انتخاب خاک مناسب، نیازمند شناخت کامل از ترکیبات خاک و دانش تخصصی در مورد نیاز گیاه و عوامل موثر بر رشد ریشه در خاک می باشد، خاک سوپر سویل  تولید شده در مجموعه تهران گرولایت تخصصی ترین خاک برای گیاهان آپارتمانی به غیر از کاکتوس ها و ساکولنت ها می باشد که مطابق با سنتز و آنالیز نیازهای گیاه به صورت کاملا تخصصی و علمی ترکیب و تهیه شده است.
خاک سوپر سویل از ترکیب خاک هایپیت ماس آلمانی، کوکوپیت سریلانکایی، پرلیت ایرانی درجه یک، کوکوچیپس سریلانکایی، ورمی کمپوست هلندی، ایزومایت هلندی و ورمی کولیت هلندی مطابق درصد های استاندارد جهانی تولید شده است.
خرید خاک سوپر سویل به عنوان یک خاک تخصصی کشت، کلیه نیاز های گیاهان را  جهت توسعه و گسترش ریشه در خاک، افزایش رشد رویشی گیاه تامین پوشش می دهد و باعث تسهیل در فرایند گلدهی و مرحله ثمردهی گیاه خواهد شد. همچنین از خاک سوپر سویل برای جوانه زنی بذر و رشد گیاهچه و قلمه های ریشه دار نیز می توان استفاده کرد.

خاک و بستر کشت

برای خرید خاک و بستر کشت می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

مزایای خاک سوپر سویل

یکی از مهم ترین مزایای خاک سوپر سویل، استریل بودن این خاک است، زیرا تک تک اجزای تشکیل دهنده این خاک در فرایند تولید استریل شده و فاقد قارچ ها و باکتری ها و پاتوژن های آلوده کننده گیاهی می باشد، بنابراین هزینه های مربوط به خرید قارچ کش و سموم مختلف را به شدت کاهش می دهد و به علاوه باعث سلامتی ریشه گیاه در بستر خاک نیز خواهد شد.
از دیگر مزایای خاک سوپر سویل تولید مجموعه تهران گرولایت می توان به عدم وجود بذر علف هرز و گیاهان مزاحم در این ترکیب خاکی اشاره کرد.
ترکیب خاک سوپر سویل به گونه ای انجام شده است که خاک دارای خاصیت کمی اسیدی باشد، با توجه به این که بیشترین میزان جذب مواد غذایی توسط ریشه، برای غالب گیاهان در خاک کمی اسیدی انجام می شود به منظور بهینه سازی مصرف کود های رشد و گلدهی و اثربخشی آن بر روی رشد رویشی و گلدهی گیاهان PH این خاک در محدوده 5.5 تا 6.5 حفظ شده است، همچنین این میزان اسیدیته خاک باعث توسعه و گسترش فعالیت میکروارگانیسم های هوازی و باکتری های مفید خاک خواهد شد و دسترسی منابع غذایی مورد نیاز ریشه به صورت دائمی و پیوسته انجام خواهد شد که نتیجه آن تولید گیاهان شاداب و زیبا خواهد بود.

پیت ماس Gramoflor آلمانی مدل BLUMENERDE

برای خرید پیت ماس Gramoflor آلمانی مدل BLUMENERDE می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

از دیگر مزایای مهم این خاک زهکشی بسیار مناسب خاک، حفظ رطوبت خاک و تخلخل مناسب این خاک می باشد که به سبب به کار بردن کوکوپیت و کوکوچیپس و پرلیت به وجود آمده است که میزان گردش هوا داخل خاک و اکسیژن رسانی به ریشه را افزایش می دهد و به سبب آن حجم ریشه گیاه به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند.وجود پیت ماس و کمپوست در خاک سوپر سویل نیاز گیاه به ترکیبات نیتروژن دار (نمک های نیترات و آمونیاک) را تا مقادیر زیادی تامین میکند و باعث افزایش رشد رویشی گیاه و تسهیل فرآیند فتوسنتزی و غذا سازی برگ خواهد شد همچنین ورمی کمپوست دارای مقادیر مناسبی باکتری های مفید خاک می باشد که در دراز مدت مواد غذایی ضروری ریشه را به صورت تدریجی و پیوسته در اختیار ریشه گیاه قرار خواهند داد.
از دیگر مزایای خاک سوپر سویل وجود ریز مغذی ها و عناصر کم یاب در این خاک است که باعث می شود سطح استرس گیاهی در مقابل بسیاری از تنش ها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.
این مزیت مهم بخصوص برای گیاهانی که خارج از گلخانه و در محیط های منزل و ادارات قرار دارند از اهمیت بسیاری برخوردار است بنابراین، خاک سوپر سویل یکی از بهترین خاک ها برای گیاهان آپارتمانی محسوب می شود.
خاک سوپر سویل در بسته بندی حجمی 10 لیتری،20 لیتری،50 لیتری،100 لیتری و 200 لیتری در سایت تهران گرولایت موجود می باشد، برای خرید این خاک تخصصی می توانید از قسمت خاک و کود سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند: