مشخصات کود ادونس پیرانا

کود ادونس Piranha هم دقیقا مثل یک آدم خوب وارد کار می شود. اغلب تولید کنندگان قارچ ها را چیز بدی می دانند که مثل کپک باعث از بین رفتن گیاه می شوند. امّا باید بدانیم پنی سیلین را از یک نوع کپک ساخته اند و در نتیجه هر قارچ و کپکی بد نیست. دانشمندان و محققان گروه Advance nutrients با مطالعه انواع قارچ ها و تاثیرات آنها توانسته اند قارچ های مفیدی که باعث از بین رفتن قارچ ها بد می شوند و همچنین باعث افزایش توده ریشه محصول، بهبود کارایی و عملکرد ریشه می گردند، را در  کود Advanced مدل Piranha استفاده کنند.

با خرید کود Advanced Piranha در واقع شما سلامت ریشه های گیاه خود را تضمین می کنید. حشرات و بیماری ها را از گیاه خود دور خواهید کرد. در انتها دوره گلدهی و محصولات پر بار خواهید داشت.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

ریشه ها پایه و اساس گیاه شما برای دریافت آب و مواد مغذی هستند. سلامتی آنها سلامتی کل گیاه را تضمین می کند. بنابراین توجه به آنها از اهمیت بالا برخوردار است. کود Advanced مدل Piranha برای افرادی است که قصد دارند گیاهان شان رشدی خوب و گل هایی شاداب و زیبا داشته باشند.

هنگامی که کود ادونس مدل Piranha را به صورت مخلوط در آب در منطقه ریشه می ریزید، قارچ ها به صورت همزیستی با ریشه و سایر اجزای محدوده ریشه وارد عمل می شوند. آنها به ریشه کمک می کنند مواد مغذی را جذب کرده و کارایی خود را افزایش دهد. افزایش مواد مغذی باعث افزایش رشد و بهبود عملکرد گیاه خواهد شد.

مزیت دیگر کود ادونس مدل پیرانا آن است که به عنوان قارچ کش عمل خواهد کرد. بله، خود از قارچ های مفید تشکیل شده امّا قارچ های مضر، آلودگی های کپکی و حشراتی که باعث خراب شدن محصول خواهند شد را از بین می برد. همچنین، با مصرف صحیح آن باعث می شوید تا مقاومت گیاه افزایش یابد. می توان گفت مانند یک واکسن عمل می کند. گونه های قارچی استفاده شده در فرمول کود ادونس مدل Piranha همگی بررسی شده و عوامل کنترل زیستی آنها در حالت تثبت شده قرار گرفته است. به طور کل خرید کود Advanced مدل Piranha کمک می کند تا گیاه در برابر استرس، عوامل بیماری زا مضر از جمله کپک ها و حشرات  مقاوم شود. این کود حاوی ترکیب خاصی از ecto  و endo mycrrhizae برای به حداکثر رساندن توانایی گیاهان شما است.

کود Advanced مدل Piranha با تمامی کودهای مغذی پایه و بدون pH Perfect  سازگار است.

کود ادونس Piranha

برای خرید کود ادونس Piranha می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

ویژگی های کود ادونس پیرانا

  • رشد را افزایش می دهد.
  • تولید غنچه را بیشتر می کند.
  • ساختار بهتری به گل ها می بخشد.  
  • به ریشه کمک می کند تا برای رشد مطلوب گیاه شکل و جرم مناسب پیدا کند.
  • تولید روغن های اساسی را به حداکثر می رساند.
  • به حداکثر رساندن تولید مواد معطر
  • قارچ های مفید جهت جذب اکسیژن، مواد مغذی و آب به ریشه ها کمک می کنند.
  • قدرت مقاومت و توان بقای جوانه ها و نهال ها را افزایش می دهد.

نحوه مصرف کود ادونس پیرانا

در هفته های اول و دوم دوره گلدهی از 2 میلی لیتر در یک لیتر آب استفاده کنید. همچنین می توانید به صورت محلول پاشی از آن استفاده نمایید.
در حالت نهال و قلمه: هنگام پیوند 2 میلی لیتر در سوراخ کاشت خود ریخته و ریشه ها را مستقیما روی آن قرار دهید.

خرید کود Advanced مدل Piranha و دیگر کودهای ادونس با تهران گرولایت از هر زمان آسان تر شده است. اگر سوالی در زمینه خرید انواع کود های ادونس و یا دیگر کود و خاک ارگانیک دارید در بخش نظرات سایت تهران گرولایت با ما در میان بگذارید. همچنین، با مراجعه به اینستاگرام تهران گرولایت از آخرین محصولات و اخبار مرتبط با تجهیزات رشد گیاه مطلع گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: