مقدمه

چه قصد داشته باشید باغچه ای کوچک در حیاط تان برپا کنید و چه یک باغ بزرگ، شما به هر حال به لوازم مورد نیاز برای کشت در محیط بیرون نیاز دارید. اجازه ندهید که کمبود ابزار شما را از پرورش میوه ها و سبزیجات دلخواه تان باز دارد. برای کشت outdoor یا محیط بیرون لزوما نیازی به داشتن یک سوله ی مجهز یا زمین پرورش وسیع نیست. شما با داشتن تعدادی از مهمترین لوازم مورد نیاز برای کشت در محیط بیرون می توانید باغچه ی کوچک تان را سامان دهید و رفته رفته به توسعه و گسترش آن بپردازید. بنابراین برای آشنایی هرچه بیشتر با این تجهیزات در ادامه با ما همراه باشید.

گلدان پارچه ای

برای خرید گلدان پارچه ای می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

لوازم مورد نیاز برای کشت در محیط بیرون

بیل باغبانی

بیل یکی از تجهیزات بسیار ساده و اولیه در کشت بیرونی محسوب می شود. اگر در کشت محیط بیرون مبتدی هستید یک بیل زاویه دار (با سر مثلثی شکل) انتخاب کنید که به شما امکان حفر سوراخ، جابجایی خاک و جابجایی گیاهان را می دهد. بیل هایی با سطح صاف برای ایجاد برش های تمیز در خاک استفاده می شوند و برای حرفه ای تر ها مناسب اند.

بیلچه باغبانی

داشتن بیلچه برای بسیاری از کارهای روزمره باغبانی از جمله زیر و رو کردن توده های خاک، حفر چاله های کوچک برای کاشت گیاهان، پیوند نهال و حتی کندن علف های هرز یکی از موارد ضروری است.

شلنگ آب پاش

برای آبیاری گیاهان در مقیاس گسترده، بهره گیری از ظرف آب پاش جوابگو نیست. بنابراین باید اقدام به تهیه شلنگ آب پاش نمایید. دقت داشته باشید که طول شلنگ به اندازه ی کافی بلند باشد. شما همچنین به یک سری آب پاش احتیاج دارید که به شما امکان می دهد جریان آب و فشار آن را کنترل کنید.

شن کش باغبانی

شن کش باغبانی با دسته ی بلند و مقاوم برای هرس کردن علف های هرز باغچه ضروری است. همچنین به شما این امکان را می دهد تا خاکی یکنواخت و یک دست داشته باشید.

شن کش باغبانی

برای خرید شن کش باغبانی می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

سیستم خودکار آبیاری

اگر باغچه ی شما به حدی کوچک است که می توانید روزانه چند دقیقه وقت برای آبیاری آن صرف کنید مشکلی نیست اما اگر به قدری وسیع است که آبیاری آن نیاز به پیاده سازی سیستمی خاص دارد، می توانید از سیستم های خودکار آبیاری استفاده کنید که دارای تایمر و درجه بندی هستند. این سیستم های آبیاری راس زمان مقرر و به مقدار تنظیم شده باغچه شما را آبیاری می کنند و دارای سیستم چرخشی می باشند.

علف زن دستی

اگر باغ شما غرق در علف های هرز شد، این علف زن دستی به شما کمک می کند تا بدون نیاز به سمپاشی از شر علف های هرز خلاص شوید. این ابزار همچنین به شما کمک می کند تا کل گیاه را بدون کوچکترین آسیب دیدگی به همراه ریشه درآورید.

نتیجه گیری

در این مقاله اشاره ای به مهمترین لوازم مورد نیاز برای کشت در محیط بیرون داشتیم. بنابراین اگر قصد دارید استارت این کار را بزنید و یا در کشت و کار خود نیاز به تجهیزاتی جدید دارید، با کارشناسان حرفه ای مجموعه تهران گرولایت تماس حاصل نمایید تا دقیق ترین مشاوره ها را در این زمینه دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: