همه ما با این مسئله رو به شدیم که گیاه ما به چه ماده مغذیی نیاز دارد؟ آیا میزان کلسیم کم دارد یا فسفات؟ انتخاب کودی که تمام مواد مورد نیاز برای رشد گیاه را تامین کند می تواند گیج کننده باشد. به خصوص برای افرادی که به تازگی پرورش گل و گیاه را آغاز کرده اند. هزینه های زیادی برای ایجاد شرایطی مناسب برای رشد گیاه پرداخته می شود، امّا با دیدن زرد شدن گیاه و عدم رشد آن دلسرد می شوند. باید دید گیاهان شما به چه مواد نیاز دارند که برای آنها تامین نشده و فراموش نکنیم میزان هر ماده نیز بسیار ضروری خواهد بود. با کود کل‌مگ اِکسترا ادونس تمامی این مواد ضروری و اساسی را در ابعاد متعادل و مناسب برای گیاه خود به دست خواهید آورد.

کود ادونس Sensi Cal-Mag

کود Advanced Sensi Cal-Mag شامل طیف وسیعی از ویتامین ها و مواد مغذی می شود. به کمک این کود بستری مطلوب برای رشد گیاه خود فراهم می کنید. همچنین، با تضمین شدن سلامتی ریشه ها و بالا رفتن مقاومت گیاه در مقابل انواع بیماری ها باعث می شود تا بازدهی نیز افزایش یابد. انتخاب کود Advanced مدل Sensi Cal-Mag را به افرادی پیشنهاد می کنیم که قصد دارند رشد سالم گیاه خود را تضمین کنند.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود Sensi Cal-Mag سنسی کل مگ ادونس مکملی تشکیل شده از کلسیم، منیزیم، آهن، روی، منگنز، بور، کبالت و مس می شود. علاوه بر این مواد مغذی اصلی، کود Advanced مدل Sensi Cal-Mag دارای 20 میکرو عنصر اضافی و اسیده های آمینه است.

می توان در خاک، کوکو و هیدروپونیک از آن استفاده نمود. همچنین بهترین گزینه برای گلخانه و محیط های کشت بسته است چرا که بوی نامطبوعی از خود به جای نمی گذارد. استفاده نمودن از کودهای حیوانی علاوه بر آنکه دردسر جا به جایی و ریختن بر روی زمین محیط کار را دارد، بوی نامطبوعی از خود به جای می گذارد که تنها با داشتن تهویه هوای مناسب می توان از آن دوری کرد. با کود Advanced مدل Sensi Cal-Mag دیگر نگران جا به جایی و بوی تولید شده توسط کود نخواهید بود.

فواید کود کال‌ مگ اِکسترا ادونس:

  • فرمول دقیق و سازگار
  • حاوی میزان متعادلی از مواد ضروری برای گیاهان
  • ارائه نتایج برتری نسبت به برندهای رقیبت در بازار
  • مقاومت گیاهان را افزایش می دهد و بهره وری را بالا خواهد برد
  • توسط متخصصان ادونس با بالاترین دقت فرموله شده است!

مقدار مصرف هیدرو به صورت 2 میلی لیتر در یک لیتر آب برای رفع انواع کمبود های گیاه که می توانید بعد از یک هفته در صورت نیاز این مرحله را تکرار کنید. در حالت اسپری محلول پاشی 2 میلی لیتر را در یک لیتر آب به خوبی مخلوط کرده و بر برگ ها و روی خاک اسپری نمایید.

کود ادونس Sensi Cal-Mag

برای خرید کود ادونس Sensi Cal-Mag می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

ترکیبات اصلی کود Advanced مدل Sensi Cal-Mag

نیتروژن کل، کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز، روی، مشتق شده از: نیترات کلسیم، نیترات منیزیم، آهن EDTA، منگنز Zink EDTA و پودر عصاره جلبک دریایی
به خاطر داشته باشید قبل از مصرف خوب آن را تکان دهید. به هیچ عنوان به طور مستقیم برای گیاه استفاده نکنید. همواره با آب کافی آن را به خوبی مخلوط نمایید. به این ترتیب می توانید نتایج مثبت رشد گیاه خود را مشاهده نمایید.
کود کل‌مگ اِکسترا ادونس در وب سایت تهران گرولایت در سه حجم متفاوت در حال حاضر به فروش می رسد:
250 میلی لیتر
500 میلی لیتر
و 1000 میلی لیتر
اگر سوالی در زمینه خرید انواع کودهای ادونس دارید، در بخش نظرات سایت تهران گرولایت ما را مطلع کنید. مجموعه تهران گرولایت از اولین تهیه و تولید کنندگان تجهیزات رشد گیاه در کشور است که تمامی نیاز علاقمندان به کشاورزی و پرورش گیاهان را در یک جا جمع نموده است تا شما به آسانی به آنها دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: