گلدان پارچه ای 70 لیتری

زمان ارسال : 1 روز کاری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: عرض : 45 سانتیمتر ارتفاع : 40 سانتیمتر شعاع کف گلدان : 45 وزن : 500 گرم جنس : نمدی
84,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

گلدان پارچه ای 70 لیتری ابعاد بسیار مناسبی برای انواع مصارف کشاورزی و غیر کشاورزی از جمله استفاده در شرکت و ها و منازل را دارد. در عین حال به خودی خود (یعنی در حالتی که خاک درونش نباشد) فضای بسیار کمی را اشغال می کند! راحت لوله می شود و در گوشه ای از انبار قرار خواهد گرفت و هر زمان که بخواهید آماده استفاده است.نمد بسیار عالی همراه با دوخت محکم و بادوامش باعث شده تا نظر مشتریان به این محصول جلب شود. به خصوص در پکیج هایی رشد گیاه به خوبی مورد توجه قرار گرفته است. برای استفاده در انواع اتاقک کشت و گلخانه نیز یکی از گزینه های عالی به شمار می رود. دسته های آن از استقامت بالایی برخوردار است و به راحتی می توانید گیاهان خود را جا به جا کنید. از فضای بسته به مزرعه و بلعکس! دسته های مقاوم آن در هنگام جا به جایی به راحتی وزن خاک و گیاه را تحمل میکن

گلدان پارچه ای 70 لیتری

یکی از مشخصه های قابل توجه در گلدان پارچه ای 70 لیتری حجم بالای این گلدان است. در واقع شما با یک گلدان به ابعاد 45*45*35 سانتیمتر روبرو هستید که احتمالا بعد از پر شدن توسط خاک و قرار دادن گیاه به یک گلدان سنگین تبدیل خواهد شد. اما شما می توانید با تا کردن لبه های گلدان آن را به یک گلدان کوچکتر تبدیل کنید و برای مصارف سبک تر از آن استفاده کنید. انعطاف پذیری گلدان پارچه ای 70 لیتری این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید آن را در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار دهید. اتفاقی که در مورد گلدان های پلاستیکی و سرامیکی با ابعاد بالا هرگز رخ نخواهد داد.
آیا گلدان های پارچه ای به زیر گلدانی احتیاج دارند؟
یکی از مزایای قابل توجه گلدان های پارچه ای این است که آن ها به طور خودکار و در طی مدت زمان مشخصی آب را از بدنه و کف خود خارج می کنند. در واقع آب اضافی به سمت بدنه و کف گلدان حرکت می کند و بدنه ی گلدان را مرطوب می کند. در گلدان های پلاستیکی شاهد خروج یکباره ی آب از زیر گلدان و زهکش های آن هستیم. این موضوع باعث می شود تا ریشه فرصت کافی برای جذب آب را نداشته باشد. همچنین اگر زهکش ها عملکرد خوبی نداشته باشند ممکن است آب اضافی مدت زمان زیادی درون گلدان بماند و ریشه ها دچار پوسیدگی شوند. اما در گلدان پارچه ای آب اضافی به طور آهسته و پیوسته از گلدان خارج می شود بنابراین نیازی به زیر گلدانی نیست.
آیا گلدان پارچه ای 70 لیتری برای کاشت درختچه مناسب است؟
قطعا گلدان پارچه ای 70 لیتری یکی از انتخاب های بهینه برای کاشت درختچه می باشد. این گلدان با ابعاد مناسب خود می تواند ریشه های تنومند و در هم پیچیده ی درختچه را به شکلی منظم تبدیل به یک شبکه منشعب نماید. گلدان پارچه ای 70 لیتری تهران گرولایت دارای ابعاد مناسبی می باشد و با دارا بودن دسته های مقاوم امکان جابجا کردن گلدان را برای شما فراهم آورده است. بنابراین اگر قصد کاشت درختچه دارید می توانید از گلدان پارچه ای 70 لیتری استفاده کنید.
امکان شستشوی راحت گلدان های پارچه ای
یکی از موارد شایع در بین گیاهان وجود آفات و بیماری های گیاهی می باشد که به سرعت در بین گیاهان منتقل می شود. یک سهل انگاری ساده کافی ست تا آلودگی ها بین گیاهان منتقل شود. بنابراین باید گلدان ها را به خوبی شستشو دهید و آن ها را ضد عفونی نمایید. باید دقت داشته باشید که حتی ذره ای از خاک گیاه قبلی بر بدنه ی گلدان نمانده باشد. این کار در مورد گلدان های سرامیکی و سنگی شاید کمی سخت باشد چرا که این گلدان ها سنگین هستند و ممکن است دسترسی به برخی از قسمت های داخلی آن به سادگی امکان پذیر نباشد اما گلدان های پارچه ای را می توانید در عرض یک چشم بر هم زدن بشویید و خشک کنید. شستشوی این گلدان ها بسیار راحت است بنابراین خیالتان از بابت ضد عفونی شدن آن ها به طور کامل راحت خواهد بود.
یک گلدان مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آیا لازم است درباره گلدانی که خریداری می کنیم، تحقیق کنیم؟ قطعا خرید یک گلدان مناسب در میزان رشد و سلامت گیاه شما تاثیر خواهد داشت.
چرا گلدان پارچه ای انتخاب کنیم؟
گلدان های پلاستیکی ارزان هستند ولی غیر طبیعی بودن آنها می تواند مشکلاتی را در رشد گیاه ایجاد کند. همواره لازم است زهکشی مناسبی برای آنها ایجاد کنیم و رویش سنگ بگذاریم. با این وجود اکثر مواد مغذی خاک هنگام آبیاری در گلدان پلاستیکی از بین می رود و همراه آب خارج می شود. بعلاوه، مقداری آب در این دسته گلدان باقی می ماند که باعث پوسیده شدن ریشه گیاه میشود. پس، با اینکه این دسته از گلدان ها ارزان هستند، ولی می تواند در سلامت گیاه شما تاثیر بگذارد.
گزینه های بعدی گلدان سفالی و چوبی هستند. اول از همه جا به جایی آنها مشکل است. در حالی که گلدان پارچه ای بسیار سبک است. گلدان سفالی به راحتی می شکند! درست است که منافذ خوبی را برای رشد ریشه گیاه فراهم می کند، ولی با هر بار شکستن باید هزینه ای مضاعف پرداخت کنید. به خصوص در جا به جایی ها به دلیل آنکه سنگین هستند، خطر شکستن افزایش می یابد. گلدان چوبی شاید گزینه بعدی شما باشد. هم منافذ دارد و هم برای محیط های اداری و منازل زیباست. منتها، اول اینکه اکثر گلدان های چوبی لعاب های شیمیایی دارند و منافذ آنها پوشیده شده، دوما اگر از چوب طبیعی استفاده شود پس از مدتی به دلیل آبیاری چوب خواهد پوسید.
به همین دلیل است که ما در مجموعه تهران گرولایت، برای رشد و نمو سالم گیاه شما، گلدان پارچه ای را پیشنهاد می کنیم. خرید گلدان پارچه ای 70 لیتری این امکان را فراهم می کند تا انواع گیاهان خود را در فضای جا دار آن بکارید.
گلدان پارچه ای 70 لیتری ابعاد بسیار مناسبی برای انواع مصارف کشاورزی و غیر کشاورزی از جمله استفاده در شرکت و ها و منازل را دارد. در عین حال به خودی خود (یعنی در حالتی که خاک درونش نباشد) فضای بسیار کمی را اشغال می کند! راحت لوله می شود و در گوشه ای از انبار قرار خواهد گرفت و هر زمان که بخواهید آماده استفاده است.
نمد بسیار عالی همراه با دوخت محکم و بادوامش باعث شده تا نظر مشتریان به این محصول جلب شود. به خصوص در پکیج هایی رشد گیاه به خوبی مورد توجه قرار گرفته است. برای استفاده در انواع اتاقک کشت و گلخانه نیز یکی از گزینه های عالی به شمار می رود. دسته های آن از استقامت بالایی برخوردار است و به راحتی می توانید گیاهان خود را جا به جا کنید. از فضای بسته به مزرعه و بلعکس! دسته های مقاوم آن در هنگام جا به جایی به راحتی وزن خاک و گیاه را تحمل میکند.
آب به راحتی از منافذ نمد استفاده شده خارج می شود و در عین حال اجازه می دهد تا تمام مواد مغذی درون خاک باقی بماند. باکتری های لازم برای رشد گیاه در این گلدان پارچه ای 70 لیتری ایجاد می گردد تا گیاه رشدی سالم را تجربه کند. با علف های هرز نیز خداحافاظی کنید! جریان هوای مناسب این گلدان مانع از رشد آنها خواهد شد!
یکی از مشکلات گلدان های پلاستیکی صاف بودن دیواره آن است. این مسئله باعث پیچ خوردن ریشه می شود. در حالی که این مسئله در گلدان پارچه ای رخ نخواهد داد. فضای کافی و جریان هوای مناسب باعث رشد سالم و قوی ریشه خواهد شد. در نتیجه گیاهی سالم و قوی تر خواهید داشت.

خرید گلدان پارچه ای 70 لیتری

تهران گرولایت مفتخر است که بهترین گلدان های پارچه ای را تهیه و عرضه می نماید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع پکیج های رشد گیاه و آشنایی بیشتر با گلدان پارچه ای با مجموعه تهران گرولایت در تماس باشید. این مجموعه از اولین و بزرگترین تولید کنندگان محصولات رشد گیاه در خاورمیانه است و ارائه بهترین محصولات اولویت مجموعه ما است.

تهران گرولایت مشاهده دیگر محصولات دسته بندی گلدان پارچه ای را به شما پیشنهاد می دهد

مشخصات
عرض : 45 سانتیمتر
ارتفاع : 40 سانتیمتر
شعاع کف گلدان : 45
وزن : 500 گرم
جنس : نمدی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...