوری که پس از جدا سازی عصاره نمک و ترکیبات دریایی نامطلوب جداسازی و عصاره خالص جداسازی می شود.

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کمپانی بزرگ BIOBIZZ هلند یکی از معروف ترین کمپانی های تولید کننده کود های گیاهی طبیعی و کاملا ارگانیک برای تخلیص و استخراج عصاره جلبک آسکوفیلوم نودوزوم و تولید کود ALG A MIC از تکنیک پرس سرد به جای حلال های شیمیایی استفاده می کند و عصاره تولید شده فاقد هرگونه ترکیب شیمیایی صنعتی و کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد. عصاره مورد استفاده در این کود حاوی هورمون های رشد گیاهی، اسیدهای آمینه و عناصر ریز مغذی مورد نیاز گیاهان می باشد که تولید کلروفیل را در گیاهان تحریک می کند و باعث می شود تا گیاهان برگ های سبزتری داشته باشند و سرعت فتوسنتز و غذا سازی برگ را همچنین افزایش می دهد.

وجود اسید های آمینه در این کود باعث افزایش سلامت گیاه و تقویت ایمنی و مقاومت گیاه در برابر تنش های اعمالی می شود و راندمان تولید را بهبود می بخشد و تلفات گیاهی را نیز کاهش می دهد.

کود بایوبیز ALGAMIC

برای خرید کود بایوبیز ALGAMIC می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این کود قابل استفاده در کلیه مراحل رشد رویشی و مرحله گلدهی گیاه می باشد و هیچ محدودیت زمان استفاده برای آن وجود ندارد همچنین شما می توانید 2 تا 5 میلی لیتر آن را بایک لیتر آب ترکیب و گیاهان را با محلول حاصل کود ابیاری کرده و یا 1 تا 3 میلی لیتر ان را یک لیتر آب ترکیب و بر روی برگ گیاهان اسپری کنید.

برای خرید کود آلگامیک برند بایوبیز (biobizz) مدل ALG A MIC هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید و از اثرات این هورمون رشد بر روی رشد رویشی گیاهان خود بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: