مشخصات کود ادونس Overdrive

هیچ وقت برای داشتن برداشت محصولات بزرگتر و بهتر دیر نیست.
باید این واقعیت را قبول کنیم که باغبانی نیازمند توجه و دقت بسیار است. شاید شما تمام تجهیزات را برای گیاه فراهم کرده باشید، امّا یک بیماری از حشرات ناقل به گیاهان شما منتقل شود و تمامی زحمات شما را به باد دهد. هفته ها مراقبت و هزینه بسیاری که صرف کرده اید به طبع باید محصول خوبی را برای شما به ارمغال بیاورد. برای تضمین چنین شرایطی انتخاب کود Advanced overdrive در دوره گلدهی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

با استفاده از این کود دیگر با مسئله های غیر منتظره ای مانند کوچک بودن محصولات و یا کم کیفیت بودن آنها مواجه نخواهید شد.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

تاخیر در برداشت محصولات نیز از مشکلاتی است که با کود اوردرایو ادونس برطرف می گردد. گاهی گیاهان شما به طور ژنتیکی برای تولید گل ها و میوه های کوچک رشد کرده اند. شما می توانید با کمک کود Advanced مدل overdrive علاوه بر بزرگتر نمودن این محصولات، میزان افزایش خود را دو برابر کنید.

مزایای کود Advanced overdrive

  • افزایش گل ها و بالا بردن تراکمشان
  • قابل استفاده در کشت هیدروپونیک یا درون خاک
  • حاوی فسفر و پتاسیم فراوان

با مصرف کود Advanced overdrive با به برداشت محصولات بزرگتر سلام کنید. مواد مغذی موجود و ترکیبات متعادل کود اوردرایو ادونس تضمین می کند که محصولاتی با کیفیت تر از همیشه را برداشت کنید.
کود اوردرایو شامل مجموعه ای از مواد مغذی منحصر به فرد که افزایش بهره وری از شکوفه ها را افزایش می دهد. 

یک فرمول واقعا ویژه توسط متخصصان شرکت ادونس طراحی و ایجاد شده است تا علاوه بر افزایش گلها کاری کنند تا بیشتر آنها حفظ شود و در زمان بندی مناسب تبدیل به میوه شوند.

کود ادونس overdrive

برای خرید کود ادونس overdrive می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

دو تا سه هفته آخر گلدهی گیاه شما بیشترین وزن را خواهد داشت. در طول این دوره استفاده از کود Advancedمدل overdrive برای حفظ پتانسیل رشد و افزایش عملکرد گیاه ضروری خواهد بود. برای بسیاری از پرورش دهندگان کود استاندارد ادونس بلوم شاید کافی به نظر برسد. امّا پرورش دهندگانی که به دنبال بهترین ها هستند، کود اوردرایو را نیز به محلول آبیاری گیاهان خود استفاده می کنند. کود Advancedمدل overdriveیک کود مخصوص اواخر مرحله گلدهی است. این کود در آخرین مراحل مواد مغذی ضروری را به جوانه ها می رساند و قوای رشد را در گیاه شما می دمد. طعم و رنگ جوانه های شما بهبود می یابد. به این ترتیب شما برداشتی های سنگنین تر و جوانه های متراکم تر خواهید داشت.

کود Advanced overdrive با کود های بلوم و سنسی گرو به خوبی هماهنگ خواهد بود و با فناوری pH Perfect  سازگار است. کود اوردرایو را در سه حجم 250، 500 و 1000 میلی لیتر از تهران گرولایت تهیه نمایید. تهران گرولایت از مجموعه های فعال در زمینه تهیه و تولید تجهیزات کشاورزی و باغبانی در کشور است.
کود Advanced مدل overdrive را در هفته های ششم و هفتم به میزان 2 میلی لیتر در یک لیتر استفاده نمایید. هیچگاه به طور مستقیم کود را به گیاه نداده و با آب کافی مخلوط نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: