مشخصات کود ادونس Sensizym

ریشه ها هم مانند شاخه ها رشد می کنند و پر پشت می شوند. به طبع بیشتر شدن ریشه به معنای افزایش عملکرد گیاه برای جذب مواد مغذی و اکسیژن خواهد بود. امّا همانند شاخه ها، بخش های قدیمی ریشه گاهی خشک می شود. یا بر اثر عوامل مختلف می پوسد. برعکس شاخه ها که ما به آنها دسترسی داریم، نمی توان ریشه ها را هرس نمود. کود ادونس مدل Sensizym روشی برای از بین بردن توده های مرده و قدیمی ریشه است. این کود با آنزیم های فعال خود باعث می شود تا رشد ریشه ها روند سالمی داشته باشد.

از طرفی بسیاری از ما نگران کود های شیمیایی و تاثیر آن بر محصولات و ثمره گیاهان هستیم. شرکت ادونس این محصول خود را 100% ارگانیک معرفی کرده است. دانشمندان و محققان در ترکیب کود Advanced مدل سنسیزم از زیلاناز، سلولاز، بتا گلوکاناز و ویتامین B-1 نیز استفاده کرده اند.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

همچنین محققان این شرکت اعتقاد دارند که باید از آنزیم های صحیحی برای بهبود عملکرد ریشه استفاده نمود. به این ترتیب با بررسی انواع آنزیم های مفید به این فرمول دست یافته اند. که هم اکنون می توانید فرمول نهایی شده آن یعنی کود ادونس مدل Sensizym را از مجموعه تهران گرولایت خریداری نمایید. این مجموعه تمامی محصولات و تجهیزات رشد گیاه را برای علاقمندان به گل و گیاهان آماده کرده است تا شما بتوانید یک تجربه دلپذیر از پرورش گیاهان خود در آپارتمان، گلخانه، اتاقک کشت و ... داشته باشید.

کود ادونس مدل سنسیزم را می توانید در حجم های 250 میلی لیتر، 500 و 1000 میلی لیتر از تهران گرولایت تهیه نمایید.
دقت کنید، به هیچ عنوان محلول را به طور مستقیم به گیاه ندهید. همواره آن را با میزان آب کافی به صورت آبیاری شده در اختیار ریشه های گیاه قرار دهید. از آنجا که این محصول به صورت مایع است و با آب نیز ترکیب می شود، جذب آن توسط گیاه آسان تر خواهد بود.

کود ادونس مدل Sensizym شامل 80 آنزیم مورد نیاز گیاهان است. نتایج آن توسط دانشمندان بررسی شده و تاکیدشان بر آن است که محصول شما 300% برابر از محصولات موجود در بازار ارزشمند تر و مغذی تر خواهد بود. همچنین، آنزیم های موجود در آن طبق فرمولاسیون این شرکت دارای طول عمری بالا تر هستند.

کود ادونس Sensizym

برای خرید کود ادونس Sensizym می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

نحوه استفاده و دستور العمل کود Advanced مدل Sensizym

در طی هفته های اول تا ششم مرحله گلدهی 2 میلی لیتر در یک لیتر آب (0.4 قاشق چایخوری در هر لیتر) مخلوط کنید. دقت کنید به خوبی محلول شود. سپس، به صورت آبیاری در اختیار گیاهان خود قرار دهید.

از آنجایی که کود ادونس مدل Sensizym به صورت محلول است به راحتی جذب می شود. همچنین، برای استفاده درون آپارتمان و محیط های نیز مناسب است. برعکس کودهای حیوانی بوی نامطبوعی ایجاد نمی کند و محیط را برای طولانی مدت بد بود نخواهد کرد. خرید کود Advanced مدل Sensizym تضمین می کند تا سلامت ریشه های گیاه فراهم شود.
مجموعه تهران گرولایت انواع کودهای مختلف شرکت ادونس را برای فروش قرار داده است. اگر در زمینه انتخاب کود مناسب برای گیاه خود دچار سوالی شدید می توانید در بخش نظرات مطرح کرده یا در اینستاگرام ما سوال را بیان کنید. همچنین، گروه پشتیبانی آنلاین تهران گرولایت همواره آماده پاسخگویی خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: