اگر بخواهیم تخصصی تر به این محصول نگاه کنیم باید بگوییم کود HESI Bloom تمام مواد لازم را برای نیازهای اضافی گیاهان گلدار در طول گلدهی در اختیار گیاهان قرار می دهد. علاوه بر تغذیه (نیتروژن ، فسفر ، پتاسیم ، منیزیم ، کلسیم ، عناصر کمیاب و غیره) ، کود HESI Bloom همچنین با اجزای حیاتی (اسیدهای آمینه و ویتامین ها) غنی شده است که رشد گیاه را به شیوه ای مطلوب تحریک می کند. نتیجه این یک شکوفایی پرشور است! علاوه بر این ، HESI Bloom Complex حاوی یک اصلاح کننده pH است.

لازم به ذکر است سطح pH آب محلول شده با کود هسی بلوم به مقدار کمی اسیدی اصلاح می شود. گیاه می تواند تمام مواد مغذی دریافت شده را به طور مطلوب در حدود مقدار کمی اسیدی جذب کند. Bloom Complex حاوی هیچ بالاست غیر ضروری نیست و بنابراین به طور کامل جذب گیاه می شود. عناصر کمیاب در کودهای آلی تثبیت شده اند. به همین دلیل است که در تمام سطوح pH در دسترس و پایدار می مانند ، تا زمانی که جذب ریشه شوند.
کود بلوم شامل دو نوع نیتروژن است: معدنی و آلی. همه اینها محتوای EC را با اثر بخشی بالا و فعالیت مواد مغذی پایین نگه می دارد. به همین دلیل است که شما نباید دوز تغذیه HESI را بر اساس مقادیر EC ، که با سایر مارک های مکمل انجام می دهید ، تنظیم کنید.
بنابراین بیش از حد مصرف نکنید!

ترکیب بندی کود Hesi Bloom Complex :

NPK 3+3+4
نیتروژن N 3،0، ، فسفر 2،6 P P2O5 ،
پتاسیم 3/6 درصد K2O. سایر موارد: منیزیم ، کلسیم ،
سولفات و عناصر کمیاب: آهن ، منگنز ، روی ،
مس ، بور ، مولیبدن ، به علاوه ویتامین ها
B1 ، B2 ، B6 ، قندهای گیاهی و اسیدهای آمینه.

مقدار مصرف کود Hesi Bloom Complex

گیاهان گلدار: 50 میلی لیتر در 10 لیتر آب + ( تا 25 میلی لیتر کود Hesi Phosphor Plus در 10 لیتر آب)

اندازه بسته کود Hesi Bloom Complex : 0،5 L / 1 L / 5 L / 10 L / 20 L