گلدان پارچه ای 35 لیتری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: ارتفاع : 35 سانتی متر شعاع کف گلدان : 40 سانتی متر وزن : 300 گرم جنس : نمدی
61,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

گلدان پارچه ای برای گیاهان همان پوششی است که اجازه ی تنفس و بالندگی به آنها می دهد. اگر می خواهید گلدانی جدید برای گیاهان تان فراهم کنید گول گلدان های پر زرق و برق سرامیکی، سنگی و پلاستیکی را نخورید. این گلدان ها شاید به ظاهر زیبا باشند اما گیاه شما را در اسارتی نفس گیر اسیر خواهند کرد. هنگامی که بحث انتخاب گلدان مناسب پیش کشیده میشود، آخرین چیزی که به ذهن افراد می رسد، گلدان پارچه ای است. شاید تصور کنید این مسئله چیزی جدیدی است، ولی در اصل گلدان های پارچه ای از 1980 کاربردهای بسیاری داشته. گلدان های پارچه ای سبک، مقاوم و برای سال ها قابل استفاده هستند. مهمترین ویژگی آنها نیز، ایجاد محیطی برای رشد ریشه های با دوام و قوی است. همین مسئله باعث میشود تا گیاهی سالم و میوه و سبزیجاتی عالی بدست آورید.تهران گرولایت با فروش گلدان پارچه ای این امکان را فراهم کرده است، تا تمامی افراد بتوانند از مزیت های آن بهره ببرند. گلدان پارچه ای تنها مخصوص باغداری یا مزرعه نیست، بلکه می تواند در تمامی فضاها از آن استفاده نمود.

گلدان پارچه ای 35 لیتری

از نظر ظاهری گلدان پارچه ای 35 لیتری که از نمد بسیار مرغوب ساخته می شود، ابعادی معادل:
30 سانتی متر طول
40 سانتی متر عرض
35 سانتی متر ارتفاع دارد.
گلدان های پارچه ای بسیار کم وزن هستند و به راحتی قابل تا کردن و بسته بندی اند. به این ترتیب هنگامی که از آنها استفاده نمی کنید فضای کمی از انبار شما را می گیرند. همچنین هنگام جا به جایی گیاه دسته هایی مقاوم و با دوام دارند. حمل و جابه جایی گیاه به کمک گلدان های پارچه ای به راحتی امکان پذیر است. اگر در زمینه خرید گلدان پارچه ای سوالی دارید با تهران گرولایت در میان بگذارید.
همچنین با خرید گلدان پارچه ای 35 لیتری فضای کافی برای کاشت انواع گیاهان را فراهم خواهید کرد. ارتفاع آن برای پرورش انواع نهال مناسب خواهد بود. همواره عمق ریشه گیاه خود را بررسی کنید. اگر به گلدانی بزرگتر نیاز دارید، نگران نباشید، با جستجو در سایت تهران گرولایت می توانید گلدان های پارچه ای در ابعاد بزرگتر نیز تهیه کنید.
علاوه بر موارد گفته شده، گلدان پارچه ای کمک می کند تا دمای درون خاک متعادل شود. گلدان های پلاستیکی در تابستان گرمای زیادی را در خود نگه می دارند. این مسئله باعث استرس در ریشه گیاه می شود. به لطف جریان هوای مناسب در گلدان های پارچه ای و همین طور حفظ رطوبت در نمد مرغوب آنها، ریشه گیاه در گرمای تابستان نیز می تواند به رشد طبیعی خود ادامه دهد. با عبور آب از منافذ، خاک برای ریشه خنک و مطلوب میشود. اگر از گلدان های پلاستیکی ارزان که در طولانی مدت به گیاه شما آسیب می رسانند خسته شده اید، پیشنهاد ما به شما انتخاب گلدان های پارچه ای است. گلدان پارچه ای 35 لیتری به راحتی میتواند محلی برای رشد و نمو انواع گیاهان شما باشد.
با گلدان پارچه ای 35 لیتری به ریشه های سالم گیاه سلام کنید
گلدان پارچه ای 35 لیتری تهران گرولایت از جنس نمد با کیفیت تولید شده است. همین یک قلم ویژگی ساده در این گلدان باعث شده تا عملکرد آن مانند گلدان های هوشمند به نظر برسد. وقتی ریشه ها به مرز گلدان پارچه ای 35 لیتری می رسند و با آن مماس می شوند، در معرض هوا قرار می گیرند و آب خود را کم کم از دست می دهند. نوک ریشه های کم آب رشد نمی کنند و ارتشی از ریشه های جانبی را به سمت اطراف می فرستند. این ریشه های جانبی منشعب می شوند و یک شبکه پیوسته را تشکیل می دهند که این شبکه رطوبت و مواد مغذی را به طور کارآمد جذب می کند. زمانی که ریشه ها مواد بیشتری دریافت کنند بالطبع گیاه رشد بهتری خواهد داشت و این موضوع به عینه قابل رویت است. در واقع هر کدام از ریشه های منشعب شده هوا، آب و مواد مغذی را به اندازه کافی دریافت می کنند.
این در حالی ست که وقتی ریشه ها در گلدان های پلاستیکی به مرز گلدان می رسند شروع به حلقه زدن می کنند. دلیل آن هم این است که ریشه ها به دنبال هوا می گردند و به علت عدم نفوذ هوا در گلدان های پلاستیکی، این ریشه ها به سمت داخل باز می گردند و در خاک پیچ و تاب می خورند. ریشه های گیاه آنقدر دور خود می چرخند و دور باطل می زنند که سرانجام توده ای عظیم و ناسالم از آنها شکل می گیرد و باعث خفه شدن گیاه می شود. گویی گیاه انگشتان پیچیده اش را دور گردن خود می پیچد و کمر به نابودی خودش می بندد.
با مصرف بی رویه آب خداحافظی کنید
گلدان پارچه ای 35 لیتری تهران گرولایت دارای شعاع 40 و ارتفاع 35 سانتی متری است. بنابراین نسبتا گلدان بزرگی محسوب می شود. شاید تصور کنید که یک گلدان بزرگ قاعدتا به آب دهی بیشتری احتیاج دارد پس صرفه جویی در مصرف آب چه می شود؟ اما باید گفت که گلدان پارچه ای 35 لیتری تهران گرولایت اینجا هم شما را غافلگیر خواهد کرد.
این گلدان بر خلاف گلدان های پلاستیکی و سرامیکی می تواند آب را در تمامی جهات منتقل کند. اما این به چه معناست؟ در گلدان های سرامیکی و پلاستیکی باید در کف گلدان زهکش ایجاد کرد چرا که آب مستقیما به انتهای گلدان می رسد و از آن خارج می شود. اگر بیش از حد به گیاه آب دهید ممکن است در طولانی مدت گیاه دچار پوسیدگی ریشه شود. اما در گلدان پارچه ای 35 لیتری تهران گرولایت بعد از آبدهی به گیاه، آب در تمامی جهات به سمت دیواره ها، کف و بدنه ی گلدان حرکت می کند. این موضوع باعث می شود تا تمام خاک به سرعت مرطوب شود و نیازی به آب دهی بیش از حد وجود نداشته باشد. همچنین آب اضافی درون خاک تجمع نمی کند. بنابراین هم جلوی رشد آفات گرفته می شود و هم در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.
گلدان پارچه ای 35 لیتری تهران گرولایت یکی از همان تجهیزاتی است که می تواند جلوی آسیب رسیدن به گیاهان شما را بگیرد و محصولاتی سالم و شاداب تحویل تان دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا از مزایای گلدان پارچه ای 35 لیتری تهران گرولایت برایتان بگوییم.اگر این امکان وجود داشت که می توانستیم ذهن صاحبان گلخانه را بخوانیم، مطمئنا متوجه می شدیم که فکری جز داشتن گیاهان سالم و پر بار در ذهن آنها رژه نمیرود. طبیعی ست که تمام هم و غم گلخانه داران پرورش گیاهانی سالم باشد. از طرفی باید این حقیقت را اقرار کرد که شغل گلخانه داری شغلی ست که تلفات گیاهی در آن کم نیست. بنابراین گاهی اوقات باید برای اندکی ضرر آماده شد. اما چرا ضرر؟ وقتی میتوان با تجهیزات گلخانه ای درجه یک تهران گرولایت جلوی ضرر را از هر طرف بست.
هنگامی که بحث انتخاب گلدان مناسب پیش کشیده میشود، آخرین چیزی که به ذهن افراد می رسد، گلدان پارچه ای است. شاید تصور کنید این مسئله چیزی جدیدی است، ولی در اصل گلدان های پارچه ای از 1980 کاربردهای بسیاری داشته.گلدان های پارچه ای سبک، مقاوم و برای سال ها قابل استفاده هستند. مهمترین ویژگی آنها نیز، ایجاد محیطی برای رشد ریشه های با دوام و قوی است. همین مسئله باعث میشود تا گیاهی سالم و میوه و سبزیجاتی عالی بدست آورید.
تهران گرولایت با فروش گلدان پارچه ای این امکان را فراهم کرده است، تا تمامی افراد بتوانند از مزیت های آن بهره ببرند.گلدان پارچه ای تنها مخصوص باغداری یا مزرعه نیست، بلکه می تواند در تمامی فضاها از آن استفاده نمود.
گلدان پارچه ای 35 لیتری از بهترین جنس نمد ساخته می شود. طراحی و دوخت آن بسیار با دوام است و سالها قابل استفاده خواهد بود. دوخت بسیار عالی و محکم آن که توسط بهترین نخ ها صورت گرفته است به راحتی جدا نمی شود و در برابر ضربات و آسیب های ممکن؛ از خود مقاومت نشان می دهد.
با خرید گلدان پارچه ای 35 لیتری تهویه هوای مناسبی برای ریشه گیاه خود تامین کنید. هنگامی که گیاه در گلدانی کاشته می شود، ریشه به دنبال محلی برای دریافت اکسیژن و هوای مناسب می گردد. رشد ریشه ها به سمت بدنه گلدان صورت میگیرد تا بتواند هوایی تازه دریافت کند. در گلدان های پلاستیکی این عمل امکان پذیر نیست. در واقع ریشه گیاه پس از رسیدن به بدنه ی گلدان پلاستیکی مجبور می شود دور بزند و به سمت داخل برگردد. عدم وجود منافذ باعث می شود تا رشد ریشه و قوای آن کاهش یابد. در حالی که با خرید گلدان پارچه ای جریان هوا و اکسیژن لازم را برای گیاه خود تامین خواهید کرد. وجود منافذ درون نمد کمک می کند تا رشد ریشه افزایش یابد. همچنین نمد رطوبت لازم را در خود نگه می دارد و ریشه ها از این رطوبت استفاده می کنند. به این ترتیب گیاه رشد بهتری خواهد داشت و محصولی شاداب تر تولید می کند.
از ویژگی های دیگر گلدان پارچه ای 35 لیتری آن است که آب اضافی را به راحتی دفع می کند. در گلدان پلاستیکی آب باید از پایین گلدان خارج شود و همیشه نمی توان مطمئن بود که تمام آب اضافی خارج شده است یا خیر. ماندن آب زیاد درون خاک گلدان باعث پوسیدگی ریشه ها می شود. گلدان پارچه ای به راحتی آب اضافی را از منافذ خود خارج می کند و مانع از به وجود آمدن هر گونه پوسیدگی می شود. همچنین، این مسئله کمک می کند تا مواد مغذی در خاک باقی بماند و همراه با آب دفع نشوند.
گلدان های پارچه ای علاوه بر آنکه به رسیدن هوای تازه به ریشه کمک می کنند، بلکه باعث می شوند تا محیطی مناسب برای تولید باکتری های گیاهی مفید در خاک صورت گیرد.

خرید گلدان پارچه ای 35 لیتری

اگر می خواهید اتاق کار، اتاق خواب و یا نشیمن منزل خود را زیبا کنید و حال و هوایی دلنشین به آن بدهید می توانید تعدادی گلدان به این قسمت ها اضافه کنید. اما برای عوض شدن حال و هوای خانه باید رنگ و لعابی جدید به آن داد. یکی از خوبی های گلدان های پارچه ای تهران گرولایت این است که می توانید آن را در قالب رنگ های شاد نیز خریداری کنید. رنگ هایی همچون سبز و نارنجی می توانند فضای منزل و محیط کار شما را سر زنده و پر طراوت کنند. برای خرید گلدان پارچه ای 35 لیتری می توانید از طریق وبسایت تهران گرولایت اقدام نمایید. همچنین در صورت وجود هرگونه سال می توانید با کارشناسان خبره ما در بخش مشاوره تماس بگیرید.

تهران گرولایت مشاهده دیگر محصولات دسته بندی گلدان پارچه ای را به شما پیشنهاد می دهد 

مشخصات
ارتفاع : 35 سانتی متر
شعاع کف گلدان : 40 سانتی متر
وزن : 300 گرم
جنس : نمدی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...