مشخصات کود بایوبیز LEAF COAT

کود بایوبیز LEAF COAT ، یکی از تولیدات بسیار پرکاربرد کمپانی معروف biobizz می باشد که اثرات بسیار مطلوب را بر روی گیاهان اعمال می کند.

همانطور که می دانید کنترل آفات و حمله حشرات آسیب آسیب و ضرر فراوانی را به کشت وارد می کند که برای مقابله با آن سموم کشاورزی فراوانی مورد استفاده قرار می گیرند اما استفاده از این سموم مشکلات فراوانی را به دنبال دارد.

استفاده از کود biobizz مدل LEAF COAT ، به علاوه باعث کاهش میزان تبخیر سطحی از برگ و از دست دادن آب بافت های گیاهی می شود اما در فرایند فتوسنتز و تنفس طبیعی گیاه هیچ خللی ایجاد نمی کند.


 کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

بسیاری از سموم و آفت کش های گیاهی با توجه به ساختار شیمیایی که دارند عناصر و ترکیبات نامطلوبی را وارد برگ و میوه گیاه می کنند که غالبا پس از سپری شدن دوره کارنس دفع و بی اثر می شود اما همواره مقادیر هرچند ناچیزی از این عناصر در بافت برگ و میوه گیاه باقی می ماند، به علاوه هزینه سموم آفت کش بخش زیادی از هزینه های تولید را به خود اختصاص می دهد و باعث کاهش سود نهایی تولید می‌شود، همچنین در بسیاری از مواقع آب چاه مورد استفاده برای سم پاشی قلیایی بوده و اثرات سم به میزان زیادی تقلیل پیدا می کند.

علاوه بر افت ها گروه دیگری از پاتوژن های گیاهی، یعنی قارچ ها نیز اسیب فراوانی را به کشت وارد می کنند که باید برای جلوگیری از اعمال ضرر به کشت در کوتاه ترین زمان ممکن به مقابله با آن اقدام کرد.

کود بایوبیز مدل LEAF COAT ، همانطور که در ابتدا نیز گفته شده از لاتکس طبیعی و ارگانیک استخراج و تولید شده است که یک لایه نازک را بر روی برگ و ساقه گیاه ایجاد میکند تا دسترسی آفات به برگ و ساقه گیاه از بین برود، در این حالت بدون اثرات نامطلوب سموم آفت کش و به صورت کاملا ارگانیک گیاه در مقابل افت ها قارچ ها و پاتوژن های برگ و ساقه محافظت خواهد شد این ترکیب به هیچ وجه جذب سطحی نمیشود و به داخل میوه و برگ منتقل نمی‌شود و بر روی طعم و عطر میوه تاثیر نمی‌گذارد.

پس از اسپری این کود بر روی برگ و ساقه گیاه یک لایه بسیار نازک در حد 1.5 میکرون بر روی برگ ایجاد می شود و یک سد طبیعی، فیزیکی و غیر قابل نفوذ بین گیاه و آفات ایجاد می شود، این لایه بسیار نازک و شفاف بود و بر روی جذب نور، تنفس گیاه و فرایند فتوسنتز گیاهی تاثیر نمی‌گذارد .

اثر دیگر کود بایوبیز مدل لیف کت، تعدیل دمایی گیاه و کنترل میزان تعریق برگ می باشد، زمانی که دمای محیط کشت افزایش پیدا می کند، گیاهان آب زیادی را به سبب تعریق از دست می دهند و در صورت عدم تامین مجدد آب توسط ریشه به گیاه تنش و استرس وارد خواهد شد، وجود این لایه لاتکسی بر روی برگ میزان تعریق گیاه را کنترل می‌کند و از تعریق بیش از اندازه برگ و اعمال تنش به گیاه جلوگیری می کند، همچنین با کاهش ناگهانی دما، مانند ماه های زمستان مانند یک پوشش عمل کرده و دمای گیاه و برگ را حفظ می کند.

کود بایوبیز LEAF COAT

برای خرید کود بایوبیز LEAF COAT می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود biobizz مدل لیف کت، را می توان بدون ترکیب با آب تا دو هفته قبل از اتمام دوره گلدهی بر روی گیاهان اسپری کرد، همچنین امکان استفاده از آن در مه پاش و دستگاه رطوبت ساز نیز وجود دارد.
این کود بر اثر تابش نور خورشید به طور کامل تجزیه می‌شود و هیچ اثر نامطلوب بر محیط زیست نخواهد داشت.

برای خرید کود بایوبیز LEAF COAT هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در زمان کوتاه آن را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید، با استفاده از کود های برند بایوبیز لذت کشت ارگانیک را تجربه کنید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد: