مشخصات کود ادونس REVIVE

کود ادونس مدل رویو کاری می کند تا بخش های نابود شده از جریان دریافت مواد مغذی حذف شوند. به این ترتیب ریشه بر بخش های قوی تر گیاه تمرکز می کند. همان طور که از نام کود Advanced مدل REVIVE پیداست، این کود با مواد مغذی پیشرفته خو دباعث احیای گیاهان می شود. گیاهانی که دستخوش استرس می شوند، برگ های زرد رنگی خواهند داشت و شروع ریختن برگ ها نشانه بدتر شدن استرس گیاه است. همچنین، گیاه می تواند به انواع بیماری ها دچار شود. کود ادونس  REVIVE تضمین می کند تا گیاه شما در این شرایط دوباره احیا شود.


علاوه بر آنکه در کود ادونس احیایی مواد مغذی برای احیای گیاه وجود دارد، غناصر ریز مغذی نیز به کار برده شده است. به این ترتیب استرس و شوک گیاه کاهش و رشد آن افزایش می یابد. فرمول آن فرآیندی را ایجاد می کند تا گیاه به بیماری های مختلف غلبه کرده و احیایی سریع و موفق داشته باشد. رشد مجدد گیاهان به کمک کود ادونس مدل REVIVE با سرعت بیشتری انجام می شود و این بار در برابر آن استرس و بیماری واکسن شده اند.

نحوه استفاده از کود ادونس مدل REVIVE :

می توان در هر نوع سیستم رشد یا هر بستری از کود ادونس احیایی استفاده نمود. برای کمک به بازیابی گیاهان از تنش تنها لازم است محلول را مطابق با مقادیر زیر آماده کرده و در اختیار گیاه قرار دهید. برای کمک به محافظت در برابر استرس، می توان از کود ادونس مدل REVIVE برای قلمه ها تا زمان برداشت محصول به میزان 1 میلی لیتر در یک لیتر آب استفاده نمود. همچنین، این محصول از طریق برگ ها نیز جذب می شود. می توان محلول 1 میلی لیتر در یک لیتر آب را به صورت اسپری به قسمت روی و زیرین همه برگ ها رساند. امّا در شرایط شدید نوری از اسپری آن خودداری فرمایید.

دقت کنید، هیچ گاه کود را به طور مستقیم به پای گیاه ندهید و همواره با آب کافی ترکیب کنید.
مواد مغذی پیشرفته احیایی – دوز خوراک ریشه برای تسکین استرس : 5 میلی لیتر در یک لیتر آب
دوز خوراک ریشه برای احیا آن و جلوگیری از استرس : 1 میلی لیتر در یک لیتر آب
دوز خوراک محلول به صورت اسپری برای احیایی گیاه: 3 میلی لیتر در یک لیتر آب


اگر در زمینه انتخاب کود سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت تهران گرولایت با ما در میان بگذارید. همچنین در اینستاگرام تهران گرولایت می توانید با ما در تماس باشید یا از سوالات دیگر کاربران آگاه شوید