مشخصات کود ادونس نیروانا

کود نیروانا ادونس همان طور که گفتیم یک کود مخصوص دوره رشد است. دانشمندان شرکت ادونس با از مواد معدنی مختلف در میزان متعادل استفاده نموده اند تا عملکرد گیاه در دوره رشد را به بالاترین سطح خود برسانند. ترکیب منحصر به فردی از اسید های آمینه، ویتامین ها و عصاره های کلم و یونجه همراه با اسید های هیومیک و فولویک که به صورت کاملا ارگانیک در طعم و عطر محصولات نهایی شما تاثیر خواهند گذاشت.

همچنین کود Advanced Nirvana دارای سورفکتانت یا ماده فعال سطحی با کیفیتی است که به پخش مواد مغذی در بزرگترین سطح پوششی کمک می کند و کمک می کند تا گیاه پوشش وسیع و یکنواختی داشته باشد. نیروانا برای کاربردهای ریشه ای و محلول پاشی در انواع باغ مناسب خواهد بود.
اگر به دنبال آن هستید که جوانه های سالم تر و با کیفیت بهتری داشته باشد، فرمول کاملا ارگانیک کود Advanced مدل Nirvana را به شما توصیه می کنیم.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

متخصصان در شرکت ادونس کاملا عملکرد کود نیروانا را مورد بررسی قرار داده اند. این کود مخصوص تولید کنندگانی است که به دنبال راهی ارگانیک برای به حداکثر رساندن عملکرد و کیفیت گیاهان خود هستند. کودهای حیوانی می توانند دردسرهای بسیاری را ایجاد کنند. از جمله بوی نامطبوع و حجم بسیاری که باید جا به جا شود می تواند بسیار مشتق بار باشد. در حالی که کود Advanced Nirvana در سه حجم 250، 500 و 1000 میلی لیتر را می توانید به راحتی از تهران گرولایت خریداری کنید.

شاید جالب باشد بدانید در ترکییبات کود ادونس نیروانا از پروتئین آب پنیر نیز استفاده شده است. این ماده به عنوان یک آنزیم فعال عمل می کند و فرآیند جذب و هضم توسط گیاه را بهبود می بخشد. حال می توانید کاملا ارگانیک انواع گیاهان خود را پرورش دهید.  پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده موجود در کود Advanced مدل Nirvana تضمین می کند که آمینو اسیده های تقویت کننده سیستئین و تریپتوفان به شکل بیولوژیکی اسید های آمینه L را حفظ کنند.

اکثر تولیدکنندگان از هیدرولیز اسید استفاده می کنند که باعث تخریب اسید های آمینه L می شود. وقتی از پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده نیروانا استفاده می کنید، گیاهان شما اسید آمینه های گفته شده را دریافت می کنند که باعث رشد بهتر و سالم تر گیاه و گل های شما می شود.

یکی از مزایای کود Advanced مدل Nirvana وجود یوکا است. این ماده همان سورفکتانت که در بالا به آن اشاره کردیم را تولید می کند. بنابراین گیاهان می توانند به راحتی از طریق ریشه و برگ کود را جذب کنند.

کود ادونس Nirvana

برای خرید کود ادونس Nirvana می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

میزان مصرف کود Advanced مدل Nirvana 

هفته سوم تا هفته ششم رشد : 2 میلی لیتر در یک لیتر آب

در صورتی که در زمینه انتخاب کود مناسب برای گیاهان خود سوالی دارید با گروه پشتیبانی تهران گرولایت در تماس باشید. در اینستاگرام ما می توانید اخرین محصولات را مشاهده کنید. تهران گرولایت از بزرگترین مجموعه های تولید و تهیه کننده تجهیزات کشاورزی و باغبانی است. انواع تجهیزات لازم برای کاشت در درون و بیرون منزل را می توانید تنها با چند کلیک از تهران گرولایت تهیه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: