کود بادی کندی Bud Candy

یک باغبانی جذاب و خوشحال کننده وقتی است که به پرورش مقدار زیادی گل قوی با طعم شیرین بپردازید. با دیدن گل های عظیم که بوی شیرین دارند انگار وارد پارک تفریحی شده اید که همه چیز از آب نبات ساخته شده است. بعد از برداشت نیز محصولاتی با طعم و عطر خوب در اختیار دوستان و مشتریان خود قرار می دهید. برای تجربه همچین برداشت لذت بخشی به چه چیز نیاز دارید؟
با خرید کود ارگانیک بادی کندی میتوان با تامین انرژی تقویت کننده گل در زمانی که گیاهان بیشترین نیاز را به آن دارند می توانید برداشتی شیرین و بیشتر را تجربه کنید. این مسئله زمانی حاصل می شود که در محلول تقویت کننده شما کربوهیدارت کافی وجود داشته باشد.

کود و خاک

برای خرید کود و خاک می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این یک واقعیت است که گیاهان در اوج شکوفایی خود به قندها نیاز دارند. هر چه بیشتر مواد مغذی و CO2 به گیاهان دهید، بیشتر به کربوهیدارت نیاز پیدا می کنند.اگر بخواهیم کمبود کربوهیدرات را به چیزی تشبیه کنیم، مانند زمانی است که ورزشکاران در اواخر یک مسابقه طاقت فرسا دیگر انرژی کافی برای رسیدن به خط پایان ندارند. به همین خاطر است که یکی از تاکتیک های مورد علاقه ورزشکاران carbolading است. این گونه پایانی موفقیت آمیز را تجربه می کنند.
فرمول  Bud Candy نه هر کربوهیدارتی بلکه آنچه که مورد نیاز گیاه شما هست را فراهم می کند.
گیاهان شما به برخی کربوهیدرات ها بیشتر نیاز دارد از جمله آرابینوز و دکستروز و گلوکز و مالتوز و زیلوز که از عصاره نیشکر خام، عصاره مالت، عصاره قره قاط و سایر منابع کربوهیدارت برتر فراهم می شوند.
این مواد نه تنها در هنگام شکوفه دهی در گیاه بسیار افت می کنند بلکه این کود باکتری ها و قارچ های مفید را در محل ریشه تامین می کنند.
با استفاده از کود بادی کندیBud Candy، هنگامی که باکتری ها و قارچ های مفید در ناحیه ریشه داشته باشید، گیاه می تواند از کربوهیدارت خارجی تغذیه کند و رشد بهتری خواهد داشت. علاوه بر آن این کود میتواند باعث تولید هورمون هایی می شوند که اندازه، قوا و ارزش گل را بالا می برند.

کود فیدینگ Feeding Hybrid

برای خرید کود فیدینگ Feeding Hybrid می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

مزایای استفاده از اسیدهای آمینه و سایر ترکیبات موجود در کود بادی کندی Bud Candy

فرمول های هیدروپونیک کود بادی کندی حاوی ملاس هستند. با خرید کودارگانیک بادی کندی انواع ملاس مملو از گوگرد است که باعث کاهش قند و کیفیت گل و محصولات گیاه می شوند. آمینو اسیدها عناصر اساسی ساخت پروتئین هستند که بر فرآیندهای متابولیک و ساختار فیزیکی گیاهان گلده تاثیر می گذارند.
علاوه بر آمینو اسیدها، برخی ویتامین ها نیز به تقویت گیاه شما کمک می کنند که در کود ارگانیک بادی کندی Bud Candy. برای مثال ویتامین C به فتوسنتز کمک می کند. همچنین با خرید کود ارگانیک بادی کندی گیاه شما را برابر اثرات منفی نور و گرمای شدید محافظت می کند. استفاده نمودن از ویتامین B باعث میشود تا استرس از گیاهان دور شود و محصولی پربار تر داشته باشند.
تمامی این مواد مغذی و ویتامین های لازم در کود ارگانیک بادی کندی Bud Candy موجود است تا جوانه های بزرگتر و شیرین تر داشته باشید.
از کود ارگانیک بادی کندی Bud Candy پیش از دوره شکوفایی و همچنین در زمان شروع گلدهی میتوان استفاده نمود. این محصول را قبل از مصرف به خوبی تکان دهید و سپس با آب ترکیب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: