کودهای اصلی اسنوپ snoop

یک محصول با کیفیت و یک گیاه زیبا در قبال تغذیه با کیفیت حاصل می شود. مجموعه تهران گرولایت به عنوان بزرگترین نمایندگی فروش تجهیزات کشاورزی و کودهای ارگانیک، مناسب انواع گیاهان و انواع بسترهای کشت به شما در رسیدن به بالاترین بازدهی و بهترین کیفیت محصول یاری خواهد رساند. یکی از کودهای بسیار باکیفیت و تضمین شده مجموعه ی کامل Snoop مدل PREMIUM NUTRIENTS است که گیاهان شما را از مرحله ی جوانه زنی و ساخت کلون تا مرحله ی شکوفایی گل ها به طور کامل حمایت می کند. کود Snoop با بهره گیری از دانش روز و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده از هلند و انگلستان اقدام به تولید مجموعه کودهای دو قسمتی به صورت مایع، مناسب استفاده در انواع بستر کشت به صورت آبیاری در سیستم های چرخشی و غیر چرخشی و همچنین مناسب استفاده در بستر کشت کوکو کرده است. در فرمولاسیون منحصر به فرد به کار رفته در کودهای Snoop از آمونیوم، پتاسیم، سدیم، کلسیم، منیزیم و سلیکون به عنوان کاتیون هایی که بار الکتریکی مثبت دارند و نیترات، کلراید، سولفات، بی کربنات و فسفات به عنوان آنیون هایی که دارای بار الکتریکی منفی می باشند استفاده شده است. چنانچه در سیستم آبیاری گردشی استفاده شود به صورت مساوی از آنیون ها و کاتیون هایی استفاده شده که با هر دور گردش در سیستم در واکنش به مولکول های آب تجزیه شده و مواد مغذی که مناسب جذب همان دوره از رشد گیاه می باشد توسط ریشه جذب و به اندامها فرستاده می شود و چنانچه از برنامه سیستم آبیاری غیر گردشی برای تغذیه گیاه استفاده شود با توجه به این واقعیت که مواد مغذی تنها یکبار از ناحیه ریشه عبور می کنند، به ترتیب ترجیح جذب توسط ریشه گیاه ( عمل رودکس) مناسب همان دوره دریافت و استفاده می شود.

کود و خاک

برای خرید کود و خاک می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

برای شناخت بهتر کودهای مجموعه ی کامل Snoop مدل PREMIUM NUTRIENTS به اختصار به معرفی هر کدام از این کودها خواهیم پرداخت.

START A&B
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

از این محلول که به صورت کود دو قسمتی ارائه شده است در دوره آغاز جوانه زنی استفاده می شود. در این دوره جذب نیتروژن و آمونیوم افزایش خواهد یافت که این محلول کاربردی با تغییر نیتروژن موجود در خاک به نیتروژن آمونیوم باعث جذب بهتر این ماده توسط ساقه های جوان خواهد شد. این محصول با غلظت مناسب، کلون ها و گیاهان جوان را در دسترسی به مواد مغذی برای توسعه ی سریع ساقه کمک خواهد کرد. بنابراین تغذیه مناسب گیاهان توسط استارت A&B به آنها کمک می کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

GROW A&B
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

این محصول به صورت کود مایع دو قسمتی است که در مرحله رشد رویشی گیاه مورد استفاده قرار می گیرد. گیاهان در مرحله رشد به مصرف متعادل کاتیون ها و آنیون ها نیاز دارند. با در اختیار قرار دادن عناصر مورد نیاز گیاه به صورت مساوی باعث تولید کلروفیل و انجام فتوسنتز و در نتیجه رشد قوی تر و سرسبزتر گیاه خواهند شد.

BLOOM A&B
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

این محصول نیز به صورت کود دو قسمتی مایع در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از بلوم A&B در دوره شکوفایی گلها استفاده می شود. در این مرحله از رشد گیاه مصرف کاتیون ها بیشتر از آنیون ها خواهد بود این محصول با در اختیار قرار دادن کاتیون های بیشتر توانایی گیاه را در تولید شکوفه های بیشتر یاری خواهد داد.

HEAVY HARVEST
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

از این محصول همراه با ترکیبات بلوم A&B در مرحله شکوفایی باید استفاده کرد. در مرحله ی شکوفایی گیاهان نیاز به سطح بالایی از پتاسیم و فسفر برای تولید غنچه دارند با استفاده از محلول HEAVY HARVEST فسفات، پتاسیم و عناصر کمیاب و اسیدهای آمینه مورد نیاز گیاه به میزان بیشتر در اختیارش قرار می گیرد.

RADICAL ROOTS
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

یک گیاه مقاوم در برابر تنش های خشکسالی و تنش های دمایی مدیون ریشه های سالم و قوی می باشد. محلول RADICAL ROOTS با کمک به توسعه ی ساختار ریشه در طول چرخه حیات یک گیاه سالم و مقاوم را پرورش خواهد داد. علاوه بر آن به رشد بیشتر گلها نیز کمک خواهد کرد. این محصول را به همراه محلول Yummy Yield  می توان استفاده کرد.

YUMMY YIELD
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

این محصول به انجام فتوسنتز و رشد گلها در مرحله شکوفایی همچنین به تنظیم باز و بسته شدن روزنه ها و استفاده بهینه از آب کمک می کند. از محلول YUMMY YIELD در کل چرخه حیات گیاه به همراه محلول RADICAL ROOTS می توان استفاده کرد. این محصول شامل طیف گسترده ای از عناصر کمیاب و اسیدهای آمینه و همچنین میکروارگانیسم های تحریک کننده می باشد که باعث تولید محصولی شیرین تر و با کیفیت تر می شود.

 پکیج کامل کود Snoop PREMIUM NUTRIENTS

برای خرید پکیج کامل کود Snoop PREMIUM NUTRIENTS می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

HYZYME
SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS:

این محلول شامل 10 نوع آنزیم طبیعی متفاوت جهت تجزیه سریع ریشه های مرده یا در حال مرگ می باشد و با استفاده از ویتامین های B کمپلکس در ترکیب آن باعث تولید و تکثیر ریشه های تازه و افزایش قدرت جذب آنها خواهد شد.

با خرید پکیج کامل کود Snoop مدل PREMIUM NUTRIENTS از مصرف هر گونه کود در تمام دوران حیات گیاه خود بی نیاز خواهید شد و گیاهی شاداب با محصولی بی نظیر خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: