مشخصات کود ادونس ترانتولا

کود ادونس مدل Tarantula با آب ترکیب می شود و به این ترتیب جذب آن در ناحیه ریشه آسان تر خواهد بود. همچنین، بوی نامطبوعی مشابه کودهای سنگین حیوانی را ندارد. در نتیجه برای استفاده درون خانه و گلخانه بسیار مناسب است. کود ادونس مدل تارانتولا مناسب دوره رشد و گلدهی است.

یکی از دلیل وقوع این مسئله نرسیدن مواد مغذی کافی در گیاه است. بله، ممکن است خاک شما سرشار از این مواد باشد، امّا گاهی موانعی بر سر راه جذب قرار می گیرد. از جمله، بیماری های مختلفی که در ریشه رخ می دهد. کود ادونس مدل Tarantula باعث افزایش عملکرد و سلامت ریشه ها می شود. خرید کود Advanced مدل Tarantula باعث تلقیح فعالیت های میکروبی مفید در ناحیه ریشه خواهد شد. افزایش این فعالیت باعث می شود تا مواد مغذی راحت تر توسط گیاه جذب شوند. همچنین، مقاومت گیاه در برابر انواع بیماری ها افزایش می یابد.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود ادونس مدل تارانتولا دارای فرمول بسیار موثر برای جلوگیری از کلر یا کلرامین موجود در آب لوله کشی است. به این ترتیب گیاه شما آبی سالم تر به دست خواهد آورد. از طریق رطوبت ایجاد شده توسط این آب، ریشه های گیاه می تواند مواد مغذی را راحت تر جذب کند.

با خرید کود ادونس مدل Tarantula تضمین خواهید کرد که دوره گلدهی و برداشت با حداکثر محصولات صورت گیرد. اگر به سلامتی گیاه خود اهمیت می دهید، پیشنهاد ما کود Advanced Tarantula است. ما در مجموعه تهران گرولایت به سلامت گیاهان شما و موفقیت تان در باغبانی اهمیت می دهیم. به همین دلیل است که این مجموعه شکل گرفته تا تمامی محصولات و تجهیزات کاشت و رشد گیاه در اختیار شما قرار گیرد.

ترکیب کود ادونس مدل Tarantula شامل مخلوطی غلیط از میکروب های مفید و قدرتمند هستند که از شروع رشد تا هفته دوم گلدهی گیاه را همراهی خواهند کرد. این کود مواد مغذی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و به محافظت در برابر بیماری های ریشه کمک خواهد نمود. بسیاری از میکروب های موجود در مایع Tarantula با آنهایی که در VooDoo یافت می شوند، متفاوت هستند. دامنه و تنوع باکتری های دوستانه بیشتری را برای غنی سازی و ثمره بیشتر در خود دارد.

کود ادونس Tarantula

برای خرید کود ادونس Tarantula می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

نحوه استفاده از  کود ادونس مدل Tarantula

از کود ادونس مدل تارانتولا می توان از زمان قلمه گیری تا هفته دوم گلدهی و در طول رشد استفاده نمود. به سادگی آن را با آب ترکیب نمایید و گیاه را آبیاری کنید. میزان آن در هر یک لیتر آب، باید معادل 2 میلی لیتر باشد. استفاده کردن از افزودنی های پر اکسید همراه با کود Advanced مدل Tarantula توصیه نمی شود، چرا که میکروب های مفید را از بین خواهد برد.
مانند سایر کودهای مایع مقوی هیچ گاه به صورت مستقیم به صورت غلیظ از بطری از آن استفاده نکنید. همواره با آب کافی آن را مخلوط کرده و قبل از آبیاری به خوبی محلول را مخلوط کرده و هم بزنید.

از میکروب های مفید موجود در این کود می توان به باسیلوس برویس، باسیلوس کوآگولانس، مگاتریوم و سوبتلیس اشاره کرد. این میکروب های مفید در اطراف ریشه به صورت سربازی از آن در مقابل بیماری ها محافظت می کنند. همچنین باعث می شوند تا اکسیژن کافی به ریشه برسد.

کود ادونس مدل Tarantula پیشنهاد تهران گرولایت به شما خواهد بود. اگر به دنبال کودی متفاوت تر می گردید، تنها لازم است در سایت تهران گرولایت جستجو کنید. انواع کودهای ارگانیک و مناسب برای رشد و گلدهی گیاه را می توانید در مجموعه بزرگ تهران گرولایت پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: