گلدان پارچه ای 50 لیتری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • ابعاد: ارتفاع 43 سانتی متر ، قطر کف گلدان 43 سانتی متر
  • وزن: 350 گرم
  • جنس: نمدی
110,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

از مزیت های خرید گلدان پارچه ای 50 لیتری در ابتدا باید به ظرفیت بالا و متناسب آن اشاره کنیم. ابعاد آن 40 سانتی متر طول، 40 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر ارتفاع است. به خوبی می تواند محل مناسبی برای رشد انواع نهال و بوته باشد. نمد مشکی یکدست آن دارای دوختی بسیار مقاوم است که به راحتی باز نخواهد شد. تهران گرولایت از بهترین و مرغوب ترین مواد برای تولید گلدان پارچای استفاده می نماید.

گلدان پارچه ای 50 لیتری

در ابتدا باید به ظرفیت بالا و متناسب آن اشاره کنیم. ابعاد آن 40 سانتی متر طول، 40 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر ارتفاع است. به خوبی می تواند محل مناسبی برای رشد انواع نهال و بوته باشد. نمد مشکی یکدست آن دارای دوختی بسیار مقاوم است که به راحتی باز نخواهد شد. تهران گرولایت از بهترین و مرغوب ترین مواد برای تولید گلدان پارچه ای استفاده می نماید.
علاوه بر ابعاد بزرگ و جا دار گلدان پارچه ای 50 لیتری، این گلدان به خودی خود بسیار کم وزن است. تنها 400 گرم وزن دارد و به راحتی می توان آن را تا نمود. برعکس گلدان های سفالی و پلاستیکی دیگر لازم نیست نگران کمبود فضا در محیط کار خود باشید. همچنین جا به جایی آن نسبت به دو گلدان مطرح شده آسان تر است. وزن کم و امکان تا شدن کمک می کند تا بتوانید چندین گلدان را به راحتی از محلی به محل دیگر منتقل کنید.
هنگامی که آن را با خاک و گیاه دلخواه خود پر کنید نیز به راحتی قابل جا به جایی است. دسته های آن بادوام بوده و می تواند تا وزن بالایی را تحمل کند. در نتیجه گزینه ای سبک و مناسب برای حمل انواع گیاه است. هنگامی که می خواهیم نهال را به مزرعه یا خاک اصلی منتقل کنیم، اغلب گلدان های سفالی و پلاستیکی می شکنند. توضیح خواهیم داد که چرا خارج کردن گیاه در گلدان پلاستیکی سخت تر خواهد بود. امّا گلدان پارچه ای شکستنی نیست. به راحتی می توانید گیاه را از آن خارج کرده و گلدان را برای کاشت های بعدی حفظ کنید.
با گلدان های پلاستیکی خداحافظی کنید. نگرانی برای شکستن گلدان های سفالی گران قیمت را کنار بگذارید. قصد داریم شما را گلدان های پارچه ای آشنا کنیم. البته گلدان پارچه ای مسئله ای نوین نیست! بلکه از سال ها پیش، یعنی 1980 میلادی مورد استفاده قرار می گرفته است. شاید تصور شود قدرت و دوام پلاستیک بیشتر باشد، منتها مزیت های گلدان پلاستیکی چندین برابر بیشتر است. بعلاوه طبیعی بودن جنس گلدان پارچه ای کمک می کند تا محیط زیست نیز حفظ شود.
چرا گلدان پارچه ای انتخاب کنیم؟
شاید هنگام انتخاب گلدان برای انواع گیاهان، نوع پارچه ای آخرین چیزی باشد که به ذهن ما برسد. منتها، گلدان پارچه ای مزیت های زیادی برای رشد گیاه ما دارد. از جمله وجود منافذ طبیعی در نمد است. این منافذ باعث می شود تا آب اضافی به راحتی دفع گردد و در عین حال مواد مغذی لازم برای رشد گیاه درون خاک باقی بماند. این مسئله کمک می کند تا بستری مناسب برای تولید باکتری های گیاهی مفید برای خاک ایجاد شود.
در انواع گلدان های پلاستیکی ممکن است مقداری آب درون گلدان باقی بماند. هر چقدر هم زهکشی خوبی داشته باشید، مواد درون خاک همراه با آب خارج می شود و فواصل بین خاک با آب بیش از اندازه پر می گردد. این مسئله باعث پوسیدگی ریشه می شود. در حالی که گلدان پارچه ای به صورت یکنواخت و یکدست آب را از منافذ خود خارج می کند و مانع از ایجاد پوسیدگی در ریشه خواهد شد.
داشتن ریشه های سالم با گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت
کم بودن فضای کافی در گلدان می تواند باعث پیچ و تاب بیش از حد ریشه های گیاه و خرد شدن آن ها شود. ریشه ها زمانی که به مرز گلدان میرسند با دیواره ای سخت برخورد می کنند و دوباره به سمت داخل گلدان باز می گردند. این روند به قدری تکرار می شود که در نهایت توده ای عظیم از ریشه های پیچ در پیچ شکل می گیرد که بخش زیادی از آن خشک یا خرد می شود. در نهایت مواد مغذی و آب کافی به ریشه ها نمی رسد. اما گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت با فراهم آوردن فضای کافی و بدنه ی انعطاف پذیر و دارای تهویه، این امکان را به ریشه ها می دهد تا مسیر خود را پیدا کنند و در سطح گلدان حرکت کنند. ریشه ها به هیچ عنوان پیچ و تاب نخواهند خورد و خرد نخواهند شد. بنابراین داشتن ریشه های سالم با گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت محقق خواهد شد.
گسترش شبکه ریشه ها در گلدان پارچه ای 
این موضوع امری ثابت شده است که هرچه ریشه ها در گلدان انشعابات بیشتری داشته باشند میزان جذب آب و مواد معدنی توسط آن ها بیشتر خواهد بود. بنابراین در گلدان پارچه ای باید توقع عملکرد بهتری را از گیاه داشت. این یکی از مزیت های مهم گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت است که با ابعاد مناسب خود می تواند شبکه ای عظیم از ریشه های منشعب تولید کند.
گلدان پارچه ای؛ لباسی راحت و شیک برای گیاه
همانقدر که پوشیدن یک دست کت و شلوار تیره رنگ و ضخیم در گرمای تابستان آزار دهنده است، به همان میزان قرار دادن گیاه در یک گلدان پلاستیکی یا سرامیکی می تواند برای ریشه ها آسیب رسان و اذیت کننده باشد. عدم رسیدن اکسیژن به ریشه های گیاه می تواند آن ها را در مدت زمان کوتاهی دچار پوسیدگی و خفگی کند. گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت از جنس نمد با کیفیت و خوش دوخت تهیه شده است و دارای ظاهری زیبا و شیک می باشد. شما می توانید انواع رنگ های نارنجی، فیروزه ای ، سبز، قهوه ای و مشکی را برای گلدان خود برگزینید. بنابراین نه تنها گلدانی شیک برای گیاه خود تهیه می کنید بلکه به زیباسازی فضا نیز کمک خواهید کرد.
جنس مقاوم گلدان های پارچه ای تهران گرولایت
گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت زمانی که از خاک پر شود و گیاه درون آن قرار گیرد مطمئنا به وزن قابل توجهی خواهد رسید. اما به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که تولید کنندگان این گلدان با تعبیه دو عدد دسته ی مقاوم و خوش دوخت در بدنه ی گلدان و دوخت با کیفیت گلدان پارچه ای، آن را به نحو احسن مقاوم سازی کرده اند. شما می توانید گلدان را به راحتی توسط دسته های پارچه ای بلند و جابجا کنید. بنابراین خطر سقوط گلدان از دست های شما به صفر خواهد رسید. همچنین اگر به احتمال یک درصد گلدان از دست شما سقوط کرد هیچ اتفاقی برای گلدان و گلخانه ی شما رخ نمی دهد چرا که این گلدان ها دارای بافتی نرم و منعطف هستند.
خرید گلدان پارچه ای 50 لیتری به رشد طبیعی ریشه ها کمک بزرگی می کند. در گلدان های پلاستیکی به دلیل آنکه سطحی صاف و بدون منفذ دارند، احتمال بروز مشکل ریشه پیچ شده افزایش پیدا می کند. حالت طبیعی نمد کمک می کند تا ریشه به حالت طبیعی خود رشد کند. معمولا ریشه به دنبال هوای تازه به سمت بدنه های گلدان پیش روی می کند، گلدان پارچه ای 50 لیتری هم فضای کافی برای رشد ریشه ایجاد می کند و هم اجازه می دهد تا ریشه به خوی تنفس کند. منافذ موجود در نمد باعث ایجاد جریان هوا می شود. رسیدن اکسیژن لازم به ریشه ها باعث می شود تا گیاهی شاداب تر و سالم تر داشته باشید.

خرید گلدان پارچه ای 50 لیتری

استفاده کردن و خرید گلدان پارچه ای 50 لیتری تنها برای مصارف کشاورزی نیست و می توان از آن در انواع مکان های باز و بسته استفاده نمود. تهران گرولایت اولین و بزرگترین مجموعه تولید و عرضه کننده انواع پکیج های رشد گیاه است که شامل گلدان های پارچه ای نیز می شود. این مجموعه با ارائه محصولات لازم برای نگهداری بهتر از گیاهتان کمک می کند تا گیاهانی شاداب و مقاوم داشته باشید.

تهران گرولایت مشاهده و خرید محصولات گلدان پارچه ای را به شما پیشنهاد می کند.

ابعاد
ارتفاع 43 سانتی متر ، قطر کف گلدان 43 سانتی متر
وزن
350 گرم
جنس
نمدی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...