شرایط پیش رو در مسیر راه اندازی یک گلخانه همیشه مطابق میل شما نخواهد بود. گاهی اوقات ممکن است با کمبود فضا روبرو شوید، گاهی اوقات ممکن است توان خرید تجهیزات متنوع را نداشته باشید و گاهی اوقات نیز ممکن است نیاز گیاهان شما نیازی متفاوت از سایر گیاهان باشد بنابراین باید شرایط خاصی را برای آنها فراهم کنید. در مورد ال ای دی های رشد گیاه نیز داستان به همین منوال است. خرید پروژکتور رشد گیاه آن هم با لنز 120 درجه مزایایی دارد که خرید 100 لامپ رشد گیاه به طور جداگانه برای شما به همراه نخواهد داشت. در واقع این شرایط گلخانه و گیاهان شما است که نوع لامپ رشد گیاه را تعیین خواهد کرد. بنابراین اگر می خواهید با مزایای ال ای دی رشد گیاه با لنز 120 درجه بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

پوشش سطح بیشتری از گلخانه با لنز 120 درجه

ال ای دی های رشد گیاه با لنز 120 درجه سطح بیشتری از گلخانه ی شما را پوشش خواهند داد. بنابراین اگر به دنبال این هستید که با میزان تجهیزات کمتر سطح بیشتری از گلخانه را نوردهی کنید توصیه ما به شما خرید ال ای دی رشد گیاه با لنز 120 درجه می باشد. این ال ای دی ها که در قالب پروژکتور رشد گیاه ظاهر می شوند می توانند بخش وسیعی از گلخانه شما را تحت پوشش بگیرند. اما اشتباه نکنید؛ ده عدد ال ای دی رشد گیاه نمی توانند کار یک پروژکتور رشد گیاه با تعداد ده ال ای دی را انجام دهند. پروژکتورهای رشد گیاه با لنز 120 درجه سطح وسیع تری را پوشش می دهند و نور را به طور متمرکز اما یکنواخت در سطح گلخانه ساطع می کنند.

لامپ رشد گیاه ال ای دی

برای خرید لامپ رشد گیاه ال ای دی می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

عدم نیاز به سرپیچ لامپ و تجهیزات اضافی با خرید پروژکتور رشد گیاه با لنز 120 درجه

پروژکتورهای رشد گیاه یا همان ال ای دی های رشد گیاه با لنز 120 درجه را می توان بر روی سقف یا دیوار نصب کرد بدون اینکه نگران خرید تجهیزات اضافی همچون سرپیچ لامپ و پایه بود. شما می توانید آن ها را به شکل ایستاده در گوشه ای از گلخانه قرار دهید. بنابراین تنها کاری که بعد از خرید ال ای دی رشد گیاه با لنز 120 درجه نیاز دارید این است که دو شاخه ال ای دی را به برق متصل نمایید و تمام! بنابراین اگر نمی خواهید هزینه ی بالایی برای خرید پایه و سرپیچ و سیم و سایر تجهیزات اضافی صرف نمایید می توانید اقدام به خرید ال ای دی های رشد گیاه با لنز 120 درجه نمایید. آن ها یک تجهیز کامل هستند و شما را از خرید تجهیزات اضافی بی نیاز می کنند.

میزان هدر رفت نور با لنز 120 درجه به حداقل می رسد

از آنجایی که پروژکتورهای رشد گیاه نور را به طور متمرکز ساطع می کنند بنابراین میزان هدر رفت نور به حداقل خواهد رسید. در واقع لنز 120 درجه این امکان را برای شما فراهم می کند تا بیشترین میزان بهره وری را از لامپ رشد گیاه داشته باشید. بد نیست نگاهی به پیامدهای لنز 120 درجه داشته باشید که یکی از آنها استفاده کمتر از رفلکتورهای پارچه ای می باشد چرا که میزان نور بازگشتی با استفاده از این ال ای دی ها به حداقل می رسد و طبیعتا نیاز کمتری به تجهیزات مورد نیاز برای افزایش بهره وری نوری خواهید داشت.

لامپ ال ای دی رشد گیاه 300 وات

برای خرید لامپ ال ای دی رشد گیاه 300 وات می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

امکان تعبیه ال ای دی رشد گیاه در فاصله دور تر از گیاه

قرار دادن ال ای دی های رشد گیاه در فاصله ی نزدیک یک دردسر دارد و قرار دادن ال ای دی های رشد گیاه در فاصله ی دور یک دردسر دیگر!

چنانچه ال ای دی رشد گیاه را به گیاه نزدیک کنید ممکن است برگ های گیاه دچار آسیب شود و به مرور آثار سوختگی را بر اندام های گیاه مشاهده کنید و چنانچه ال ای دی رشد گیاه دور از گیاه باشد ممکن است گیاه نتواند به خوبی انرژی لازم را از ال ای دی دریافت کند و به مرور کم جان شود. اما ال ای دی های رشد گیاه با لنز 120 درجه این امکان را به شما می دهند که علیرغم قرار دادن آن ها در فاصله ی دور از گیاه، بهره وری نوری بالایی را ایجاد کنید. با دور کردن ال ای دی های رشد گیاه از گیاه می توانید آثار مخرب حاصل از نزدیک بودن بیش از حد ال ای دی ها به گیاه را برطرف کنید و در عین حال بهره وری بالایی را حاصل نمایید.

نتیجه گیری

مجموعه تهران گرولایت به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های تولید و عرضه محصولات گلخانه ای می تواند بهترین ال ای دی های رشد گیاه را به شما عرضه دارد. بنابراین اگر می خواهید سلامت گیاهان تان را تضمین شده بدانید برای خرید ال ای دی های با کیفیت رشد گیاه با لنز 120 درجه به فروشگاه آنلاین تهران گرولایت سری بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: